3 BENDRABUTIS
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-30 20:03:00 | Nuoroda

o gal galyt daugiau papasakoti apie gyvenamaji plota (kiek girdejau 3 barake tik trivieciai kambariai)? Na kaip isivaizduoju kambary trys lovos, mazos spinteles prie ju, o kaip su spinta ir kt.? Idomu butu suzinuoti 

Žinutė parašyta: 2010-07-30 20:10:02 | Nuoroda

yra kiekvienam kambaryje dvi sienines spintos,jei jas taip galima pavadint :D dar buna kambaryje stalas zinok :) aisku kai kur lovos gelezines :D bet jau beveik visur normalios,tik kad daug ju isguletos :) o siaip reikalui esant tai ten ir ciuzinius suplysusius duoda :D

Žinutė parašyta: 2010-07-30 20:35:44 | Nuoroda
ingutiz rašė:

yra kiekvienam kambaryje dvi sienines spintos,jei jas taip galima pavadint :D dar buna kambaryje stalas zinok :) aisku kai kur lovos gelezines :D bet jau beveik visur normalios,tik kad daug ju isguletos :) o siaip reikalui esant tai ten ir ciuzinius suplysusius duoda :D

 aciu uz info, pralinksminai   

Žinutė parašyta: 2010-08-01 19:41:50 | Nuoroda

sumislinau dar klausimu  

  • ar uz  bendrabuti reikia susimoketi keliais menesiai i prieky?
  •  koks stalu skaicius kambary?
  •  kur laikot savo maista (bendroj virtuveje ar  gyvenamajame  kambary buna mazas saldytuvas )?
  1.  
Žinutė parašyta: 2010-08-01 20:30:19 | Nuoroda
Spanguole rašė:

sumislinau dar klausimu  

  • ar uz  bendrabuti reikia susimoketi keliais menesiai i prieky?
  •  koks stalu skaicius kambary?
  •  kur laikot savo maista (bendroj virtuveje ar  gyvenamajame  kambary buna mazas saldytuvas )?
  1.  

 Na,kad jau sumislinai,tai atsakau :D

1) uz bendrabuti nereikia susimoket uz kelis menesius, pvz uz rugseji reikia susimoket iki rugsejo 5 dienos,na ten kazkaip taip parasyta taisyklese :D bet aisku galima ir iki menesio galo susimoket :d tik tada jau budetojos kaip kokios sestos eina per kambarius ir maldauja,kad susimoketumet :D:D:D

2)  siaip buna vienas stalas,bet jeigu jum telpa,tai kad ir desimt pasistatykit :)

3) va kaip su maistu,tai...bendroj virtuvej yra tik pora virykliu,kriaukle ir stalas :) maista kiekvienas laiko savo kambaryje,aisku saldytuvu irgi niekas ten neduoda:D nebent geros treciakurses netycia ji paliko jum dovanu,ar nusipirkot is kito kambario,ten saldytuvu jau reikia rupintis paciam :)

Žinutė parašyta: 2010-08-01 21:13:40 | Nuoroda

Hmm tai dar reikės žiūrėti kur šaldytuvą gauti  :| 

Žinutė parašyta: 2010-08-02 19:01:19 | Nuoroda

o tiesa kad iki 2 nakties reikia grizti? :D 

  • Istorija / VBE 31
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 39
Žinutė parašyta: 2010-08-02 20:12:53 | Nuoroda

dar viena klausima  pabersiu- patalyne (pagalve ir kaudra) kiek zinau irgi patiems reikia pasirupinti 

Žinutė parašyta: 2010-08-02 20:35:56 | Nuoroda

Ir aš čia tikiuosi papulti.;)))

Žinutė parašyta: 2010-08-02 21:12:32 | Nuoroda

3 bardas yra geras :D Jau antri metai bus. Patalyne duoda, bet geriau yra savo pasirupinti :)

Žinutė parašyta: 2010-08-04 01:17:39 | Nuoroda

patalyne duoda,bet....o dieve,jauciu kokiu 50 metu senumo,ten ir visokia cholera manau nuo jos susirgt galima....;/

Žinutė parašyta: 2010-08-04 01:18:44 | Nuoroda
blueCherry rašė:

o tiesa kad iki 2 nakties reikia grizti? :D 

 na siaip duris rakina pirma val ar antra,net tiksliai nezinau,bet jei ir veliau grysi,isileis,niekur nedings ;D pati ne karta ejau daug veliau ir isileido :)

Žinutė parašyta: 2010-08-06 21:09:29 | Nuoroda

kaip fainai, kad turim tokia gera informatore ;)

  • Istorija / VBE 31
  • Lietuvių kalba (valstybinė) / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 39
Žinutė parašyta: 2010-08-06 21:38:24 | Nuoroda
blueCherry rašė:

kaip fainai, kad turim tokia gera informatore ;)

 pritariu 

Žinutė parašyta: 2010-08-07 18:35:55 | Nuoroda
Spanguole rašė:
blueCherry rašė:

kaip fainai, kad turim tokia gera informatore ;)

 pritariu 

 Na,kai jūs pagyvensit jame pora metų,taip pat galėsit informuot kitus :D

Žinutė parašyta: 2010-08-11 00:58:28 | Nuoroda

Na ka sveiki busimi bendraminciai ir kolegos, sakau ir man reik prisideti prie jusu tokio issamaus pokalbio na gerai kad neislepintas esu ir galiu prisitaikyt prie gyvenimo salygu, bet idomu kiek reikia moketi uz bendrabuti, nes nelabai kur ir randu :)  Paskyre mane irgi bendrabuti numeris 3

Žinutė parašyta: 2010-08-11 01:00:47 | Nuoroda

Beja esu Rimvidas :)

Žinutė parašyta: 2010-08-12 00:45:44 | Nuoroda
Rimis rašė:

Na ka sveiki busimi bendraminciai ir kolegos, sakau ir man reik prisideti prie jusu tokio issamaus pokalbio na gerai kad neislepintas esu ir galiu prisitaikyt prie gyvenimo salygu, bet idomu kiek reikia moketi uz bendrabuti, nes nelabai kur ir randu :)  Paskyre mane irgi bendrabuti numeris 3

 Na tai labas:) jei gyvensi trivieciame kambaryje trise,tai mokesit kiekvienas po 105 lt, jei aisku nepabrangino ,nes pernai taip mokejom,jei dviese tai 155 lt kazkur ir t.t :)

Žinutė parašyta: 2010-08-14 23:18:12 | Nuoroda

sveiki dar karta idomu jei esu socialiai remtinas ar bendrabutis tiek pat kainuos kiek ir visiems ar maziau, gal kas yra susidure su tokia situacija ...

Žinutė parašyta: 2010-08-16 15:13:36 | Nuoroda
Rimis rašė:

sveiki dar karta idomu jei esu socialiai remtinas ar bendrabutis tiek pat kainuos kiek ir visiems ar maziau, gal kas yra susidure su tokia situacija ...

 turejau kambarioke,kuri buvo soc remtina,bet ji uz kambari mokedavo tiek kiek ir visi kiti, tik kolegijoje galima susitvarkyti visas soc stipendijas ir pan,yra tokia galimybe;] beje,soc remtiniems zmonems kiek zinau bendrabuti skiria be eiles,nu yra pirmenybe ta prasme :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą