Dar miegam ar jau galvojam?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-08-12 16:45:13 | Nuoroda
_Iveta rašė:
Sandrittta rašė:
_Iveta rašė:

Vajergau,  jus jau rimtai apie egzaminus galvojat? as iki paskutines dienos nesuvokiau, kad 12oje klaseje esu ir kad jau tuoj tuoj egzaminus laikysiu :D bet manau kad visai neblogai man pasiseke, maziau nervuokites ir TIKRAI patariu- nieko "nekalkit", nes per jauduli viska pamirsit.. logiskas mastymas padeda, tas tai tikrai :)

 o as tik galvoju kaip reiks ta istorija iskalt :DD man tie egzaminai jau pradejo naktim sapnuotis, syrit pabudau ir pagalvojau kaip gerai, kad cia tik sapnas :D

 Jokiu kalimu! Ypac su istorija, tikrai! Kaip pataria, skaityt skaityt ir skaityt, nors pati nieko neskaiciau, tik saltinius dariau, oj kiek dariau, bet man idomu buvo, tad sunku ir nebuvo :) Istorija turi suprasti, kas kaip vyko ir del ko vyko, o ne tik zinot sausus faktus, manau, siu metu egzaminas tai puikiai irode, kad sausi faktai nieko gero neduoda :) o ir datu nekas tebuvo...

 tai reik melstis, kad mastymas per egza nepavestu :D o skaityt tai skaiciau nemazai, ypac pries kontrus :) dar meteliai vieni :)

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 71
Žinutė parašyta: 2010-08-12 16:58:32 | Nuoroda
_Iveta rašė:
Sandrittta rašė:
_Iveta rašė:

Vajergau,  jus jau rimtai apie egzaminus galvojat? as iki paskutines dienos nesuvokiau, kad 12oje klaseje esu ir kad jau tuoj tuoj egzaminus laikysiu :D bet manau kad visai neblogai man pasiseke, maziau nervuokites ir TIKRAI patariu- nieko "nekalkit", nes per jauduli viska pamirsit.. logiskas mastymas padeda, tas tai tikrai :)

 o as tik galvoju kaip reiks ta istorija iskalt :DD man tie egzaminai jau pradejo naktim sapnuotis, syrit pabudau ir pagalvojau kaip gerai, kad cia tik sapnas :D

 Jokiu kalimu! Ypac su istorija, tikrai! Kaip pataria, skaityt skaityt ir skaityt, nors pati nieko neskaiciau, tik saltinius dariau, oj kiek dariau, bet man idomu buvo, tad sunku ir nebuvo :) Istorija turi suprasti, kas kaip vyko ir del ko vyko, o ne tik zinot sausus faktus, manau, siu metu egzaminas tai puikiai irode, kad sausi faktai nieko gero neduoda :) o ir datu nekas tebuvo...

 Šaltiniai taip pat reikalauja ne tik teksto suvokimo, bet ir faktinių žinių, žinoma, šaltinių ir įvairiausių istorinių įvykių nagrinėjimas (kas-kaip-kodel, priezastys-bruozai, principai-padariniai) ir yra tas pozityvus mokymasis, žinoma, pasiėmus knygą ir skaitant dešimtkart tikintis ką nors įsiminti nėra tinkamas būdas pasiruošti egzaminui, bet visgi perskaityti ir įsigilinti vertėtų. Taip pat, mano nuomone, šių metų egzaminas nebuvo toks jau puikus, kaip ir daugelis pritarė - parašėm dar vieną teksto suvokimą (pirmasis-lietuvių kalboje). Visgi galėčiau turėti priekaištų ne šiam vienam egzaminui, tad galiu tik palinkėti būsimiems abiturientams kuo palankesnių egzaminų, ir tiek... :)

Žinutė parašyta: 2010-08-14 18:01:53 | Nuoroda

Visiskai sutinku, dekui tikiuosi ji mus aplankys

Žinutė parašyta: 2010-08-14 18:02:38 | Nuoroda

Sekme

Žinutė parašyta: 2010-08-16 09:46:51 | Nuoroda

Jets, net nusistebėjau tiek anksti pamačius 2011. :D Iš tikro pagalvoju ir apie tuos egzaminus, ir apskritai apie mokyklos baigimą, bet stengiuos vyt tas mintis šalin ir pasimėgaut likusia vasara! 

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 88
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2010-08-18 12:13:26 | Nuoroda

As tai jau galvoju apie egzus.. baisu isties :)

  • Istorija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 92
Žinutė parašyta: 2010-08-20 16:28:08 | Nuoroda
Orchideja rašė:

As tai jau galvoju apie egzus.. baisu isties :)

 Įskaitos, bent jau man, baisiau šiek tiek.

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 88
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2010-08-23 22:46:16 | Nuoroda
svous rašė:
Orchideja rašė:

As tai jau galvoju apie egzus.. baisu isties :)

 Įskaitos, bent jau man, baisiau šiek tiek.

 Įskaitos bus kaip du pirštus apmyžt :D išvis nėr dėl ko jaudintis. Iškart patariu - jei stojat su istorija - mokykitės daug ir rimtai. Jei su biologija, chemija - daug ir rimtai. Jei su fizika - gerkit alaus ir nieko neprarasit :D įstosit visur ir vos ne vos egzus išlaikę :D

  • Fizika / VBE 75
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2010-08-24 11:53:03 | Nuoroda
NONcom rašė:
svous rašė:
Orchideja rašė:

As tai jau galvoju apie egzus.. baisu isties :)

 Įskaitos, bent jau man, baisiau šiek tiek.

 Įskaitos bus kaip du pirštus apmyžt :D išvis nėr dėl ko jaudintis. Iškart patariu - jei stojat su istorija - mokykitės daug ir rimtai. Jei su biologija, chemija - daug ir rimtai. Jei su fizika - gerkit alaus ir nieko neprarasit :D įstosit visur ir vos ne vos egzus išlaikę :D

 ot koks patarimas, gaila kad ne su fizika stosiu, tai kaip sakei teks mokytis daug ir rimtai :)

Žinutė parašyta: 2010-08-24 20:11:19 | Nuoroda
NONcom rašė:
svous rašė:
Orchideja rašė:

As tai jau galvoju apie egzus.. baisu isties :)

 Įskaitos, bent jau man, baisiau šiek tiek.

 Įskaitos bus kaip du pirštus apmyžt :D išvis nėr dėl ko jaudintis. Iškart patariu - jei stojat su istorija - mokykitės daug ir rimtai. Jei su biologija, chemija - daug ir rimtai. Jei su fizika - gerkit alaus ir nieko neprarasit :D įstosit visur ir vos ne vos egzus išlaikę :D

 Lengva kalbėt egzus išlaikius puikiai.

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Matematika / VBE 88
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 98
Žinutė parašyta: 2010-08-25 00:26:11 | Nuoroda

Kche, visada taip. Atrodo, nesinori dar galvoti, bet mintys pačios lenda galvon. Nespėsim pajusti ir ateis tie egzaminai. Mokysimės ir tikėsimės,kad neapleis sėkmė. Dabar dar pasidžiaukim vasaros trupinėliais, o jau paskui reiks bandyt įsivažiuot į mokslus ir važiuot. :]

  • Istorija / VBE 82
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2010-08-25 10:42:19 | Nuoroda
NONcom rašė:
svous rašė:
Orchideja rašė:

As tai jau galvoju apie egzus.. baisu isties :)

 Įskaitos, bent jau man, baisiau šiek tiek.

 Įskaitos bus kaip du pirštus apmyžt :D išvis nėr dėl ko jaudintis. Iškart patariu - jei stojat su istorija - mokykitės daug ir rimtai. Jei su biologija, chemija - daug ir rimtai. Jei su fizika - gerkit alaus ir nieko neprarasit :D įstosit visur ir vos ne vos egzus išlaikę :D

Nesakyk, fizikos taip pat reikia RIMTAI; konkursai į įvairias inžinerines vietas nėra dideli, bet ne visur, pvz jei su fizika į VU: taikomoji - >19, modern.tech fiz. ir vadyba bei paprasta fizika ~18,5...

Tad ne taip jau ir lengva ten įstoti...

Žinutė parašyta: 2010-08-26 21:31:34 | Nuoroda

 Sveiki, džiugu išties, kad šių metų abiturientai tokie aktyvūs  na, aš, kaip ir daugelis, bijau labai labai egzaminų, nes atrodo, kad tieeek daug dar reikia išmokti.... Per vasarą buvau kalną darbų susiplanavus, bet, žinoma, pasidariau tik mažytę dalį - perskaičiau keturis kūrinius ir anglų knygą vieną syk atsiverčiau   bet, bent jau patinginiavau kaip žmogus.... dabar reiks rimtai kibt į darbus (kad ir kaip čia dabartiniai pirmakursiai ragina po šimtadienio tai daryt). 

Žinutė parašyta: 2010-09-03 22:30:08 | Nuoroda

ai vasara prabimbinėjau, nors maniau, kad mokysiuos rimtai ar ką... na tokie orai buvo ;DD o šiaip egzų nebijau, bet nusiteikus rimtai ir sistemingai mokytis kiaurus metus... spragų fizikoje daxuja... bet kažkaip teks įveikt viską :))

  • Fizika / VBE 72
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Matematika / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2010-09-04 11:13:15 | Nuoroda

galvojam.

Žinutė parašyta: 2010-10-13 23:23:55 | Nuoroda

Seip apie tuos egzus kalbant... Visus labai prigazdina, nera jie tokie baisus

Žinutė parašyta: 2010-10-20 22:17:49 | Nuoroda
gedas880 rašė:

Seip apie tuos egzus kalbant... Visus labai prigazdina, nera jie tokie baisus

 Egzaminai atrodo nebaisus tada, kai juos jau islaikai ir suzinai rezultata. O kol zmogus dar nelaikes, tai visiskai naturalu, kad yra didesne ar mazesne baime/nerimas :) Nebijo gal tik tie, kurie visiskai nesimoko ir kuriem nesvarbu, kur istos. O kurie geriau mokosi ir nori kazkur istoti - tie nerimauja. 

  • Biologija / VBE 88
  • Chemija / VBE 88
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
Žinutė parašyta: 2010-10-28 18:55:05 | Nuoroda

Mokotes kas nors per atostogas?:)

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 78
Žinutė parašyta: 2010-10-28 19:23:39 | Nuoroda

stebiuosi savimi,bet TAIP :D

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 72
Žinutė parašyta: 2010-10-28 19:51:18 | Nuoroda

ka mokiniesi?:) labai daug laiko mokslams skiri?:)

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 81
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 78
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą