MATEMATIKA
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-06-23 12:56:43 | Nuoroda

PARDUODU
* Banguolės Druskytės "Uždavinių sprendimai ir paaiškinimai (pagal matematikos vadovėlį - 6 , 7 , 8 , 9 klasei . Kaina : po 14 Lt
*S.Staknienė Matematikos testai ir kontroliniai darbai 6 klasei Kaina : 6 Lt
*Janina Silvanavičienė, Vytautas Silvanavičius Matematika ir pasaulis , kontroliniai darbai 6 klasei( į pagalbą mokytojui) Kaina : 4 Lt
*Kornelija Intienė, Zita Mockutė Matematika ir pasaulis 6 klasei savarankiški ir kontroliniai darbai . Kiana 6Lt
*Albertas Bakštys , Gintaras Bakštys Matematika I pratybų sąsiuvinis 6 klasė Kaina 4 Lt
*Albertas Bakštys, Gintaras Bakštys Matematika mokytojo sąsiuvinis 6 klasė Kaina : 4 Lt
*Matematikos uždavinynas 7 klasei . Kaina 5 Lt
*Janina Bagdonienė,Janina Kuisienė Matematika savarankiški ir kontroliniai darbai 7 klasei( į pagalbą mokytojui) Kaina 5 Lt
*Marytė Budrebičienė,Lionė Čaikauskienė,Rita Jonaitienė Matematikos užduotys 7 klasei . Kaina : 5 Lt
*Kornelija Intienė, Audronė Mackevičienė Matematika savarankiški ir kontroliniai darbai 7 klasei . Kaina : 6 Lt
*Janina Bagdonienė Matematika savarankiški ir kontroliniai darbai 8 klasei (į pagalba mokytojui) .Kaina : 5 Lt
*Kornelija Intienė, Vida Meškauskienė Matematika savarankiški ir kontroliniai darbai 8 klasei Kaina 6Lt
*Marytė Budrevičienė ,Lionė Čaikauskienė ,Rita Jonaitienė,Ona juodienė Matematikos užduotys 8 klasei . Kaina : 5 Lt
*Laimutė Navikienė Matematikos užduotys 9 klasei Kaina 6 Lt
*Juzė Grigalienė, Kornelija intienė Matematika savarankiški ir kontroliniai darbai 9 klasei Kaina : 7 Lt
*Janina Bagdonienė Matematika savarankiški ir kontroliniai darbai 9 klasei(į pagalba mokytojui) Kaina : 6 Lt
*J.Gedminienė, J.Stropuvienė Matematikos kontroliniai darbai 9-10 klasei Kaina : 6 Lt
*Janina Bagdonienė Matematika savarankiški ir kontroliniai darbai 10 klasei( į pagalbą mokytojui) : Kaina : 7 LT
*Kornelija Intienė ,Juozas Intas Matematika savarankiški ir kontroliniai darbai 10 klasei. Kaina: 7 Lt
 

Rašykit :

Žinutė parašyta: 2010-08-06 14:39:05 | Nuoroda

Parduodu tokius leidinius: (nuotraukas žiūrėti ČIA: http://zarra.blogas.lt/knygynelis-matematika

Pavadinimas: “Matematika. Uždavinynas 11 klasei”
Autorius: Kornelija Intienė, Eugenijus Stankus, Vladas Vitkus
Mano siūloma kaina: 6 Lt

Pavadinimas: “Mokyklinės matematikos teminio kartojimo užduotys, atitinkančios brandos egzamino programą”
Autorius: Vaidotas Mockus, Petrė Grebeničenkaitė, Vincas Tamašauskas, Irena Baranauskienė
Mano siūloma kaina: 7 Lt

Pavadinimas: “Pakartokime pagrindinės mokyklos kursą”
Autorius: Algidė Jocaitė, Vaidotas Mockus
Mano siūloma kaina: 5 Lt

Pavadinimas: “Matematikos atmintinė moksleiviams”
Autorius: Vaidotas Mockus
Mano siūloma kaina: 4 Lt

 

Kreiptis valantinait(eta)gmail.com
 

Žinutė parašyta: 2010-08-17 15:14:41 | Nuoroda

Prisidėsiu ir aš :)

J.Gedminienė, D.Riukienė- Matematikos valstybiniam egzaminui(pagal atnaujintas programas)(su ats),

V.Mockus- Matematikos valstybinip brandos egzamino užduočių pavyzdžiai(su ats),

A.Jocaitė, V.Mockus- Pasirengimo matematiks valstybiniam brandos egzaminui medžiaga(su ats),

Dėl kainų tarsimės, el.paštas :)
 

  • Biologija / VBE 98
  • Chemija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 84
Žinutė parašyta: 2010-08-27 16:33:50 | Nuoroda

PARDUODU MOKSLINI SKAICIUOTUVA CANON F-604, GEROS BUKLES, PUIKIAI TINKA RUOSIANTIS EGZAMINAMS IR PAN. MOKEJAU 38 LT. PARDUOSIU UZ 23-26 LT (su intrukcija)

www.tertisco-alexandru.com/canon_f-604.html

  • Geografija / MBE -
  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE -
  • Užsienio kalba (vokiečių) / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-08-27 16:37:29 | Nuoroda

Dar neparduotos knygutės:

Matematikos uždavinynas 11 kl.

Matematikos atmintinė

Žinutė parašyta: 2010-09-04 15:38:58 | Nuoroda

Sveiki:)

Turiu visiskai nenaudota matematikos uzdavinyna(pagal vadoveli) 11 klasei , su atsakymais.

Rasyti

Parduodu tik Kaune, del kainos susitarsime.

Žinutė parašyta: 2011-08-28 18:59:33 | Nuoroda

VILNIUJE pigiai atiduodu visiškai naujus, idealios buklės MATEMATIKOS 12 kl. leidinius

Matematikos kontroliniai darbai su sprendimais 12 kl. 1 dalis - Eglė Danielienė, Aldona Janulevičienė, Daiva Noreikienė - 12 lt

Matematikos kontroliniai darbai su sprendimais 12 kl. 2 dalis - Eglė Danielienė, Aldona Janulevičienė, Daiva Noreikienė - 12 lt

KREIPKITES SKYPE

arba rašykite  

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą