KMU KINEZITERAPIJA - 2010
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-26 23:45:17 | Nuoroda

Aš tai pasirinkau anglų...
O dėl testo tai žinokit įdomūs ir labai neaiškūs jau čia dalykai.:)) Buvau nusiteikusi jo nelaikyti, na, juk akcentuojama, kad jis privalomas tik medicinos, odontolog. ir farmacijos studentams.... bet šiandien universitete, kiek girdėjau,  kai kurie kineziterapijos studentai ėjo jo laikyti...tai kažkaip visai jau pasimečiau :)))

Žinutė parašyta: 2010-07-26 23:50:20 | Nuoroda
Kinezi rašė:

Aš tai pasirinkau anglų...
O dėl testo tai žinokit įdomūs ir labai neaiškūs jau čia dalykai.:)) Buvau nusiteikusi jo nelaikyti, na, juk akcentuojama, kad jis privalomas tik medicinos, odontolog. ir farmacijos studentams.... bet šiandien universitete, kiek girdėjau,  kai kurie kineziterapijos studentai ėjo jo laikyti...tai kažkaip visai jau pasimečiau :)))

 O kelinta valanda tu buvai?:D pries mane kelios paneles kinezi buvo bet nei as nei jos nenuejom, isvis pirma karta is jusu isgirdau kad mums testa reik laikyti:D damm.. negerove:d

Žinutė parašyta: 2010-07-27 00:03:09 | Nuoroda
cacalele rašė:
Kinezi rašė:

Aš tai pasirinkau anglų...
O dėl testo tai žinokit įdomūs ir labai neaiškūs jau čia dalykai.:)) Buvau nusiteikusi jo nelaikyti, na, juk akcentuojama, kad jis privalomas tik medicinos, odontolog. ir farmacijos studentams.... bet šiandien universitete, kiek girdėjau,  kai kurie kineziterapijos studentai ėjo jo laikyti...tai kažkaip visai jau pasimečiau :)))

 O kelinta valanda tu buvai?:D pries mane kelios paneles kinezi buvo bet nei as nei jos nenuejom, isvis pirma karta is jusu isgirdau kad mums testa reik laikyti:D damm.. negerove:d

 Aš šiandien buvau... pati kolkas dar nelaikiau... tik viena panelė tokias sakė, kad lyg lamoj rado parašyta prie savo pavardės kada laikyti ir pan...
Man tai čia dar daug neaiškumų, nes aš tai niekur jokos info nerandu apie tai, kad mums reikėtų jį laikyti...juolab prie savo pavardės :D

Žinutė parašyta: 2010-07-27 08:28:42 | Nuoroda

Taigi, šiandien skambinau į KMU, tai atsiliepusi moteris patikino, kad slaugos fakulteto studentams testo laikyti nereikia :)))

Žinutė parašyta: 2010-07-27 09:55:52 | Nuoroda

Sveiki as irigi istojau i kmu kineziterapija :) jau ketvirta turbut :) 

Žinutė parašyta: 2010-07-27 10:49:42 | Nuoroda
Kinezi rašė:

Taigi, šiandien skambinau į KMU, tai atsiliepusi moteris patikino, kad slaugos fakulteto studentams testo laikyti nereikia :)))

 JEEEEEj bent viena gera zinia :D

Žinutė parašyta: 2010-07-27 10:50:21 | Nuoroda
smilga:) rašė:

Sveiki as irigi istojau i kmu kineziterapija :) jau ketvirta turbut :) 

 Sveikinimai (party)

Žinutė parašyta: 2010-07-27 12:12:45 | Nuoroda

Gal kas zinot kiek musu grupiu bus? 

Žinutė parašyta: 2010-07-27 13:16:45 | Nuoroda

ziurint kiek zmoniu bus, sake issiunte 50pakvietimu, bet mano kad atsisauks kokie 35, tai manau 3grupės turėtų būti

Žinutė parašyta: 2010-07-27 15:46:39 | Nuoroda

Tai ką, dabar visi susitiksime rugpjūčio 19d. tame "susirinkime"???
Tuomet ir sužinosime visą informaciją dėl rugsėjo, į kurią grupę patekome ir pan?:)
Beje kada galėsime pasiimti sutartį? Rugsėjį ar jau dabar 08 19d.?Kažkaip pasirašyt padavė, bet paskaityti normaliai ir neleido už ką ten pasirašome...:DD
 

Žinutė parašyta: 2010-07-27 16:33:46 | Nuoroda
Kinezi rašė:

Tai ką, dabar visi susitiksime rugpjūčio 19d. tame "susirinkime"???
Tuomet ir sužinosime visą informaciją dėl rugsėjo, į kurią grupę patekome ir pan?:)
Beje kada galėsime pasiimti sutartį? Rugsėjį ar jau dabar 08 19d.?Kažkaip pasirašyt padavė, bet paskaityti normaliai ir neleido už ką ten pasirašome...:DD
 

 Aš kaip klausiau kada žinosiu į kur studiju lt pervest, pasakė mokslo metu pradžioje gausi su sutartimi, tai tada kaip aš suprantu - mokslo metu pradžioje:D O del parašų dėjimo, matėt kad pasirašome jog ,,Suprantu rukyti žalinga - todėl to nedarysiu'':D aš tik automatiškai pasirašius mestelėjau akį:D kai kam tai turbut bus sunki tema:DD

Žinutė parašyta: 2010-07-27 16:40:42 | Nuoroda
cacalele rašė:
Kinezi rašė:

Tai ką, dabar visi susitiksime rugpjūčio 19d. tame "susirinkime"???
Tuomet ir sužinosime visą informaciją dėl rugsėjo, į kurią grupę patekome ir pan?:)
Beje kada galėsime pasiimti sutartį? Rugsėjį ar jau dabar 08 19d.?Kažkaip pasirašyt padavė, bet paskaityti normaliai ir neleido už ką ten pasirašome...:DD
 

 Aš kaip klausiau kada žinosiu į kur studiju lt pervest, pasakė mokslo metu pradžioje gausi su sutartimi, tai tada kaip aš suprantu - mokslo metu pradžioje:D O del parašų dėjimo, matėt kad pasirašome jog ,,Suprantu rukyti žalinga - todėl to nedarysiu'':D aš tik automatiškai pasirašius mestelėjau akį:D kai kam tai turbut bus sunki tema:DD

 Aha, man tai pat buvo tai pats pirmas popieriukas, kurį davė pasirašyti...ir galima sakyti vienintelis, kurį perskaičiau :D:D

Žinutė parašyta: 2010-07-27 19:46:21 | Nuoroda

 as irgi cia mokysiuosi :P

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-07-27 21:31:52 | Nuoroda
tadasc rašė:

 as irgi cia mokysiuosi :P

 šaunu, sveikinu prisijungus prie mūsų, kolega:)

Žinutė parašyta: 2010-07-28 00:09:23 | Nuoroda
tadasc rašė:

 as irgi cia mokysiuosi :P

 wooow , turim pirma vaikinuka !!!:D

Žinutė parašyta: 2010-07-28 11:10:13 | Nuoroda

Musu jau daugeja labai gerai :) 

Žinutė parašyta: 2010-07-28 13:37:04 | Nuoroda

 o gal kontaktais apsimainom 

  • Biologija / VBE -
  • Chemija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
Žinutė parašyta: 2010-07-28 13:41:08 | Nuoroda
tadasc rašė:

 o gal kontaktais apsimainom 

 Parašyk savo man į privačia žinutę :))

Žinutė parašyta: 2010-07-28 19:21:32 | Nuoroda

kiek kolegiu...gal ir nieko gal ir nieko :D 2 bx ir dauggg kolegiu lb gerai :D sveiki :D

Žinutė parašyta: 2010-07-28 19:26:56 | Nuoroda
Linuks:) rašė:

kiek kolegiu...gal ir nieko gal ir nieko :D 2 bx ir dauggg kolegiu lb gerai :D sveiki :D

 Labaliausias, ja ja jums pasiseke.... :s

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą