KTU Taikomoji Matematika - ypatumai
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-30 17:18:13 | Nuoroda

To krokodilas,

kazkur forume perskaiciau tavo pasisakyma, kad daug vargai su fizika ir, kad mokykliniai pagrindai neturi reiksmes. Su situ visiskai nesutinku.

As su mokykline fizika puikiai prasisukau univere. Per tuos du semestrus, kai desto fizika, buvau turbut 3 teorinese fizikos paskaitose ir su fizika visiskai nevargau. Taip, ten teko ismokt papildomai visokiu isvedimu, informacijos kiekis buvo didelis ir lengva nebuvo, taciau esami pagrindai tikrai labai padejo :).

 

Žinutė parašyta: 2010-07-30 20:18:24 | Nuoroda
Tiesiog rašė:

 Ir ka gi as pamelavau, tavo nuomone? :)

Tikrai nera imanoma VISKA ismokti ir VISKA suvokti. As irgi viska praejau irgi nieko nepirkau, dar ir stipke gavau praktiskai visus semestrus. Bet zinai ka, tikrai buvo sunku.

 Apie tai, kad bus ŽIAURIAI sunku, mano nuomone.

Jeigu VISKAS yra VISKAS, o ne viskas, ko reikalaujama, tada reikia sutikti - visko niekas išmokti negali : ) Nesakau, kad visada viską, kiek buvo reikalaujama, nepriekaištingai išmokdavau - toli gražu, bet dažnai buvo, kad tingėdavau.

Gaudavau ir aš tą stipkę ir irgi pakartosiu - ne visuomet lengva buvo, kažkada buvo ir labai sunku, BET įmanoma. Ir yra daug specialybių, kur studijuoti žymiai sunkiau. O kad kažkada nelengva buvo, tai tų kelių naktų man nelabai gaila, manau, buvo verta.

Žinutė parašyta: 2010-07-30 20:39:56 | Nuoroda
Tiesiog rašė:

To krokodilas,

kazkur forume perskaiciau tavo pasisakyma, kad daug vargai su fizika ir, kad mokykliniai pagrindai neturi reiksmes. Su situ visiskai nesutinku.

As su mokykline fizika puikiai prasisukau univere. Per tuos du semestrus, kai desto fizika, buvau turbut 3 teorinese fizikos paskaitose ir su fizika visiskai nevargau. Taip, ten teko ismokt papildomai visokiu isvedimu, informacijos kiekis buvo didelis ir lengva nebuvo, taciau esami pagrindai tikrai labai padejo :).

 

  OK. Čia jau nuomonę gerbiu. Vadinasi, gali mokykliniai pagrindai padėti, jeigu tau padėjo : )

Bet turbūt sutiksi, kad su tiek, kiek išmokstama mokykloje, per teorijos atsiskaitymus teigiamo pažymio negausi ir kad net ir tuo atveju, jeigu fizikos mokykloje nesimokei, ją išmokti galima univere.

Ir dar nuomonės pasiteirausiu: ar tau atrodo normalu, kad univere fizikos įrodymus, kurie remiasi paviršiniais integralais arba diferencialinėmis lygtimis, mokytis reikia dar tada, kai per matematiką šitas kursas nebūna nagrinėtas? Tuos įrodymus kai mokeisi, vargti kalant nereikėjo? Ar vietoj kalimo į priekį mokeisi matematiką? Čia nesikabinėju, tik šiaip smalsu : ) Tikiu, kad kitiems fizika gali neatrodyti tokia nemiela, kokia atrodė man.

Žinutė parašyta: 2010-07-31 01:39:42 | Nuoroda

Na va, pagaliau del kazko sutarem :)).

Zinok, tiesa pasakius Fizika1 antra koli rasiau is mokykliniu ziniu ir gavau 6 berods :). Turbut pasiseke. Kitu koliu nelabai pamenu, bet zinau, kad visus issilaikiau is pirmo karto 6-8 mzd gaudavau :).

Dabar del tu irodymu. Kaip turbut visi kiti - mokiausi mintinai...Cia tai buvo visiskas absurdas... Aisku, kad nesamone, atsimenu, koks buvo atradimas, kai suzinojom, kad tas trikampis, kuri taip ir mokindavomes yra gradientas ir, kad jis dar kazka reiskia, dif lygtys ir pan... O dar Galdikas (bent jau mums jis fizika deste) vis pakartodavo kolio pradzioj (tikiu, kad ir per paskaitas, bet kai nelankiau tai nzn), kad cia matematikam tie isvedimai vienas juokas, atsipute parasysim, nu o fizikam gal sunkiau... Tai taip pikta pasidaro, kai pagalvoji, kad programa sitoj vietoj ziauriai nesuderinta.

Žinutė parašyta: 2011-02-23 18:23:07 | Nuoroda

Sveiki, esu moksleivė ir galvoju apie taikomosios matematikos studijas. Dabar labai įtemptai galvoju, ką daryt dėl fizikos. Verta ją imt ar ne. Jei mokysiuos, tai ar man tos žinios ateity bent kiek padės? Jei nesimokysiu, ar gali būti taip, kad po to mažai ką suprasiu. Neįsivaizduoju, ką daryt. Norisi dar kiek pailsėt nuo tos fizikos, bet juk taikomoj matematikoj ją reiks mokytis du ar ten tris semestrus, tai tūrbūt verta jos neapleisti. Ką jūs man patartumėt?

Žinutė parašyta: 2011-03-06 13:48:44 | Nuoroda

Labas, patarčiau neapleisti,nes universitete ją tikrai reikės mokintis. :)

Žinutė parašyta: 2011-03-14 20:09:05 | Nuoroda

Na jau dėl fizikos tai tikrai nusigandau :? Nes jos nesimokau jau 2m. 9-10kl ten taip bw vieni juokai, bet tikriausiai ish to kurso nekas ten ir bus ;D Bet ar labai bus sunku taikomojoje matematikoje jei nesimokiau jos dabar? :)

  • Istorija / VBE 58
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 62
  • Matematika / VBE 86
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 55
Žinutė parašyta: 2011-03-17 18:05:46 | Nuoroda

Na, dar neįpusėjo semestras, kai turiu fiziką, tačiau man asmeniškai ji taip pat sunkiai sekasi. :) Nežinia, kaip bus toliau. :) Bet kaip minėjau, daug kas mokosi tą pačią fiziką. Nebent reikia rinktis visiškai kitą mokslų sritį, kur nėra jos. Matematikai tikrai nesimoko daugiau fizikos, negu statybininkai, mechanikai ir dar kitų fakultetų studentai.

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-04-15 01:53:45 | Nuoroda

 pirmas fizikos semestras bus šiek tiek praplėsta paskutinių mokyklos metų kursas, nieko sudėtingo. fizika 2 taipogi nemanau kad sukels kažkokių rūpesčių. svarbiausia viską daryti laiku. žinoma šiokios tokios bazinės žinios iš mokyklos praverčia.

Žinutė parašyta: 2011-07-13 22:30:36 | Nuoroda

Sveiki,

turiu klausimą, galbūt kažkas atsakysit. Ar įmanoma išgyvent Taikomojoj matematikoj, jei praktiškai nemoki programavimo? Ar tai tiesiog misija neįmanoma? 

Žinutė parašyta: 2011-07-13 23:18:06 | Nuoroda
ievute92 rašė:

Sveiki,

turiu klausimą, galbūt kažkas atsakysit. Ar įmanoma išgyvent Taikomojoj matematikoj, jei praktiškai nemoki programavimo? Ar tai tiesiog misija neįmanoma? 

 Išgyventi įmanoma. Paskaitų metu bent pagrindus įgyk, o po jų susitik su informatikais ir nesunkiai išmosi to programavimo. :)

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-07-14 12:10:51 | Nuoroda
ievute92 rašė:

Sveiki,

turiu klausimą, galbūt kažkas atsakysit. Ar įmanoma išgyvent Taikomojoj matematikoj, jei praktiškai nemoki programavimo? Ar tai tiesiog misija neįmanoma? 

 viska mokys nuo pagrindu. ismoksi. As pries metus to paties klausiau. :) Nesijaudink.

Žinutė parašyta: 2011-07-23 14:57:22 | Nuoroda

Sveiki,
visi kurie stojate pirmu numeriu į taikomąją matematiką arba įstosite čia - parašykite man asmeninę žinutę su savo skype vardu.
Pridėsime jus prie jūsų būsimų kursiokų skype chato.
 

Žinutė parašyta: 2012-06-07 16:31:01 | Nuoroda

Sveiki. Galvoju rašyt į matematiką pirmu, bet informatikoj aš nulis, o fizikos 11-12 klasėj neturėjau. Perskaičiau jūsų visų komentarus, bet reali nuomonė nėra aiški. Galbūt yra norinčių ir galinčių mane apšviesti apie tuos ypatumus, nes vien temos pavadinimas sako, kad čia ne juokas. :D Kiek žinau, bent jau KTU, toli gražu ne visi išsilaiko, o kam tai pavyksta per pirmus du semestrus, dažniausiai sėkmingai baigia studijas. Taigi, kokia ta tikroji situacija taikomojoje matematikoje? :)

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 85
  • Matematika / VBE 43
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 18
Žinutė parašyta: 2012-07-27 18:00:51 | Nuoroda

Sveiki! na, ieškau bendraminčių, kurie išstojo šiais metais į matematikos taikymą :))

Žinutė parašyta: 2012-07-28 15:19:21 | Nuoroda

 Rodos, aš irgi čia pataikiau 

Žinutė parašyta: 2012-07-28 18:18:32 | Nuoroda

Įstojau pirmu numeriu. :)  

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 85
  • Matematika / VBE 43
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 18
Žinutė parašyta: 2012-07-29 11:51:36 | Nuoroda

O, tai būtų smagu susipažinti, nes kol kas viena kaip pirštas ;D būtų smagu iš kart pažįstamų turėti

Žinutė parašyta: 2012-07-29 12:15:07 | Nuoroda

 Būsiu antras pirštas 

Žinutė parašyta: 2012-07-29 12:23:38 | Nuoroda

Būsiu trečias, bet, tikiuosi, ne vidurinis. :D 

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 85
  • Matematika / VBE 43
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 18
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą