Egzaminai lamabpo
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-13 23:52:46 | Nuoroda
jacikaas rašė:
Chambord rašė:

o reik moket uz stojimus, kai internete rasai?

 Dabar nereikia. Bet atrodo reikės mokėti tada, kai įstosi pačiam universitete. 120lt atrodo, reikia šitą pasitikslinti...

 tikrai taip. kai įstoji, tada ir sumoki šią sumą :)

Žinutė parašyta: 2010-07-14 09:09:21 | Nuoroda

* Stojamoji studijų įmoka 2010 m. nenumatyta. Nereikia mokėti ir už prašyme nurodytų pageidavimų koregavimą.

* Už dokumentų tvarkymą Aukštosios mokyklos imą jų nustatyta registracijos mokestį.

Taip parašyta lamabpo taisyklėse.

Žinutė parašyta: 2010-07-14 12:24:33 | Nuoroda

kur ten bus tie rezultatai surasyti?

beje, kaip suzinosim kur istojom? :D elpastu?

Žinutė parašyta: 2010-07-14 13:20:21 | Nuoroda

 Vis dar nėra rezultatų... O jau vakar turėjo būt...

Žinutė parašyta: 2010-07-14 14:12:48 | Nuoroda
Chambord rašė:

o jei as esu eksterne? taip kaip tada pildyt?

 ??

Žinutė parašyta: 2010-07-14 15:21:08 | Nuoroda
Chambord rašė:
Chambord rašė:

o jei as esu eksterne? taip kaip tada pildyt?

 ??

 Pildai prašymą internetu, ir poto griebi visus dokumentus [tapatybės kortelė] , [Atestatas ir visi jo priedai] ir eini į lamabpo punktus, kurie nurodyti čia:

www.lamabpo.lt/BP2010_tvarkos_aprasas.pdf

gale pačiam su adresai yra, nueini, jie viską atsišviečia, atsidaro tavo prašymą, patikrina ir pasako ką turėtum pataisyti [Adresą pakoreguoti ir panašiai]. Ir viskas tada gali dar iki Liepos 19. 15 valandos keisti prašymą.

 

Žinutė parašyta: 2010-07-14 15:53:22 | Nuoroda

 O kas iš eksternų gyvena Kaune? Kur nešėt dokumentus? Aš į VDU, bet ten tiesiog atsišvietė dokumentus ir viskas, nieko ten daugiau nepatikrino, kažkaip man dabar neramu... Gal kokioje KTU ar KK ten kažkaip rimčiau vyksta? 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2010-07-14 16:05:24 | Nuoroda

Gal kas galėtų paaisškinti ką reikia įrašyti/neįrašyti prie Studijų forma: 1prioritetas ir 2prioritetas. Man abiejuose duoda NL, bet ką tie proritetai reiškia?

Žinutė parašyta: 2010-07-14 16:11:33 | Nuoroda
Gabi rašė:

Gal kas galėtų paaisškinti ką reikia įrašyti/neįrašyti prie Studijų forma: 1prioritetas ir 2prioritetas. Man abiejuose duoda NL, bet ką tie proritetai reiškia?

 Tiesiog klausia ar renkiesi nuolatinę studijų formą, ar ištęstinę. Rašyk NL ir viskas. Ir aišku specialybės sudėliok svarbiausias priekyje. :) Na tikiuosi supratai :D

  • Fizika / VBE 75
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-14 16:20:20 | Nuoroda

Kam nors jau rodo? 

Žinutė parašyta: 2010-07-14 16:21:23 | Nuoroda

tai pala.. as dabar internete negaliu uzpildyt , reik kazkur dar vezt, o tik po to galesiu ? ( cia, jei esu eksterne)

Žinutė parašyta: 2010-07-14 16:23:06 | Nuoroda
sanemis rašė:

 O kas iš eksternų gyvena Kaune? Kur nešėt dokumentus? Aš į VDU, bet ten tiesiog atsišvietė dokumentus ir viskas, nieko ten daugiau nepatikrino, kažkaip man dabar neramu... Gal kokioje KTU ar KK ten kažkaip rimčiau vyksta? 

 KTU tas pats, atsišviečia, pažiūri internetu prašymą, ar tvarkingai užpildytas, pasako kad suves duomenis į duombazę ir palinki sėkmės.

Žinutė parašyta: 2010-07-14 16:28:39 | Nuoroda
Chambord rašė:

tai pala.. as dabar internete negaliu uzpildyt , reik kazkur dar vezt, o tik po to galesiu ? ( cia, jei esu eksterne)

 Nedelsk, skaityk šią savaitę turi viską padaryti.

- Užpildyk dabar prašymą, atsargiai ir įdėmiai. 

- Mano duotoje nuorodoje randi savo miestą ar artimiausią,ir pagal nurodytą adresą mauni į įstaigą, jie atsišvies tavo rezultatus.

!! Jie nebesaugo senų rezultatų, todėl į sistemą juos teks suvest iš tavo atestato!!

Nedelsk, šiandien užpildyk, o ryt lėk su atestatu ir jo priedu, bei papildomais priedais, jeigu perlaikinėjai kažką  (tikiuosi pasiėmei įstaigoj kur registravaisi egzaminui), atsišvies, ir tada pati susives duomenis tavo į pc. Dirba jie gan ilgai, gali pasiskambinti, mano nuorodoje duoti ir kiekvienos įstaigos nr. Pvz KTU pasakė, kad priėmimas iki 18.00 dirbs. 

 

Žinutė parašyta: 2010-07-14 16:32:14 | Nuoroda
void rašė:
Chambord rašė:

tai pala.. as dabar internete negaliu uzpildyt , reik kazkur dar vezt, o tik po to galesiu ? ( cia, jei esu eksterne)

 Nedelsk, skaityk šią savaitę turi viską padaryti.

- Užpildyk dabar prašymą, atsargiai ir įdėmiai. 

- Mano duotoje nuorodoje randi savo miestą ar artimiausią,ir pagal nurodytą adresą mauni į įstaigą, jie atsišvies tavo rezultatus.

!! Jie nebesaugo senų rezultatų, todėl į sistemą juos teks suvest iš tavo atestato!!

Nedelsk, šiandien užpildyk, o ryt lėk su atestatu ir jo priedu, bei papildomais priedais, jeigu perlaikinėjai kažką  (tikiuosi pasiėmei įstaigoj kur registravaisi egzaminui), atsišvies, ir tada pati susives duomenis tavo į pc. Dirba jie gan ilgai, gali pasiskambinti, mano nuorodoje duoti ir kiekvienos įstaigos nr. Pvz KTU pasakė, kad priėmimas iki 18.00 dirbs. 

 

 

aciu :)

 o jei rasiau lt apeliacija, ir dar neistaise jos? :O

Žinutė parašyta: 2010-07-14 17:04:20 | Nuoroda

Sveiki,db man paaiskinkit,sakykim surasai tas visas specialybes ir kai jau buna rezultatai tai man parodys kur istojau ar tik ta pacia pirma is to saraso i kuria istojau (specialybe),ir dar ar bus pavaizduota viena specialybe vnf ir vf?suveliau cia kebliai bet gal suprasit ir paaiskinsit.aciu.

Žinutė parašyta: 2010-07-14 18:36:49 | Nuoroda

 Matyt ir šiandien nebus...  

  • Fizika / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 96
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-07-14 18:50:21 | Nuoroda

Kątik atidariau prašymą užpildytą ... BUM ... Yra visi mano pažymiai ir egzai :D 

Žinutė parašyta: 2010-07-14 18:54:43 | Nuoroda
void rašė:

Kątik atidariau prašymą užpildytą ... BUM ... Yra visi mano pažymiai ir egzai :D 

 Kr reikia ziureti? :)

Žinutė parašyta: 2010-07-14 18:55:15 | Nuoroda

O gal jau atestata gavai, del to ir yra?

 

Žinutė parašyta: 2010-07-14 19:04:24 | Nuoroda

Nžn gali būti, tik šiandien va pristačiau atestatą, tai vakare sakė iki 18 dirba, tai poto turbūt supildo viską ant darbo galo. Gali būti visko, bet tikrai man rodo į lamabpo prisijungus skyriuje Užpildytas Prašymas :) 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą