Papildoma literatūra mokantis
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-04-07 20:24:41 | Nuoroda

Ar perkat papildomą literatūra knygynuose? Ar mokotes iš vadovėlių tik?

Dabar knygyne tiek visko pilna, tik pinigų turėk..kiek lt išleidžiat knygom, kurios padeda laikant egzaminą? Mastau apie Mokinio žinyna, bet 50lt

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-04-07 21:07:10 | Nuoroda

 Aš tai nusipirkus tų dalykų, kuriuos laikysiu plonas knygutes (s.Į egzaminą be baimės) ir iš jų kartojuosi, taip pat dar visokių testų ir ankstesnių metų egzaminų užduočių knygutes.

Žinutė parašyta: 2010-04-07 23:38:27 | Nuoroda

Na ir aš prisipirkus tų knygučių, turiu chemijai tiek į egzamina be baimes, tiek ir egzmanimui rengiuosi pats, matematikai irgi abu leidimus turiu, bio tik egzaminui rengiuosi pats. Lietuvių irgi turiu tokia orandžine knygutę, kur apie samprotavimo rašynius, jų pvz, ir apie interpretaciją, o ir šiaip mokytoja visada duoda labai daug papildomos info apie kiekvieną autorių, tad tik reikia prasiversti tą krūvą lapų.  Šiaip dar pasiemiau iš bibliotekos bio ir chemijos knygas nuo 8kl., nes ten viskas plačiau aprašyta. Žodžių nepagalvokit, kad knygom užsivertus, čia tam, kad būtų paskata kartotis, nes jei investuoti pinigus, tai nors praverti lapus, o kai neturi tai save teisini, kad neturi iš ko kartotis...:D

Žinutė parašyta: 2010-04-08 15:22:36 | Nuoroda

Pf. Pilna bibliotekose knygų, mokytojų galima paprašyt, man pinigų gaila. Turiu kalną parsitempus istorijai. Vieną knygutę tik pati pirkau.

  • Istorija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 68
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-04-08 21:00:03 | Nuoroda

į egzamina be baimes, matematikos knygute gera?

Žinutė parašyta: 2010-04-08 23:34:19 | Nuoroda
Smeterling rašė:

į egzamina be baimes, matematikos knygute gera?

 Man tai ji daug geresnė, nei egzaminui rengiuosi pats. Joje medžiaga pateikiama su labai aiškiais pavyzdžiais ir šiaip teorija aiškiai ir glaustai išdėstyta. :)

Žinutė parašyta: 2010-04-09 15:41:16 | Nuoroda

 Nepatariu pirkti mokinio žinyną, turiu, bent Biologijoje ir chemijoje nieko ten gero nėra. Ką reikia pagal programą  - to yra per mažai, o ko nereikia - belekiek daug prirašyti. Ir šiaip viskas ten taip primityviai ir kvailai sudeliota. 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-04-09 15:44:21 | Nuoroda
sanemis rašė:

 Nepatariu pirkti mokinio žinyną, turiu, bent Biologijoje ir chemijoje nieko ten gero nėra. Ką reikia pagal programą  - to yra per mažai, o ko nereikia - belekiek daug prirašyti. Ir šiaip viskas ten taip primityviai ir kvailai sudeliota. 

 O kaip matematika? Čia mano skaudi tema, nelabai sekas ji

Žinutė parašyta: 2010-04-09 17:09:28 | Nuoroda

Man patinka Mockaus knygutės matematikai. Jos tokios paprastutės, aiškios. Patariu  

Žinutė parašyta: 2010-04-09 17:14:47 | Nuoroda

jokios papildomos informacijos nenaudoju :D Tik istorijai mokytoja apie 8 vadovelius yra davusi, taciau ir tie ant stalo guli :D

Žinutė parašyta: 2010-04-09 20:03:05 | Nuoroda

mama kažkada suskaičiavo 13 istorijos knygų  Kokia pusė mokyklos,vadovėliai nuo 8gal kl. Dar kelis vadovėlius pasiėmiau iš bibliotekos,nes jie šiaip fainesni ir įdomesni :) (pvz kažkoks norvegiškas Pasaulis) Ir esu pirkus dvi knygas. Ir taip,dėl abiejų gailiuosi :D Kažkokius Varnienės istorijos konspektus-nors šitie neblogi vietom. Dar turiu tą violetinę knygą, Letuikienės ar kokia, bet jau graužiuos ją pirkus:/ Atrodo solidžiai,beeet. Tiek nereikalingų dalykų prirašyta. Bet bus matyt,gal prieš egzaminą pravers dar:) Na ir nepakeičiamasis Kaselis,ką be jo daryčiau:)))

Padariau išvadą,kad sena gera Kronta yra visgi geriausias daiktas :D

Matematikos nieko neturiu,tik formules, lietuvių visai nieko nesiruošiu,o anglų.....ett. Užėjus buvo psichozė, tai kaip į balą išmečiau gal 60 lt dviem plonom knygutėm. Na ne pro šalį, bet supratau,kad tikrai tikrai nebūtina:/

Žinutė parašyta: 2010-04-09 21:31:07 | Nuoroda

 papildomos info tai turiu laaaaabai daug :D ir kazkaip viska kada nors panaudoju... pati pirkau mazai knygu, nes nemazai perleido draugai ir draugu draugai :D nes is ju uz puse kainos gaunu jau patikrintas knygas

šiaip naudoju istorijai Letukienės ir Gineikos "istorija ir politologija", šiaip esu patenktinta nes viskas laikotarpiais, patogiai sudėta, yra rodyklės. praktiškai kai ko nežinau randu čia :D dar turiu Morozovienės lenteles, šitom esu nusivylus, na ten viskas patogiai sudėta, glaustai ir pati esmė, bet manau nelabai verta tų pinigų knyga. Dar turiu Kaselio "atpažinkim žemėlapiu" manau ideali knyga, randu visus galimų žemėlapių pavyzdžius o ir save pasitikrint galima, pasikartosiu IDEALI :D turiu ir Jurkynu žemėlapius, bet asmeniškai man jie beverčiai :D dar lankau mokykloj papildomą istorijos modulį, tai esu prikaupus šūsnį šaltinių, karikatūrų, žemėlapių, tai pagrindinė mano papildoma literatūra.

Lietuvių kalbai naudoju tai ka atsiunčia mokytoja, bet dar turiu konspektų knygelę, pagalbinių interpretacijos rašymams ir teksto suvokimams, nesuskaičiuojama galybę :D bet jomis labai retai naudojuos, nes arba moki interpretuot arba ne :D 

Žinutė parašyta: 2010-04-12 20:53:10 | Nuoroda

Sveiki, gal kas turite D. Petreikio
"Darbas su karikatura istorijos pamokoje"?

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą