VU Skandinavistika (švedų / norvegų )
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-06 19:14:08 | Nuoroda
Edvinas7 rašė:

Sudomino norvegų kalba, tai įrašiau ją prašyme.

P.S. Mačiau, kad konkursinį balą sudaro ir metinis pažymys iš gimtosios ir antrosios užsienio kalbos. Jeigu mano gimtoji kalba lietuvių, o antrosios kalbos aš neturiu, tai bus rašomas 0? Ar labai nukentės mano balas?

Taip, bus rašomas 0. Kadangi į šią specialybę priima nedaug žmonių, o ji yra viena populiariausių VU, tad stos daug žmonių su labai aukštais KB. Manyčiau, kad be pažymio įstoti bus tikrai labai sunku.

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Matematika / VBE 37
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2011-06-07 13:42:01 | Nuoroda

Ziuriu jusu dauguma norvegu prioriteta teiket, as svedu pirmu irasiau, norvegu antru :)

  • Istorija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2011-06-07 16:15:22 | Nuoroda

Sako, švedų tarimas lengviausias :) (O danų sunkiausias :D Kitais metais, ko gero, siūlys studijuot danų kalbą, gal dar suomių).

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2011-06-07 16:26:07 | Nuoroda
senas_von_krienas rašė:

Sako, švedų tarimas lengviausias :) (O danų sunkiausias :D Kitais metais, ko gero, siūlys studijuot danų kalbą, gal dar suomių).

 As siais metais norvegu mokiausi VDU universitete, tai destytojas visas 3 jas tikrai laiko panasiom kalbom, bet norvegu su svedu turi daugiausia panasumu, danu siek tiek kitokia :) O tu kaip suprantu vaikinas? Skandinavu filologijoj ziurejau geriausiu atveju 2 vaikinai studijuodavo senesniais metais , tai vaikinu labai truksta :D

  • Istorija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2011-06-07 17:34:51 | Nuoroda

Gal bus privalumas, kokius 2 balus pridės  :D

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2011-06-11 16:20:45 | Nuoroda

Sveiki,

 

Pirmi metai, kaip mokys skandinavų kalbas ir bus galima gauti bakalaurą. :) beje, buvau radęs, kad stojant reikalingi egzaminai: lietuvių, matematika berods ir metinis užsienio kalbos? ar neklystu?

Žinutė parašyta: 2011-06-11 16:37:07 | Nuoroda
paulius2006 rašė:

Sveiki,

 

Pirmi metai, kaip mokys skandinavų kalbas ir bus galima gauti bakalaurą. :) beje, buvau radęs, kad stojant reikalingi egzaminai: lietuvių, matematika berods ir metinis užsienio kalbos? ar neklystu?

 Labas :)

Tavo informacija truputį klaidinga: iš tikrųjų reikia lietuvių, anglų bei istorijos egzaminų ir antrosios užsienio kalbos pažymio.

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Matematika / VBE 37
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2011-06-11 21:10:24 | Nuoroda
atvirkštukė rašė:
paulius2006 rašė:

Sveiki,

 

Pirmi metai, kaip mokys skandinavų kalbas ir bus galima gauti bakalaurą. :) beje, buvau radęs, kad stojant reikalingi egzaminai: lietuvių, matematika berods ir metinis užsienio kalbos? ar neklystu?

 Labas :)

Tavo informacija truputį klaidinga: iš tikrųjų reikia lietuvių, anglų bei istorijos egzaminų ir antrosios užsienio kalbos pažymio.

 Ir ne pirmi metai, kai bus galima gauti bakalaura :) 2 metai buvo petrauka, bet skandinavistikos specialybe yra nuo 1991m.

  • Istorija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2011-06-17 12:04:04 | Nuoroda

Keliam temą į viršų :)

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2011-06-17 18:00:20 | Nuoroda
senas_von_krienas rašė:

Keliam temą į viršų :)

 Kaip suprast i virsu? :D

  • Istorija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2011-06-17 18:39:33 | Nuoroda

Nu ji buvo kažkur į apačią nustumta :D tada kas nors parašo kokią žinutę į temą (arba ne :D) ir ji vėl pakyla į viršų :D Daugiau žmonių atkreops dėmesį :D

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2011-06-17 18:47:37 | Nuoroda

Aš šitom studijom irgi susidomėjau, bet kai matau jūsų šimtukus, norisi užtraukt "ne tau Martynai mėlynas dangus"... :D

  • Istorija / VBE 85
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 91
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 80
Žinutė parašyta: 2011-06-17 18:52:37 | Nuoroda

Nu joo, mane irgi sudomino sitos studijos, nes kalbos geriausiai sekasi ir traukia,  bet kai anglu gavau tik 61% ir kaip kiti dar bus nezinau, tai irgi atsoka fantazija..   o kaip tik situos egzaminus laikau- anglu,lt, istorija. :) antra kalba t.y. rusu pas mane b lygiu buvo, tinka?;)

  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 61
Žinutė parašyta: 2011-06-17 19:15:02 | Nuoroda
SeveruM rašė:

Nu joo, mane irgi sudomino sitos studijos, nes kalbos geriausiai sekasi ir traukia,  bet kai anglu gavau tik 61% ir kaip kiti dar bus nezinau, tai irgi atsoka fantazija..   o kaip tik situos egzaminus laikau- anglu,lt, istorija. :) antra kalba t.y. rusu pas mane b lygiu buvo, tinka?;)

 Aisku tinka rusu b, as irgi turiu rusu b , pazymio tereikia :)

  • Istorija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2011-06-17 19:18:31 | Nuoroda
Sky eyes rašė:
SeveruM rašė:

Nu joo, mane irgi sudomino sitos studijos, nes kalbos geriausiai sekasi ir traukia,  bet kai anglu gavau tik 61% ir kaip kiti dar bus nezinau, tai irgi atsoka fantazija..   o kaip tik situos egzaminus laikau- anglu,lt, istorija. :) antra kalba t.y. rusu pas mane b lygiu buvo, tinka?;)

 Aisku tinka rusu b, as irgi turiu rusu b , pazymio tereikia :)

 Aisku. Jauciu islaikius istorija ir lietuviu 60-70%, balas ~16-17 neimanoma i nemokama istot..?  

  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 61
Žinutė parašyta: 2011-06-17 20:14:33 | Nuoroda
SeveruM rašė:
Sky eyes rašė:
SeveruM rašė:

Nu joo, mane irgi sudomino sitos studijos, nes kalbos geriausiai sekasi ir traukia,  bet kai anglu gavau tik 61% ir kaip kiti dar bus nezinau, tai irgi atsoka fantazija..   o kaip tik situos egzaminus laikau- anglu,lt, istorija. :) antra kalba t.y. rusu pas mane b lygiu buvo, tinka?;)

 Aisku tinka rusu b, as irgi turiu rusu b , pazymio tereikia :)

 Aisku. Jauciu islaikius istorija ir lietuviu 60-70%, balas ~16-17 neimanoma i nemokama istot..?  

 Niekada negali zinoti, kaip siemet bus, nes priklausys nuo sotjanciuju kiekio ir ju balu, kiek as ziurinejau senesniu metu balus istojusiu,tai balas kazkur ne maziau 19.3 19.2 turi but .. tai su 18 balu net nelb speju iseitu , labai didelis cia tas konkursas :(

  • Istorija / VBE 91
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2011-06-17 20:25:45 | Nuoroda

Ei, bet neesmė ar I užsienio kalba vokiečių ar anglų, ne? :D

Žinutė parašyta: 2011-06-17 20:29:22 | Nuoroda
SeveruM rašė:
Sky eyes rašė:
SeveruM rašė:

Nu joo, mane irgi sudomino sitos studijos, nes kalbos geriausiai sekasi ir traukia,  bet kai anglu gavau tik 61% ir kaip kiti dar bus nezinau, tai irgi atsoka fantazija..   o kaip tik situos egzaminus laikau- anglu,lt, istorija. :) antra kalba t.y. rusu pas mane b lygiu buvo, tinka?;)

 Aisku tinka rusu b, as irgi turiu rusu b , pazymio tereikia :)

 Aisku. Jauciu islaikius istorija ir lietuviu 60-70%, balas ~16-17 neimanoma i nemokama istot..?  

 O aš girdėjau (bet neaišku, tiesa čia ar melas), kad visos 18 vietų bus VF :)

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2011-06-17 20:30:10 | Nuoroda
Karo. rašė:

Ei, bet neesmė ar I užsienio kalba vokiečių ar anglų, ne? :D

 Ne, svarbu laikei egzaminą ir mokeisi antrą :)

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2011-06-17 20:33:53 | Nuoroda

Gerai tada. : )) Dar vienas klausimas, kodėl lamoj pildant paraišką skandinavų kalba tik vf? : DD Ba dėl viso pikto iškart pildau ir į finansuojamą, ir ne. : D

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą