Motyvacijos testas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-05-22 12:13:14 | Nuoroda

Ar yra žadančių jį laikyti? :)

Žinutė parašyta: 2010-05-22 14:29:31 | Nuoroda

Taip, as laikysiu, tik nesuprantu, reikia visiems, ar tik tiems, kurie pretenduoja i valstybini finansavima ? : )

 

Žinutė parašyta: 2010-05-22 18:46:12 | Nuoroda

bet tai kaip supratau, tai čia tik būsimiems pedagogams norintiems valstybinio finansavimo

  • Geografija / MBE 8
  • Istorija / VBE 52
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 58
Žinutė parašyta: 2010-05-23 12:28:22 | Nuoroda
Rita* rašė:

Taip, as laikysiu, tik nesuprantu, reikia visiems, ar tik tiems, kurie pretenduoja i valstybini finansavima ? : )

 

 Kiek skaitinėjau, tai tik tiems, kurie nori vf ir tos skatinamosios ar kaip ji ten stipendijos. :)

Žinutė parašyta: 2010-05-23 12:32:07 | Nuoroda

Aš tai net nežinau ar jį laikyti, nes kaip ir dauguma turbūt planavau pedagogines studijas (chemija, biologija) rašyti į pati galą. Žodžiu nesu motyvuota. :D Bet kadangi jis bus ir šiauliuose atliekamas, tai svarstau, kad gal nieko ir neprarasčiau. :D Gal atsiras bendraminčių? Įdomu, ką jus mąstot daryti? :)

Žinutė parašyta: 2010-05-23 12:42:45 | Nuoroda
Alchemikė... rašė:

Aš tai net nežinau ar jį laikyti, nes kaip ir dauguma turbūt planavau pedagogines studijas (chemija, biologija) rašyti į pati galą. Žodžiu nesu motyvuota. :D Bet kadangi jis bus ir šiauliuose atliekamas, tai svarstau, kad gal nieko ir neprarasčiau. :D Gal atsiras bendraminčių? Įdomu, ką jus mąstot daryti? :)

 kad šiais metais nebus svarbu , kaip surašysi

Žinutė parašyta: 2010-05-23 14:58:34 | Nuoroda
Smeterling rašė:
Alchemikė... rašė:

Aš tai net nežinau ar jį laikyti, nes kaip ir dauguma turbūt planavau pedagogines studijas (chemija, biologija) rašyti į pati galą. Žodžiu nesu motyvuota. :D Bet kadangi jis bus ir šiauliuose atliekamas, tai svarstau, kad gal nieko ir neprarasčiau. :D Gal atsiras bendraminčių? Įdomu, ką jus mąstot daryti? :)

 kad šiais metais nebus svarbu , kaip surašysi

 Deja, labai klysti. Pažiūrėk čia į 2.2 punktą, kur parašyta, kad pageidavimai išdėstomi prioriteto mažėjimo tvarka.  www.lamabpo.lt/BP2010_tvarkos_aprasas.pdf

Žinutė parašyta: 2010-05-23 15:06:06 | Nuoroda

Vis dėlto prioritetinė tvarka išlieka ir šiais metais. www.mokslas.lt/files/uploaded/bendrojo_priemimo_etapai_ir_datos.pdf

Žinutė parašyta: 2010-05-23 20:05:54 | Nuoroda

kas žinot datą,kada šis testas vyks?

Žinutė parašyta: 2010-05-23 21:17:37 | Nuoroda

o būtent į kokias specialybes stojant,prašys to testo? aš planavau į socialinę pedagogiką,tai,kad testo reikės-faktas, bet kaip apie istoriją,anglų k. ar socialinį darbą?>

Žinutė parašyta: 2010-05-25 14:21:30 | Nuoroda

Man taip pat smalsu, kada jis ivyks.. ;) niekur tiksliai nieko neraso.. ;/ ir vyks jis kiek girdejau ivairiuose miestuose...

Žinutė parašyta: 2010-05-25 17:54:10 | Nuoroda

vyks nuo birzelio 18-liepos3d. klaipedo,vilniuj ir siauliuose,lamabpo viskas parasyta,tik nezinau kaip siam testui uzsiregistruot,gal ir per lamabpo

Žinutė parašyta: 2010-05-25 22:16:06 | Nuoroda
nerami rašė:

vyks nuo birzelio 18-liepos3d. klaipedo,vilniuj ir siauliuose,lamabpo viskas parasyta,tik nezinau kaip siam testui uzsiregistruot,gal ir per lamabpo

tai as irgi zinau lygiai tiek pat kaip ir tu.... ;/  todel ir neramu, kad negali normaliai visko surasyti.. ;) ieksojau kur butu galima prisiregistruoti bet neradau... ;/
Žinutė parašyta: 2010-05-26 14:41:33 | Nuoroda

Katik uzpildziau prasymus.. ;) ir viskas pasidare labai aisku.. ;) kai uzpildai, paspaudi ant laukelio egzaminai ir issmeta motyvacini testa, ten gali pasirinkti data, valanda ir kokiam mieste nori ji laikyti.. :)

Žinutė parašyta: 2010-05-26 15:41:48 | Nuoroda
beverly09 rašė:

Katik uzpildziau prasymus.. ;) ir viskas pasidare labai aisku.. ;) kai uzpildai, paspaudi ant laukelio egzaminai ir issmeta motyvacini testa, ten gali pasirinkti data, valanda ir kokiam mieste nori ji laikyti.. :)

 cia per lamabpo?

Žinutė parašyta: 2010-05-26 16:20:35 | Nuoroda

Kas tas motyvacinis testas? pirma kart girdziu 

Žinutė parašyta: 2010-05-26 18:59:46 | Nuoroda

 Kur ? kaip ? kada? registruotis tam motyvaciniam  testui ?

  • Fizika / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 48
  • Matematika / VBE 91
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 60
Žinutė parašyta: 2010-05-26 19:21:10 | Nuoroda

tiesiog uzsiregistruikite LAMA BPO programoje ;) nusiuskite prasymus ir automatiskai būsite priregistruoti ;) ten galėsit pasirinkti kur ir kada norėsit laikyti ta motyvacini testą ;)

Žinutė parašyta: 2010-05-26 22:37:05 | Nuoroda

Galbūt kvailas klausimas, bet ar motyvacinį testą reikės laikyti stojant tik į pedagoginį universitetą, ar į bet kurį, kai norėsi studijuodamas įgyti ir pedagogo kvalifikaciją?

Žinutė parašyta: 2010-05-26 22:46:02 | Nuoroda

bet kur,kur gausi pedagogo kvalifikacija, o tarkim kur dar galima gaut ta pedagogo kvalifikacija? juk tarkim studijuojant vdu anglu k ar ten biologija,man atrodo,negaunama + pedagogo kval, ar klystu?

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą