LVA vet.medicina
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-24 11:28:07 | Nuoroda
Fatima rašė:

Sveiki :) Aš irgi įstojau į VF :) Trupučiuką labiau norėjau į žmonių mediciną, bet ką čia jau padarysi... Gyvensiu barake, jeigu gausiu. O ten sunku gaut baraką? O tas rajonas, vadinamoji Slabotkė, tikrai toks baisus? :D Girdėjau nekokių atsiliepimų. Jei kas nors nori susipažint, galit parašyt man į skype: pastraipa_

 Nieko gero ta slabotke tikrai nieko gero :D

Žinutė parašyta: 2010-07-24 11:54:07 | Nuoroda

aš irgi galvoju apie baraka, tikiuos nebus baisu ;) Ačiū kad nuraminot dėl doku , nes jau galvojau kad tikrai reiks notaro ieskot ;DD

  • Biologija / VBE 86
  • Chemija / VBE 65
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 33
  • Matematika / VBE 82
Žinutė parašyta: 2010-07-24 12:58:33 | Nuoroda

Aš buvau šiandien  dokumentus paduoti, tai atestatą patys atsišvietė, gavau baraką ;D trivietis kambarys, dar dvi vietos jame tuščios ;D lauksiu dabar žinių iš naujųjų kambariokų.

  • Biologija / VBE 91
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 70
  • Matematika / VBE 82
Žinutė parašyta: 2010-07-24 13:01:40 | Nuoroda
HappyWyy rašė:

Aš buvau šiandien  dokumentus paduoti, tai atestatą patys atsišvietė, gavau baraką ;D trivietis kambarys, dar dvi vietos jame tuščios ;D lauksiu dabar žinių iš naujųjų kambariokų.

 O kokių dokumentų barakui gauti reikėjo? :) Aš taip pat čia mokysiuos :) Antradienį vešiu dokumentus :)

  • Biologija / VBE 86
  • Chemija / VBE 41
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 96
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 63
Žinutė parašyta: 2010-07-24 13:06:41 | Nuoroda

Nereik čia gąsdintis, nėra ten taip baisu tam rajone, nereik lyst ne į savo reikalus ir viskas bus gerai, gyvena ten žmonės gi ir nieko, gyvi =D

  • Biologija / VBE 67
  • Chemija / VBE 57
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2010-07-24 13:14:49 | Nuoroda

ne, dokumentus, kad įstojau vežiau ;D o barakui tik prašymą

  • Biologija / VBE 91
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 70
  • Matematika / VBE 82
Žinutė parašyta: 2010-07-24 14:01:41 | Nuoroda

O jus jau visiskai apsisprende? as dar ir i kmu medicina istojau ir nebezinau ka daryt  siaip gyvunus myliu labiau nei zmones :D ir traukia mane ten, bet nuo mazens galvojau medicina studijuot, o dabar pasimeciau

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-24 15:49:38 | Nuoroda

Na ka atsilaisvino viena vf vieta LVA. Atsisakysiu as, sekmes kas nores antru bandymu i ja. ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-24 16:04:17 | Nuoroda
Justėėė rašė:

Na ka atsilaisvino viena vf vieta LVA. Atsisakysiu as, sekmes kas nores antru bandymu i ja. ;)

 o kur tada i mokama stoji? :)  beje kitiems kas barakuose zada gyvent :D slabotke tikrai nieko gero :P oj nieko gero :D ten  net pacuku gaujos laksto kurios  dubasina visus :D  o ir gyventoju dauguma gezai ir gezytes :D  na bent man jau kaune patys baisiausi rajonai tai slabotke ir petrasiunai, dar dainava nelabai didelis geris bet jau su anais palyginus geris :D

Žinutė parašyta: 2010-07-24 16:11:17 | Nuoroda
HappyWyy rašė:

Aš buvau šiandien  dokumentus paduoti, tai atestatą patys atsišvietė, gavau baraką ;D trivietis kambarys, dar dvi vietos jame tuščios ;D lauksiu dabar žinių iš naujųjų kambariokų.

 Tai tik parasei prasyma ir iskart gavai kambary? o dokumentų nereikia jokių? apie gyvenama vieta ir pan?

  • Biologija / VBE 86
  • Chemija / VBE 65
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 33
  • Matematika / VBE 82
Žinutė parašyta: 2010-07-24 16:21:37 | Nuoroda
MonikaD rašė:
HappyWyy rašė:

Aš buvau šiandien  dokumentus paduoti, tai atestatą patys atsišvietė, gavau baraką ;D trivietis kambarys, dar dvi vietos jame tuščios ;D lauksiu dabar žinių iš naujųjų kambariokų.

 Tai tik parasei prasyma ir iskart gavai kambary? o dokumentų nereikia jokių? apie gyvenama vieta ir pan?

 Man taip pat tai įdomu :)

  • Biologija / VBE 86
  • Chemija / VBE 41
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 96
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 63
Žinutė parašyta: 2010-07-24 16:38:02 | Nuoroda

Sveiki as taip pat cia istojau snd nuveziau dokumentus, tai sake jog bus fuksu stovykla, planuojat dalyvauti?

Žinutė parašyta: 2010-07-24 17:04:23 | Nuoroda

Sveiki, naujieji būsimieji kolegos :D

O kur ta stovykla vyksta? :)

  • Biologija / VBE 95
  • Chemija / VBE 70
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 38
  • Matematika / VBE 77
Žinutė parašyta: 2010-07-24 18:08:27 | Nuoroda

Sveiki, būsimi kolegos. :))) Aš šiandien sužinojau,kad įstojau čia. Į mokamą. Labai norėjau čia ir labai patenkinta esu. :))) Jau net antroje klasėje pasiekimų knygutėje nupiešiau save tarp visokių gyvūnų :D Kaip jūs, ar patenkinti? :)))

Žinutė parašyta: 2010-07-24 19:16:45 | Nuoroda

Visada cia norejau, nors kiti sako, kad kvailai pasirinkau, bet pagyvensim ir pamatysim :)

  • Biologija / VBE 86
  • Chemija / VBE 41
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 96
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 63
Žinutė parašyta: 2010-07-24 20:12:21 | Nuoroda
simavi rašė:

Visada cia norejau, nors kiti sako, kad kvailai pasirinkau, bet pagyvensim ir pamatysim :)

Kodėl kvailai?:)

Žinutė parašyta: 2010-07-24 20:27:59 | Nuoroda

y Cia mokamai, bet ar apsimoka,.. 

Žinutė parašyta: 2010-07-24 20:30:54 | Nuoroda

Na, man tai apsimoka, kitam gal neapsimoka. Kiekvienam savaip juk. :)))

Žinutė parašyta: 2010-07-24 21:51:09 | Nuoroda
nani123 rašė:
simavi rašė:

Visada cia norejau, nors kiti sako, kad kvailai pasirinkau, bet pagyvensim ir pamatysim :)

Kodėl kvailai?:)

 Nes visi mano, kad čia nėra perspektyvų, kad geriau į mediciną būčiau stojusi ir panašiai... :)

  • Biologija / VBE 86
  • Chemija / VBE 41
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 96
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 63
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2010-07-24 22:32:35 | Nuoroda
Vytaaas rašė:
Justėėė rašė:

Na ka atsilaisvino viena vf vieta LVA. Atsisakysiu as, sekmes kas nores antru bandymu i ja. ;)

o kur tada i mokama stoji? :)  beje kitiems kas barakuose zada gyvent :D slabotke tikrai nieko gero :P oj nieko gero :D ten  net pacuku gaujos laksto kurios  dubasina visus :D  o ir gyventoju dauguma gezai ir gezytes :D  na bent man jau kaune patys baisiausi rajonai tai slabotke ir petrasiunai, dar dainava nelabai didelis geris bet jau su anais palyginus geris :D

 

I KMU medicina. ;))

 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą