Kas negavot jokiu pakvietimu ir patvirtinimo, kad neystojot, is lamos???
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-24 09:15:56 | Nuoroda

 as nebezinau jau aplamai ko laukti is antro etapo tada..

Žinutė parašyta: 2010-07-24 09:16:08 | Nuoroda
MisCriminal rašė:

sveiki,

 

negavau nei vf, nei vnf, nei el laisko, nei sms, kad istojau ar neystojau. ka siulot daryt? isvis jokiu ziniu is lamos... :(((( gal kam dar tokia pat situacija?

 

ir man tas pats...

 

Žinutė parašyta: 2010-07-24 09:16:20 | Nuoroda

 Aš nr.1 rašiau kolegiją. Jei žiūrint pagal pernai metų balą, tai turėjau įstoti su ~2-jų balų pranašumu. Būtų įdomu sužinoti minimalų vf balą, bet jis tikriausiai paaiškės po antrojo etapo. 
Galėtų langelyje, kuriame turi būti KVIETIMAS NL, būti parašyta ir Neįstota ar pan. O dbr nesuprantama. Su sms'ais išvis nesąmonės.. Atsiunčia sms, kad neįstojai, o lama visai ką kitą sako. Aš tai išvis sms negaunu.

Žinutė parašyta: 2010-07-24 09:17:33 | Nuoroda

 As taip pat rasiau kolegija nr 1..

Žinutė parašyta: 2010-07-24 09:20:58 | Nuoroda

Taip gadina nervus,tos tuscios grafos ties kvietimu skiltimi...

Žinutė parašyta: 2010-07-24 09:24:38 | Nuoroda

nu as ir 1 rasiau kk 2 smk cj del kk dar gali but kad neistojau bet i smk? cmon... 

Žinutė parašyta: 2010-07-24 09:26:07 | Nuoroda

Man irgi dar vis sunku patiketi,kadangi pagal praeitus metus mano balo(17,52) uztektu beveik i visas specialybes kurias padaviau, bet is 9 prasymu neistojau niekur. Sms tyli iki dabar.. O tie tusti langeliai tai tikrai...Galetu buti bent bruksnelis,o vakar prisijungus net nesupratau kas cia ivyko.

  • Istorija / VBE 74
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 52
Žinutė parašyta: 2010-07-24 09:30:44 | Nuoroda

Labas rytas,

prisidedu prie tų kurie negavo jokio kvietimo. Pasiskūsiu, jog ir mano dabartinis balas yra 2,7 karto didesnis už pernykštį į tą specialybę kurios norėjau. Truputi sunku patikėti, kad neįstojau... O dar visus metus visi aiškino, kad šiemet kaip niekad bus labai daug nemokamų vietų, kažko nesijaučia... ;(

Žinutė parašyta: 2010-07-24 09:31:54 | Nuoroda

nu tai vat mano kolegijom 14 tas balas irgi nera itin prastas... as isvis nesuprantu kas per nesnone su tais stojimais cia gavos dar kai vnf net nera kurie pas mane irgi irasyti. Na su draugu dar galvojom kad gal tie vnf mum cia uzpjove ka kad nieko negaunam tai dabar ju reikia laukt tada tai bus grinai aisku istojom ar ne kurnors. Tada jau vartysim diagrama (kurios nera taipogi) ir desim viltis i 2 tura... 

Žinutė parašyta: 2010-07-24 09:33:05 | Nuoroda

blm nepanikuokit ;) cia labai daug kas nieko nezino... bet siaip dauguma kas istojo i vf gavo iskart atsakymus, kiek girdejau tik mokami dar turi laukt ... kazko tai...

o del vf tai nzn nzn, jei iki dbr nepaskelbe tai gali but kad i vf neistojot  ;] bet galejo sistema is su vf uzpjaut.. visgi Lietuva cia :D stebuklu krastas :D

Žinutė parašyta: 2010-07-24 09:34:27 | Nuoroda
mnddnm rašė:

blm nepanikuokit ;) cia labai daug kas nieko nezino... bet siaip dauguma kas istojo i vf gavo iskart atsakymus, kiek girdejau tik mokami dar turi laukt ... kazko tai...

o del vf tai nzn nzn, jei iki dbr nepaskelbe tai gali but kad i vf neistojot  ;] bet galejo sistema is su vf uzpjaut.. visgi Lietuva cia :D stebuklu krastas :D

 Tai kad mum isvis nieko nera ,net prakeikto sms nesiuncia kad neistojom tada bent ramu butu :D

Žinutė parašyta: 2010-07-24 09:38:52 | Nuoroda

  o dar buvo teigiama,kad pirmenybe bus tiem,kurie anksciausiai parasys prasymus.......

nifiga taip nera.....

Žinutė parašyta: 2010-07-24 09:56:46 | Nuoroda

Apgailėtinas jausmas, kai matai jog realiai tavo konkursinis balas 2,88+ didesnis nei pernai metais įstojusio su mažiausiu konk.balu, ir likti su ta viena mintim jog neva neįstojai? Nieko sau toks didelis balų  pakilimas..

  • Istorija / VBE 76
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2010-07-24 10:16:31 | Nuoroda

bet juk sitaip negalima.............meto veto mus i visas puses......bent normaliai pranestu kas kaip....

Žinutė parašyta: 2010-07-24 10:24:29 | Nuoroda

Netikiu, kad neįstojom. Netikiu. Mano KB ya 4 punktais didesnis už praeitų metų konkursinį balą į kolegiją. Tai WTF? Jei niekur neįstojai, tai langelis lieka tuščias? Atsakykit tie kurie gavo kažkur pakvietimus.

  • Istorija / VBE 23
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 68
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 83
Žinutė parašyta: 2010-07-24 10:37:49 | Nuoroda

 Sveiki,turiu tą pačią bėdą,pagaliau atidarė lamą ir rodo tuščią grafą,jokių kvietimų,tel.niekas neatsiliepia,visada užimta,balai palyginus geri,bent jau į kolegiją vf turėjau įstoti,išsiunčiau dvi sms,atsakymų taip pat nėra,kiti džiaugiasi ir dalinasi kur įstojo,o aš tyliu ir nežinau ko griebtis,nejaugi taip gali būt,kad visai niekur ?

Žinutė parašyta: 2010-07-24 10:39:53 | Nuoroda

Bullshit. Netikėkit kitų kalbom, mum reikia laiko, ir viskas. Bet aš bbd kaip krito lama mano akyse, ir visų abiturientų akyse.

  • Istorija / VBE 23
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 68
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 83
Žinutė parašyta: 2010-07-24 10:45:44 | Nuoroda

Aš irgi neįstojau, ten kur norėjau, nors pernai buvo paskutinis stojantysis 9,28. O mano šiais metais 11,54.. Nu tikrai turėjau įstot.. kažkokia nesamonė.. Netikiu, kad taip visų balai pakilę... 

Žinutė parašyta: 2010-07-24 10:47:18 | Nuoroda
xxJonita rašė:

Apgailėtinas jausmas, kai matai jog realiai tavo konkursinis balas 2,88+ didesnis nei pernai metais įstojusio su mažiausiu konk.balu, ir likti su ta viena mintim jog neva neįstojai? Nieko sau toks didelis balų  pakilimas..

 Man ir tas pats.. Sakau kažkokia nesamonė!!!

Žinutė parašyta: 2010-07-24 10:57:02 | Nuoroda

Vakar visa diena prasinervinau ir jokiu ats. Speju,kad i nemokama jau neistojau,bet imokama bent!!! Durniu laivas ta lama nelemta,jau net skundu prirasiau ir i skype ir i el pasta. Visus nervus baigia isesti!!! Kur teisybe? Vos nevisa nakti nemiegojau per tuos nervus! Kad bent butu girdeti,kad kas i mokama istojo,tai dar negirdejau,kad tokiu butu. Ar cia is vis yra tokiu,aks i mokama istojo?

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą