Dar neapsisprendei?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-03-03 16:09:29 | Nuoroda

Sveiki. Turbūt daugelis dar neapsisprendėt ką žadante studijuoti? Ir aš viena iš tų žmonių. Laikysiu privalomą lietuvių bei anglų, istorijos ir matematikos(kuri nesiseka)egzaminus. Galvojau apie TSPMI, bet žinau nemaža atvejų, kad baigus šią specialybę tiesiog nerandama darbo, žurnalistka prie širdies, bet nežinosi kaip gali su stojamaisiais pasisekt. Gal atsiras pasirinkusius tokius pat egzaminus ir jau apsisprendusius ką studijuos? Pasidalinkit mintimis ir lūkesčiais.

Žinutė parašyta: 2010-03-06 12:00:36 | Nuoroda

Labas :) As tai laikysiu matematika, lietuviu, anglu bei fizika. Į inžinerines specialybes nelabai norėčiau stoti, nes jos yra istikro ne moteriškos specialybės :D Galvodavau ankščiau apie lkka treniravimo sistemas, bet prisiskaičiau čia nuomonių visokiausių apie lkka, tai nuomonę baigiu pakeist :D Šiaip pasimetus esu dėl stojimų :/ O kur tu dar planuoji be žurnalistikos stoti? Kokius egzaminus žadi laikyti? :)

  • Fizika / VBE 9
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 25
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 47
Žinutė parašyta: 2010-03-08 20:10:16 | Nuoroda

Na parašiau ką laikysiu :)) lietuvių, istoriją, matieką, anglų. Turbūt istorijos ir fizikos egzaminų pasirinkimas nukreipia į priešingas mokslo sritis. :)) su fizika berods galima geodezija mokytis (žinau tiek kad įdomu ir pinigėlių nemažai uždirba :D). nežinau atrodo tų specialybių šimtai bet niekaip nerandu savo nišos... :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-03-08 22:29:45 | Nuoroda

Aš laikysiu istorija, lietuviu ir anglų k. Minčių su stojimais kyla įvairiausių, turbūt kaip ir kitiems, tačiau  apsistojau ties sinologija, kulturos istorija ir antropologija, bei teise... žiurėsiu kur pasiseks įstoti, nes norisi viską mokytis :)

Žinutė parašyta: 2010-03-09 09:44:41 | Nuoroda

Papasakok plačiau apie sinologiją? :) kas tai per mokslas? :P :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-03-09 13:05:29 | Nuoroda

Sinologai gauna etnologijos bakalaura :) bet ištikro mokosi kinų kultūrą,kinų ir tibiečių kalbas bei kinijos istorija :)

Žinutė parašyta: 2010-03-09 15:22:45 | Nuoroda

Oho, įdomu. Bet ką galima veikt pabaigus tokį dalyką?

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-03-09 17:21:19 | Nuoroda

Veiklus žmogus visada ras ką veikt, ypač turėdamas išsilavinimą ir mokėdamas kalbas :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą