KAS PER VELNIAS?
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-25 07:03:15 | Nuoroda

O as be parkiu istojau ten kur norejau, MRU soc darba. Ispradziu kai gavau sms jog esu nepakviestas studijuot truputi ant nervu uzsokau bet kzn, logika ijungus kazkaip nenorejo tuo tiketis. Cia visos tos konspiracines teorijos ir visi sitie kas butu jeigu butu yra beprasmiski. Stojai, neistojai, bandyk antram ture ar eik uzsimk kita veikla, betkokiu atveju cia is to mokslo tolko nera ir nesimato prosvaisciu kad bus.

Žinutė parašyta: 2010-07-25 09:26:42 | Nuoroda

Taip jūs nekalti, kad pasirinkote socialinius mokslus, bet problema tame, kad juos renkasi absolučiai visi. Visi negali būti vien chirurgais, prezidentais ir teisėjais. Taip, matematika ir fizika nėra tokia įdomi kaip istorija ar lietuvių kalba. Galbūt ji yra net sunkesnė, bet vis tiek ją turi kažkas mokytis. Politiku būti yra smagiau nei fiziku, bet ir fiziku kažkas tūri būti. Švietimo sistema, turi ne tik keisti krepšelių skaičių, bet kažkaip užtikrinti, kad visi nesirinktų vien "smagių" ir "įdomių" studijų. Tai bandė padaryti nelabai sėkmingai kažkokių motyvacinių testų pagalba. Gal kas žino, kaip tai padaryti geriau? Nemanau, kad čia vien Lietuvos bėda, socialiniai mokslai yra tiesiog smagesni, o juk visos sritis turėtų būti vienodai įdomios?

Kodėl jūs spėjote, kad kils max 1 balu? Balai ir turėjo kilti nemažai, nes laikydamas VBE jau gauni 13 balų bonusą, 10 balų daugiau nei MBE. 10 dauginam iš mažiausio prioriteto 0,2 ir jau gaunam 2 balus. O dar vienas egzaminas su 0,2 prioritetu prideda dar 2 balus, o pagrindinis egzaminas net 4. Vadinasi priverstas laikyti VBE abiturientas gauna net 8 balus. Bet juk tai turėjo pakelti nepopuliarių studijų balus? Manau, daugiau stojančių į kolegijas laikytų MBE nei stojančių į universitetus.

Žinutė parašyta: 2010-07-25 09:42:23 | Nuoroda

Yesyesyo > MAN iš mokslo tolkas yra.

Xyne > Pilnai su tavim sutinku, bet kaip ir sakiau, kitoje srityje nerealizuočiau savęs. Žmonės kurie stodavo į kolegijas dažniausiai ir laikė MBE, kai jie dar egzistavo. Toks stereotipas, tad keista, kad su normaliais VBE balais neistoji i kolegija. Na bet čia koja pakišo ankščiau temoje minėti faktoriai.

  • Istorija / VBE 23
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 68
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 83
Žinutė parašyta: 2010-07-25 10:05:17 | Nuoroda
TauTviS rašė:
AušraL rašė:
TauTviS rašė:

Uncle Sam > Bet kas tas daugelis? daugelis esančių forume? bus bent 100?

 Kad taip žiauriai kils kai kurie balai, tikrai LABAI daug žmonių, net ir patys universitetai negalvojo.

 Net universitetai?  Naujiena 

 Taip. Teko skaitinėti vieno universiteto marketingo tarnybos komentarus, kurie ir sakė , jog balai labai neturėtų kilti. Tačiau jis kilo dėl sumažėjusių vf krepšelių skaičiaus.

  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 88
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2010-07-25 10:10:45 | Nuoroda
JoIka_ rašė:

jus nepamirskit to, kad jau nebera mokykliniu- valstybiniu egzu ( neskaitant lt kalbos). Tad automatiskai negalima lyginti praejusiu metu balu su siu metu, nes praejusiais dar buvo mokykliniu-valstybiniu sistema :) pries rekdami gerai pamastykit, kad ir tie, kur prastai islaike, skaiciuojant KB visur skaiciavosi kaip valstybiniai,tad automatiskai ir KB pasikele nemazai ;)

 Tarkim tu stoji į socialinių mokslų specialybę . Jei iš 0,2 koeficient`ą turinčio dalyko mokyklinio egzo gauni 10 , o iš likusių dviejų egzų gauni  100% -  tavo KB 18.34. Tačiau tarkim laikai to dalyko egzą, ir surenki na .. 5% .. tavo KB - 18.5 .. jei surenki 20% - tavo KB 18.8. So tik nereikia aiškinti, kad KB kilimas 2-4 balais yra dėl to, jog liko tik VBE :)

  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 86
  • Matematika / VBE 88
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2010-07-25 10:35:53 | Nuoroda

Labas, temos autoriau. Galiu papasakot, kad mano tėtis dirba VU viename iš fakultetų ir sakė, kad pusė pakviestų studijuoti studentų, kur gavo univeras sąrašus, negavo kvietimų lamoj bpo į tą specialybę. ta prasme vyksta betvarkė, nes gavo jau sąrašus, kas įstojo, o tie žmonės net nežino, kad jie įstojo. (kažkaip panašu, kad gavo kvietimus kitur..) neaišku, kokia čia velniava vyksta.

  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-07-25 10:51:53 | Nuoroda
juodaroze rašė:

Labas, temos autoriau. Galiu papasakot, kad mano tėtis dirba VU viename iš fakultetų ir sakė, kad pusė pakviestų studijuoti studentų, kur gavo univeras sąrašus, negavo kvietimų lamoj bpo į tą specialybę. ta prasme vyksta betvarkė, nes gavo jau sąrašus, kas įstojo, o tie žmonės net nežino, kad jie įstojo. (kažkaip panašu, kad gavo kvietimus kitur..) neaišku, kokia čia velniava vyksta.

 stai cia jau idomiau, jeigu tiesa. o univeras informavo lama bpo, kad kilo tokios problemos? skambinkit tada i univerus ir domekites, ar jusu nera gautuose sarasuose.

kitas klausimas, ar cia vf, ar vnf vietoms taip? nes abiturientai ir turejo gaut 2 pakvietimus - viena vf, antra vnf. reiskia, univeras galejo gauti 2 sarasus - vf ir vnf, o kas pasirinko vf (gal ir kitame univere), jau aisku vnf nesidomes.

Žinutė parašyta: 2010-07-25 10:56:39 | Nuoroda
vtrgv rašė:
juodaroze rašė:

Labas, temos autoriau. Galiu papasakot, kad mano tėtis dirba VU viename iš fakultetų ir sakė, kad pusė pakviestų studijuoti studentų, kur gavo univeras sąrašus, negavo kvietimų lamoj bpo į tą specialybę. ta prasme vyksta betvarkė, nes gavo jau sąrašus, kas įstojo, o tie žmonės net nežino, kad jie įstojo. (kažkaip panašu, kad gavo kvietimus kitur..) neaišku, kokia čia velniava vyksta.

 stai cia jau idomiau, jeigu tiesa. o univeras informavo lama bpo, kad kilo tokios problemos? skambinkit tada i univerus ir domekites, ar jusu nera gautuose sarasuose.

kitas klausimas, ar cia vf, ar vnf vietoms taip? nes abiturientai ir turejo gaut 2 pakvietimus - viena vf, antra vnf. reiskia, univeras galejo gauti 2 sarasus - vf ir vnf, o kas pasirinko vf (gal ir kitame univere), jau aisku vnf nesidomes.

 čia vakar sakė, tada kaip tik skelbė vnf, tai sakė, kad vf nu negavo vis tiek kai kurie žmonės kvietimų. tam langelyje kur turėjo atsirast, jis neatsirado. ir negali univeras tokio žmogaus priimt, kadangi pasirašant studijų sutartį atspausdina tą prašymą kur tavo 'kvietimas', o ten tuščia... gal dabar jau susitvarkė, gal vakar vakare kas nors gavo kvietimus į vf vietas. šitam forume skaičiau, lyg vienas žmogus gavo į vf vakar, nors į vnf turėjo skelbt. kažkaip čia keistai viskas. :/

  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-07-25 11:00:52 | Nuoroda

Man apskritai atrodo šita sistema įtartina, jei pasirašant sutartį univere turėjau 1,5h laukt nes VĖL užlūžo lama įvedinėjant mano asmens kodą ir rašė, kad jis klaidingas. (tipo, aš ne tas žmogus esu, nieko aš neįstojau.)

  • Istorija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 94
  • Matematika / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2010-07-25 11:17:04 | Nuoroda

Nežinau vakar pasirašiau sutartį su universitetu (VGTU) viskas vyko greit ir operatyviai, tik atėjau iškart aspausdinti dokumentai su vardu pavarde, asmens kodu, tereikėjo parašą padėt ir užpildyt prašymą, atestato, paso kopijas iškart vietoje padarė su notaro štampu ir parašu, užsimokėt stojimo mokestį buvo galima vietoje (internetinė bankininkystė). Taip, kad kas norėjo tas pasirūpino iš anksto.

Kadangi esu iš Klaipėdos išvažiavau anksti ryte, kai dar nebuvo paskelbtos vnf vietos, grįžęs į Klaipėdą labai nustebau, kad į tą pačią specialybę man parašė ir vnf vietą, kur logika?

Ar internete jau galima kurnors rasti statistiką stojančiųjų, tarkim koks mažiausias KB buvo į vf?

 

 

  • Fizika / VBE 51
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 33
  • Matematika / VBE 57
Žinutė parašyta: 2010-07-26 00:48:18 | Nuoroda
juodaroze rašė:
vtrgv rašė:
juodaroze rašė:

Labas, temos autoriau. Galiu papasakot, kad mano tėtis dirba VU viename iš fakultetų ir sakė, kad pusė pakviestų studijuoti studentų, kur gavo univeras sąrašus, negavo kvietimų lamoj bpo į tą specialybę. ta prasme vyksta betvarkė, nes gavo jau sąrašus, kas įstojo, o tie žmonės net nežino, kad jie įstojo. (kažkaip panašu, kad gavo kvietimus kitur..) neaišku, kokia čia velniava vyksta.

 stai cia jau idomiau, jeigu tiesa. o univeras informavo lama bpo, kad kilo tokios problemos? skambinkit tada i univerus ir domekites, ar jusu nera gautuose sarasuose.

kitas klausimas, ar cia vf, ar vnf vietoms taip? nes abiturientai ir turejo gaut 2 pakvietimus - viena vf, antra vnf. reiskia, univeras galejo gauti 2 sarasus - vf ir vnf, o kas pasirinko vf (gal ir kitame univere), jau aisku vnf nesidomes.

 čia vakar sakė, tada kaip tik skelbė vnf, tai sakė, kad vf nu negavo vis tiek kai kurie žmonės kvietimų. tam langelyje kur turėjo atsirast, jis neatsirado. ir negali univeras tokio žmogaus priimt, kadangi pasirašant studijų sutartį atspausdina tą prašymą kur tavo 'kvietimas', o ten tuščia... gal dabar jau susitvarkė, gal vakar vakare kas nors gavo kvietimus į vf vietas. šitam forume skaičiau, lyg vienas žmogus gavo į vf vakar, nors į vnf turėjo skelbt. kažkaip čia keistai viskas. :/

 Oho. Kažin ką daryt šituo klausimu...

  • Istorija / VBE 23
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 68
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 83
Žinutė parašyta: 2010-07-26 11:57:57 | Nuoroda

galit kas nors paaiskinti apie tas diagramas, jeigu mano balas yra aukstesnis nei paskutiniojo pakviesojo, ka tai reiskia? ar tai nereisia kad  istojau/???/ padekit suprast maldauju,arba man tuoj vaziuos stogas

  • Istorija / VBE 82
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 52
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 86
Žinutė parašyta: 2010-07-26 12:01:54 | Nuoroda
ruduoas rašė:

galit kas nors paaiskinti apie tas diagramas, jeigu mano balas yra aukstesnis nei paskutiniojo pakviesojo, ka tai reiskia? ar tai nereisia kad  istojau/???/ padekit suprast maldauju,arba man tuoj vaziuos stogas

 ten rodomas paskutinis pakviestas vnf

Žinutė parašyta: 2010-07-26 12:08:39 | Nuoroda
ignas90 rašė:
ruduoas rašė:

galit kas nors paaiskinti apie tas diagramas, jeigu mano balas yra aukstesnis nei paskutiniojo pakviesojo, ka tai reiskia? ar tai nereisia kad  istojau/???/ padekit suprast maldauju,arba man tuoj vaziuos stogas

 ten rodomas paskutinis pakviestas vnf

 Rodykle rodo paskutini i vf ,o bruksnys i vnf kaip suprantu

  • Istorija / VBE 74
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 76
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 52
Žinutė parašyta: 2010-07-26 12:10:31 | Nuoroda

"Jeigu pasirašėte valstybės nefinansuojamų studijų sutartį su aukštąja mokykla, galite dalyvauti antrajame priėmimo etape tik dėl valstybės finansuojamų vietų."

Kaip 'užsišaldyt' tada tą mokamą  vietą? užtektų internetų patvirtint ar važiuot į VU?
 

Žinutė parašyta: 2010-07-26 12:10:34 | Nuoroda
busimoji rašė:
ignas90 rašė:
ruduoas rašė:

galit kas nors paaiskinti apie tas diagramas, jeigu mano balas yra aukstesnis nei paskutiniojo pakviesojo, ka tai reiskia? ar tai nereisia kad  istojau/???/ padekit suprast maldauju,arba man tuoj vaziuos stogas

 ten rodomas paskutinis pakviestas vnf

 Rodykle rodo paskutini i vf ,o bruksnys i vnf kaip suprantu

 as irgi taip suprantu

Žinutė parašyta: 2010-07-26 12:11:27 | Nuoroda
busimoji rašė:
ignas90 rašė:
ruduoas rašė:

galit kas nors paaiskinti apie tas diagramas, jeigu mano balas yra aukstesnis nei paskutiniojo pakviesojo, ka tai reiskia? ar tai nereisia kad  istojau/???/ padekit suprast maldauju,arba man tuoj vaziuos stogas

 ten rodomas paskutinis pakviestas vnf

 Rodykle rodo paskutini i vf ,o bruksnys i vnf kaip suprantu

 O neatskirai vnf ir vf? juk kaip skirtingi dalykai sąraše rašosi.

Žinutė parašyta: 2010-07-26 12:15:21 | Nuoroda

bet tada ir taip nebeatitinka, nes yra pazystama kuri i mano norima istojo su 14KB, i mokoma, o pas mane diagramose ta linija yra beveik prie 16KB, mano yra 17KB, o rodykle yra ties 18KB. Tai vtf?

Žinutė parašyta: 2010-07-26 12:20:36 | Nuoroda
Nieko cia nera rašė:

bet tada ir taip nebeatitinka, nes yra pazystama kuri i mano norima istojo su 14KB, i mokoma, o pas mane diagramose ta linija yra beveik prie 16KB, mano yra 17KB, o rodykle yra ties 18KB. Tai vtf?

 Gali buti kad ten klaidu privelta. Man rodo kad i VDU soc darba pakviesti 4 zmones, o i KU ta pacia specialybe - 3...

Žinutė parašyta: 2010-07-26 12:28:50 | Nuoroda
busimoji rašė:
ignas90 rašė:
ruduoas rašė:

galit kas nors paaiskinti apie tas diagramas, jeigu mano balas yra aukstesnis nei paskutiniojo pakviesojo, ka tai reiskia? ar tai nereisia kad  istojau/???/ padekit suprast maldauju,arba man tuoj vaziuos stogas

 ten rodomas paskutinis pakviestas vnf

 Rodykle rodo paskutini i vf ,o bruksnys i vnf kaip suprantu

 Skaitykit legendą,

Brūkšnys - paskutinis pakviestas stojantysis į šią krypčių grupę. Pvz, "1.1.6. socialinių mokslų studijų srities teisės krypčių grupė".

Rodyklė - paskutinis pakviestasis būtent į tam tikrą studijų kryptį. Pvz, VU teisė

O vf ir vnf kaip supratau priklauso nuo kokio tipo prioriteto prašymo žiūrite diagramą.

  • Istorija / VBE 23
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 68
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 83
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą