VISKAS
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-20 23:43:52 | Nuoroda
Novilė rašė:
Himalaya rašė:
Novilė rašė:

Ir laukiu, ir nelaukiu as tos liepos 23... :)

 Kodėl nelauki?

 Nes nuo tada suprasiu, kad jau reciau busiu savo mieste, namuose, o dar nei kaune, nei vilniuje gerai nesiorentuoju. :D pasiklysiu speju pacia pirma diena. :D

 Kauno ir aš visiškai nepažįstu, bet ten gyvena sesuo, tai neleis pasiklyst

  • Biologija / VBE 99
  • Chemija / VBE 94
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 80
Žinutė parašyta: 2010-07-20 23:43:56 | Nuoroda
KarabinaS rašė:
Novilė rašė:
Himalaya rašė:
Novilė rašė:

Ir laukiu, ir nelaukiu as tos liepos 23... :)

 Kodėl nelauki?

 Nes nuo tada suprasiu, kad jau reciau busiu savo mieste, namuose, o dar nei kaune, nei vilniuje gerai nesiorentuoju. :D pasiklysiu speju pacia pirma diena. :D

 Aš pats iš klaipėdos bet kauną pažįstu kaip penkis savi pirštus..tai manau man asmeniškai nebus problemu šiame mieste...jei įstosi į Kauną padėsiu...

 Viskas, prisizadejai rastiskai. :D O man palankiais pasiulymais stengiuos visada pasinaudoti. :D

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 86
Žinutė parašyta: 2010-07-20 23:45:22 | Nuoroda
Himalaya rašė:
Novilė rašė:
Himalaya rašė:
Novilė rašė:

Ir laukiu, ir nelaukiu as tos liepos 23... :)

 Kodėl nelauki?

 Nes nuo tada suprasiu, kad jau reciau busiu savo mieste, namuose, o dar nei kaune, nei vilniuje gerai nesiorentuoju. :D pasiklysiu speju pacia pirma diena. :D

 Kauno ir aš visiškai nepažįstu, bet ten gyvena sesuo, tai neleis pasiklyst

 Gera sesuo, mano tai tycia mane paklaidintu, kad nesinervuociau. :D

  • Biologija / VBE 100
  • Chemija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 86
Žinutė parašyta: 2010-07-21 18:04:21 | Nuoroda
Inede rašė:

„Pirmame etape stojantysis susižinos, kur pagal balus labiau tinkamas. Ir valstybė taip pat atsirinks. O praėjusiais ir ankstesniais metais labiau lemdavo, ką pirmu, ką antru numeriu įrašė. Šįmet pirmame etape nelabai turės reikšmės, kokia tvarka pageidavimus surašys. Visų pirma bus išnagrinėti visi norai, kuo objektyviau parodyta, kur stojantysis labiau tinkamas ir ten bus pirmiausia kviečiamas. Skirtumas tas, kad atsitiktinis ar kažkieno negerai suorientuotas norų išdėstymas kuo mažiau turės įtakos“, - kalbėjo LAMA BPO prezidentas.
Jo manymu, šiųmetė tvarka turėtų apsaugoti nuo įstojimo į mokamą vietą tuo atveju, kai yra šansas studijuoti nemokamai. P. Žiliuko teigimu, „atsarginių“ programų geriau nerašyti – taip gali būti pakviestas, kur nenorėjai.
 

 Eina peklon viskas. Nesilankysiu studijos.lt iki penktadienio, nes galima vėžį įsivaryt visokių va tokių dalykų prisiskaičius:D Nebesuprantu nieko jau:D Siūlys ne tai,ką labaiu nori studijuoti, bet tai, kur tinki labiau su savo balais? Blemba, reikėjo man rašyt tą anglų filologiją, kurios visai nenoriu, dar ims ir pasiūlys būtent ją 

Žinutė parašyta: 2010-07-21 20:25:13 | Nuoroda

^ neprieme sito, gee. kaip tik lems, kokia tvarka surasei specialybes. jei netiki, paskaityk bendrojo priemimo taisykles 2010 metams.

Žinutė parašyta: 2010-07-21 20:38:13 | Nuoroda

norejau sita dalyka priimt, bet tikrai neprieme, tad nesijaudinkit ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-21 20:38:29 | Nuoroda

norejo :D

Žinutė parašyta: 2010-07-21 20:53:59 | Nuoroda

Žodžiu, lamoj tituliniam jau naujas užrašas. Aš ligi šiol nesuprantu, kaip reikės 'priimti' siūlomą pakvietimą :} Totaliai. Bet na ir nesąmonė šiais metais tie stojimai. Prieš du metus viskas buvo taip paprasta.

  • Istorija / VBE 86
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 74
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 74
Žinutė parašyta: 2010-07-21 21:34:25 | Nuoroda

Šiemet irgi paprasta. Palauk 23 dienos ir sužinosi kaip priimti reikes :) 

Žinutė parašyta: 2010-07-21 21:37:08 | Nuoroda
Thotu rašė:

Žodžiu, lamoj tituliniam jau naujas užrašas. Aš ligi šiol nesuprantu, kaip reikės 'priimti' siūlomą pakvietimą :} Totaliai. Bet na ir nesąmonė šiais metais tie stojimai. Prieš du metus viskas buvo taip paprasta.

priimti reikes su pele, nuspaudus ir atleidus kairiji peles mygtuka ant atitinkamos nuorodos. gali treniruotis ir testuoti sia hakeriska sistema jau dabar, kad veliau nebutu staigmenu: klac-klac

Žinutė parašyta: 2010-07-21 21:39:59 | Nuoroda

:D :D

Žinutė parašyta: 2010-07-21 21:41:30 | Nuoroda
vtrgv rašė:
Thotu rašė:

Žodžiu, lamoj tituliniam jau naujas užrašas. Aš ligi šiol nesuprantu, kaip reikės 'priimti' siūlomą pakvietimą :} Totaliai. Bet na ir nesąmonė šiais metais tie stojimai. Prieš du metus viskas buvo taip paprasta.

priimti reikes su pele, nuspaudus ir atleidus kairiji peles mygtuka ant atitinkamos nuorodos. gali treniruotis ir testuoti sia hakeriska sistema jau dabar, kad veliau nebutu staigmenu: klac-klac

Ak štai kaip viskas veikia:DDDDD

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-21 21:49:30 | Nuoroda
zirklūtes. rašė:
Inede rašė:

„Pirmame etape stojantysis susižinos, kur pagal balus labiau tinkamas. Ir valstybė taip pat atsirinks. O praėjusiais ir ankstesniais metais labiau lemdavo, ką pirmu, ką antru numeriu įrašė. Šįmet pirmame etape nelabai turės reikšmės, kokia tvarka pageidavimus surašys. Visų pirma bus išnagrinėti visi norai, kuo objektyviau parodyta, kur stojantysis labiau tinkamas ir ten bus pirmiausia kviečiamas. Skirtumas tas, kad atsitiktinis ar kažkieno negerai suorientuotas norų išdėstymas kuo mažiau turės įtakos“, - kalbėjo LAMA BPO prezidentas.
Jo manymu, šiųmetė tvarka turėtų apsaugoti nuo įstojimo į mokamą vietą tuo atveju, kai yra šansas studijuoti nemokamai. P. Žiliuko teigimu, „atsarginių“ programų geriau nerašyti – taip gali būti pakviestas, kur nenorėjai.
 

 Eina peklon viskas. Nesilankysiu studijos.lt iki penktadienio, nes galima vėžį įsivaryt visokių va tokių dalykų prisiskaičius:D Nebesuprantu nieko jau:D Siūlys ne tai,ką labaiu nori studijuoti, bet tai, kur tinki labiau su savo balais? Blemba, reikėjo man rašyt tą anglų filologiją, kurios visai nenoriu, dar ims ir pasiūlys būtent ją 

 ojojoj, kaip išsigandau šitą perskaičius. O jėtau, net dabar apmirus sėdžiu :D Gerai, kad nepriėmė, nes tada tai tikrai būčiau prisidirbus su tom "atsarginėm" :D

Žinutė parašyta: 2010-07-21 22:09:16 | Nuoroda
vtrgv rašė:
Thotu rašė:

Žodžiu, lamoj tituliniam jau naujas užrašas. Aš ligi šiol nesuprantu, kaip reikės 'priimti' siūlomą pakvietimą :} Totaliai. Bet na ir nesąmonė šiais metais tie stojimai. Prieš du metus viskas buvo taip paprasta.

priimti reikes su pele, nuspaudus ir atleidus kairiji peles mygtuka ant atitinkamos nuorodos. gali treniruotis ir testuoti sia hakeriska sistema jau dabar, kad veliau nebutu staigmenu: klac-klac

 made my day :D

  • Istorija / VBE 84
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-07-21 22:38:12 | Nuoroda
basikom rašė:
zirklūtes. rašė:
Inede rašė:

„Pirmame etape stojantysis susižinos, kur pagal balus labiau tinkamas. Ir valstybė taip pat atsirinks. O praėjusiais ir ankstesniais metais labiau lemdavo, ką pirmu, ką antru numeriu įrašė. Šįmet pirmame etape nelabai turės reikšmės, kokia tvarka pageidavimus surašys. Visų pirma bus išnagrinėti visi norai, kuo objektyviau parodyta, kur stojantysis labiau tinkamas ir ten bus pirmiausia kviečiamas. Skirtumas tas, kad atsitiktinis ar kažkieno negerai suorientuotas norų išdėstymas kuo mažiau turės įtakos“, - kalbėjo LAMA BPO prezidentas.
Jo manymu, šiųmetė tvarka turėtų apsaugoti nuo įstojimo į mokamą vietą tuo atveju, kai yra šansas studijuoti nemokamai. P. Žiliuko teigimu, „atsarginių“ programų geriau nerašyti – taip gali būti pakviestas, kur nenorėjai.
 

 Eina peklon viskas. Nesilankysiu studijos.lt iki penktadienio, nes galima vėžį įsivaryt visokių va tokių dalykų prisiskaičius:D Nebesuprantu nieko jau:D Siūlys ne tai,ką labaiu nori studijuoti, bet tai, kur tinki labiau su savo balais? Blemba, reikėjo man rašyt tą anglų filologiją, kurios visai nenoriu, dar ims ir pasiūlys būtent ją 

 ojojoj, kaip išsigandau šitą perskaičius. O jėtau, net dabar apmirus sėdžiu :D Gerai, kad nepriėmė, nes tada tai tikrai būčiau prisidirbus su tom "atsarginėm" :D

 man irgi kai nudiegė. Siaubas siaubelis  gerai, kad nepriėmė 

Žinutė parašyta: 2010-07-22 00:11:22 | Nuoroda

Negąsdinkit, pasaulis apsivertė, aš gale tokių vėjų prirašius :DD

  • Biologija / VBE 61
  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 56
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 62
Žinutė parašyta: 2010-07-22 00:23:12 | Nuoroda

kažkoks absurdas.. :D tai geriau mums siūlyti esančią programą sąrašo gale, bet nemoką.. bet jei įrašei į pirmus numerius mokamas, tai tu ten ir nori :D absurdas, geriau stot ten kur nenori, užimti kito vaiko, kuris labai labai nori į tą specialybę, bet bile nemokomas mokslas būtų :D :D :D

Žinutė parašyta: 2010-07-22 00:32:16 | Nuoroda

O Dieve, nereikėjo visų 12 surašyti, nes gale aš irgi visokių nesąmonių prirašiau.  

  • Istorija / VBE 93
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2010-07-22 01:00:44 | Nuoroda

Nieko tokio mergino come down,viskas bus gerai,pas mane asmeniškai tai tik 6 norai stojant,aš visų 12 niekaip negalėjau užpildyti..tad 6 stropos liko tuščios,nes nieku savęs kitur neįsivaizduoju kaip teiseje ir politikoje..

Žinutė parašyta: 2010-07-22 08:07:55 | Nuoroda

 eik tu peklon kaip padare :D db mane tikrai imes i elektronika, kurios nenorejau, nes tingejau fizika mokytis :D nu kazkokia nesamone suvele cia jie... as taip ir maniau kad kazkokia misraine gausis su ta sistema....

  • Fizika / VBE 56
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 76
  • Matematika / VBE 97
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą