Biologija 2011
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-11-05 13:44:22 | Nuoroda
sanemis rašė:

 Nesuprantu, kaip galima pasiruošti per porą dienų valstybiniam egzaminui, čia gi rimtas egzaminas, apimantis kelis metus biologijos kurso, tai gana plati apimtis. Manau, kad norint kokybiškai išmokti, reiktų žymiai daugiau laiko skirti, aš per kokį gerą pusmetį tik tinkamai pasiruošiau biologijos egzaminui ir taip eidamas, labai tvirtai nesijaučiau, kad viską gerai moku. 

 Pusmecio smarkiai perdaug biologijos egzui, per menesi tikrai tobulai galima ismokt

  • Biologija / VBE 96
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 99
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 95
Žinutė parašyta: 2011-11-06 20:56:27 | Nuoroda
Ighnaz rašė:
sanemis rašė:

 Nesuprantu, kaip galima pasiruošti per porą dienų valstybiniam egzaminui, čia gi rimtas egzaminas, apimantis kelis metus biologijos kurso, tai gana plati apimtis. Manau, kad norint kokybiškai išmokti, reiktų žymiai daugiau laiko skirti, aš per kokį gerą pusmetį tik tinkamai pasiruošiau biologijos egzaminui ir taip eidamas, labai tvirtai nesijaučiau, kad viską gerai moku. 

 Pusmecio smarkiai perdaug biologijos egzui, per menesi tikrai tobulai galima ismokt

 Tai turbūt priklauso nuo žmogaus gabumų, vieniems reikia pusmečio, kitiems mėnesio. 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-11-11 16:23:12 | Nuoroda

Netikiu gabumais. Visiška nesąmonė. Viskas yra nusiteikimas ir darbas. Negabūs žmonės irgi labai daug pasiekia, turiu omeny tuos, kurie turi mažai, bet moka daug pasiimt. Ir visiškos vidutinybės gauna 100 ir labai aukšto intelekto žmonės kartais gauna 40-60. Darbas, nusiteikimas, vidinė harmonija. :D

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2011-11-11 16:24:21 | Nuoroda

Norėjau pasakyt, kad gabumai yra, bet atkakluma sir mokėjima sprdiktyviai dirbti gali juos atstoti. :D

Žinutė parašyta: 2011-11-16 21:26:29 | Nuoroda

 Gal galit kazkas ir man atsiusti vertinimo instrukcija 2011? aciu :)

Žinutė parašyta: 2012-01-23 22:31:13 | Nuoroda

Sveiki, gal kas kartais turit is kazkur gave 2011m biologijos vbe pakartotines sesijos uzduotis ir noretumet pasidalinti? :) buciau labai dekinga:)

Žinutė parašyta: 2012-02-02 20:20:18 | Nuoroda

sveiki :) aš taip pat prisidedu prie 2011 vertinimo instrukcijos ir pakartotinės seijos užduočių prašytojų   būtu malonu jas gauti  

Žinutė parašyta: 2012-02-06 22:33:59 | Nuoroda

Sveiki, turime biologų ir chemikų grupę skype, mielai priimtume abiturientus, kurie galvoja apie biomedicinos krypties studijas. Kreipkitės asmeniškai rašydami žinutę su skype nick'ais :)

Žinutė parašyta: 2012-06-07 23:52:45 | Nuoroda

labas. : ) gal galite ir man atsiūsti 2011 metų vertinimo instrukcija biologijos? ačiū.

el paštas:      

Žinutė parašyta: 2012-06-07 23:52:48 | Nuoroda

labas. : ) gal galite ir man atsiūsti 2011 metų vertinimo instrukcija biologijos? ačiū.

el paštas:      

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-06-08 09:52:13 | Nuoroda

nusiunčiau

Žinutė parašyta: 2012-06-08 15:38:56 | Nuoroda

Gal galima butu ir man?

Žinutė parašyta: 2012-06-08 19:23:20 | Nuoroda

sanemis rašė:

 Nesuprantu, kaip galima pasiruošti per porą dienų valstybiniam egzaminui, čia gi rimtas egzaminas, apimantis kelis metus biologijos kurso, tai gana plati apimtis. Manau, kad norint kokybiškai išmokti, reiktų žymiai daugiau laiko skirti, aš per kokį gerą pusmetį tik tinkamai pasiruošiau biologijos egzaminui ir taip eidamas, labai tvirtai nesijaučiau, kad viską gerai moku. 

 2 savaiciu pilnai uztenka. Mokyklinis kursas ( ir ne tik bio) yra labai lengvas. Jeigu mokykloje bent kazkiek klausei, ka mokytoja kalbejo per pamokas per pora dienu laisvai galima pasiruosti.

Žinutė parašyta: 2012-06-08 19:26:31 | Nuoroda
sanemis rašė:

 Tai turbūt priklauso nuo žmogaus gabumų, vieniems reikia pusmečio, kitiems mėnesio. 

 Susikisk savo gabumus i... AS niekada nebuvau labai gabus, bet bemieges naktys prie knygu nuvede mane i olimpiadas. Manai, gabumai tau egza islaikis? As pazinojau viena labai gabia mergaite, ji buvo geriausia klaseje iki 12 klases. Tada atsirado berniukas, atsirado noras pasikrusti ir gabumai uz ja neislaike egzu.

Žinutė parašyta: 2012-06-08 21:31:20 | Nuoroda
Pride rašė:
sanemis rašė:

 Tai turbūt priklauso nuo žmogaus gabumų, vieniems reikia pusmečio, kitiems mėnesio. 

 Susikisk savo gabumus i... AS niekada nebuvau labai gabus, bet bemieges naktys prie knygu nuvede mane i olimpiadas. Manai, gabumai tau egza islaikis? As pazinojau viena labai gabia mergaite, ji buvo geriausia klaseje iki 12 klases. Tada atsirado berniukas, atsirado noras pasikrusti ir gabumai uz ja neislaike egzu.

 Aš turiu omenyje, kad gabiems žmonėms, kurie informaciją pakankamai greit įsisavina, užtenka galbūt pasimokyti tik dvi savaites ir pasiruošti egzaminui, kaip sakei. Kitiems, kad suprastų temą, reikia paskaityti ir padaryti užduočių žymiai daugiau, kad įsisavintų. Tad ne tik gabumai svarbu, bet ir darbas, tiek gabiems, tiek vidutinių gabumų žmonėms reikia dirbti, jau pasikartosiu, kad vieniems mažiau reikia laiko tam skirti, kitiems daugiau. 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2012-06-08 21:32:59 | Nuoroda
Pride rašė:

sanemis rašė:

 Nesuprantu, kaip galima pasiruošti per porą dienų valstybiniam egzaminui, čia gi rimtas egzaminas, apimantis kelis metus biologijos kurso, tai gana plati apimtis. Manau, kad norint kokybiškai išmokti, reiktų žymiai daugiau laiko skirti, aš per kokį gerą pusmetį tik tinkamai pasiruošiau biologijos egzaminui ir taip eidamas, labai tvirtai nesijaučiau, kad viską gerai moku. 

 2 savaiciu pilnai uztenka. Mokyklinis kursas ( ir ne tik bio) yra labai lengvas. Jeigu mokykloje bent kazkiek klausei, ka mokytoja kalbejo per pamokas per pora dienu laisvai galima pasiruosti.

 Na, man tai mokyklinis kursas nėra lengvas :). Jaučiu, vienuoliktos klasės mokinys, gerai besimokantis matematiką išplėstiniu kursu, tikrai ją geriau moka už mane :D 

  • Biologija / VBE 96
  • Chemija / VBE 78
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
Žinutė parašyta: 2012-06-08 21:55:32 | Nuoroda
sanemis rašė:

 Aš turiu omenyje, kad gabiems žmonėms, kurie informaciją pakankamai greit įsisavina, užtenka galbūt pasimokyti tik dvi savaites ir pasiruošti egzaminui, kaip sakei. Kitiems, kad suprastų temą, reikia paskaityti ir padaryti užduočių žymiai daugiau, kad įsisavintų. Tad ne tik gabumai svarbu, bet ir darbas, tiek gabiems, tiek vidutinių gabumų žmonėms reikia dirbti, jau pasikartosiu, kad vieniems mažiau reikia laiko tam skirti, kitiems daugiau. 

Tai, vat, kad darbas yra svarbiausia :) Gabumai yra nieko verti, svarbiausia idetas darbas. Ir kai daznai mokaisi zinai, kaip tau geriausia ta info isisavinti, zinai kaip tau geriau mokytius ir zinai kada reikia padaryti pertraukas, todel ir greiciau mokaisi :)

Žinutė parašyta: 2012-06-08 21:57:04 | Nuoroda
sanemis rašė:

 Na, man tai mokyklinis kursas nėra lengvas :). Jaučiu, vienuoliktos klasės mokinys, gerai besimokantis matematiką išplėstiniu kursu, tikrai ją geriau moka už mane :D 

 Mokykloje is matematkos mokiausi tik tikimybes (pabaiges visakita savarankiskai ismokau :D), nes tai vienintelis dalykas, kuri gali pritaikyti kasdieniniame gyvenime :)

Žinutė parašyta: 2012-06-09 14:44:49 | Nuoroda

Sveiki, gal kas turi 2011 bio egzamino vertinima?

Žinutė parašyta: 2012-06-09 15:38:53 | Nuoroda

 o man atrodo, kad gabumai svarbu. biologiją iškalti sunku - ją reikia suprasti. žinoma, mūsų biologijos egzaminai yra iš tiesų LABAI lengvi, todėl iškalt programą nesunku juk, ir visiškai negabus žmogus gali 100 gaut. o gilinantis į ląstelės biochemiją kalimas nei kiek nepadės.. reikia ir erdvę matyti, ir turėti gerą atmintį, ir loginis mąstymas turi būti labai išlavintas, nes neiškalsi taip jau paprastai (o po to ir šnekėsi eilėraščiais iš vadovėlių, niekam pats paaiškinti negalėdamas). gerai mano biologijos mokytoja sako: nemoki matematikos, nemokėsi ir biologijos.

 

p.s. biologijos vbe tai negalioja, jis per lengvas ir sudarinėjamas kalimui, o ne supratimui ir problemų sprendimui

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą