Stojimas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-13 12:03:42 | Nuoroda

Sveiki visi,

Taigi taigi, uliavojau, baliavojau, ir žiūriu, kad vasara įpusėjo, o kartu atėjo ir paskutinė prašymų priėmimo savaitė, tad žūt būt turiu apsispręsti kur eiti toliau. Realiai niekada ritmai negalvojau apie stojimus, maniau, kad bus lengva apsispręst, na o pasirodo, kad tai kur kas sunkiau nei atrodo. Išsilaikiau egzaminus:

Lietuvių, VBE - 68

Istojia, VBE - 23

Anglų, VBE - 83

(Žinau, kad juos rodo įrašius į tam tikrą profilio grafą, na bėt dėl viso pikto :))

Teisė - štai kas ateina į galvą pagalvojus apie stojimus. Tik klausimas ar atlaikysiu jos tempą, nes mokykloje dažniausiai skaitydavau iš reikalo, o ne savo noru.. Na o žinant kiek teisėje skaityt reikia, tai gana keblu. Apie kitas specialybes negalvojau, aišku apžvelgiau jas, bet kažkaip jokia kita neužkabino akių.. Bet visgi manau tikrai liko tų specialybių, ar jų šakų, kurių pavadinimų ir pobūdžio net nežinau.

Pereikim prie mokymo įstaigų. Ar man apsimoka galvot apie universitetus? VF? Kadangi neturiu rublių ant mokslų :( Ar yra bent kiek vilties, kad įstočiau į kokį universitetą VF specialybę?

Kas dėl kolegijų, tai visai patrauklus variantas man, kadangi su savo egzaminų rezultatais įstočiau į VF teisę (bent jau kiek skaičiavau). Bet čia pritrūksta perspektyvų.. Na gal praleidau, gal ne, bet viskas ką radau, tai tik - SMK, TTVAM.

Taigi, mielieji, gal turite kokių nors pasiūlymų? Mokyklų, specialybių, perspektyvų aspektais? Būsiu labai dėkingas už patarimus ir atsakymus.
 

  • Istorija / VBE 23
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 68
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 83
Žinutė parašyta: 2010-07-13 21:10:26 | Nuoroda

yra vilties istot i kazka is teisiu mru, pasiziurek kb. egzai nera levai islaikyti, kolegijom per geri :) siaip mru kiek pažįstu zmoniu, mokos pagrinde per sesijas :) ir tai ne visur... bet kadangi noresi issilaikyt nemokamam, teks paskaitinet kazka, bet juk visur reikia :) tai va, mastyk apie mru :) koks kb tavo?

  • Matematika / VBE 99
Žinutė parašyta: 2010-07-14 12:26:19 | Nuoroda

Na, pagal balu skaiciuokle (baluskaiciuokle.lt), tai - 15.62. Mažas, mažas. Įdomu koks MRU teisės ir valdymo vf balas, nes tame puslapyje jo nerašo. O visur kitur trūksta didesnių skaičiukų man :) O vidurkis KB manau bus 18, 19 stojančiųjų į MRU vf studijas susijusias su teise. So so, gal žinote kažkokių panašių specialybių, šakų, kurios būtų panašios į teisę, kurios reikalautų tų pačių egzaminų, ir universitetuose reikalautų mažesnio KB? Ačiū

  • Istorija / VBE 23
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 68
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 83
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą