2011 metų 10-okų kalbėjimas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-02-23 18:56:04 | Nuoroda

Turiu didelę problemą!
Pasirinkau Literatūros 5 potemę : Literatūros kūrinių veikėjai paprastai vaizduojami kaip prieštaringos asmenybės. Ar tai patrauklu skaitytojams? Argumentuokite.
Pasirinkau neatsakingai ir nesuprasdama ką reiškia PRIEŠTARINGI. Gal kas turit kokios informacijos ar bent numant ką mano vietoje sakytumėt? Jei taip būčiau labai dėkinga už bet kokia info
el. paštas :
arba skype inguteaxd13
Ačiū :)
 

Žinutė parašyta: 2011-02-24 19:54:31 | Nuoroda
iingridaa rašė:

Turiu didelę problemą!
Pasirinkau Literatūros 5 potemę : Literatūros kūrinių veikėjai paprastai vaizduojami kaip prieštaringos asmenybės. Ar tai patrauklu skaitytojams? Argumentuokite.
Pasirinkau neatsakingai ir nesuprasdama ką reiškia PRIEŠTARINGI. Gal kas turit kokios informacijos ar bent numant ką mano vietoje sakytumėt? Jei taip būčiau labai dėkinga už bet kokia info
el. paštas :
arba skype inguteaxd13
Ačiū :)
 

 Manau, siek tiek pvz galetum pasorenti is Doriano Grejaus portreto jei esi skaicius, o jeio ne tai klausk savo lt mokytojos kokia literatura jo rekomenduoja ir skaityk, nes be knygu klasikiniu, populiariu tu zuvus:)

Žinutė parašyta: 2011-02-25 13:32:03 | Nuoroda

Į UNESCO kultūros paveldo sąrašą šiais metais įtrauktos lietuviškos sutartinės. Atskleiskite, ką žinote apie šių dainų unikalumą ir vertę.
Man labai reikėtų kokios nors informacijos apie vertę, apie unikalumą jau maždaug žinau ką, o vat apie vertę ne, gal kas ką patartumėte?

Žinutė parašyta: 2011-02-25 13:42:10 | Nuoroda

Verte: vieninteles pasaulyje tokios nu cia ir unikalumui tinka, jei lankai muzikos mokykla gali galbeti apie disonansus cia skambancius labai nedarnu nes sekundu daug labai. Siulau zinok nueiti pas kokia muzikos mokytoja ji tau tikrai daugiau dar visko pasakytu. As irgi ruosiausi sia tema kalbeti, bet kadangi uzskaite kita kalba tyai ramu dabar:)

Žinutė parašyta: 2011-02-25 16:07:02 | Nuoroda
roberčiuks rašė:

Į UNESCO kultūros paveldo sąrašą šiais metais įtrauktos lietuviškos sutartinės. Atskleiskite, ką žinote apie šių dainų unikalumą ir vertę.
Man labai reikėtų kokios nors informacijos apie vertę, apie unikalumą jau maždaug žinau ką, o vat apie vertę ne, gal kas ką patartumėte?

 Nors neėmiau šios temos,bet žinau apie ką rašė kiti.Būtinai pristatyk pradžioje kas dar yra įtraukta į UNESCO sąrašą,atrodo išviso 7.Taip pat patarčiau susirast muziką,kad galėtum leisti komisijai pasiklausyti,būtų gerai jei rastum kokią lietuvišką,šiuolaikinę jaunimo klausomą dainą,kurioje įsipynę sutartinės elementai.

Žinutė parašyta: 2011-02-26 11:42:36 | Nuoroda

Pasirinkau poteme "Ar teisus poetas Donatas Petrošius sakydamas, kad ,,geriau 10 kartų žiūrėti gerą filmą negu 10 vidutiniškų“. Atsakymą pagrįskite 2–3 kino filmų pavyzdžiais.". Gal galit pasiulyti kokiu filmu? Jei kas pasirinkot ta pacia poteme ar turit kokios info, parasykit. skype: linalina2122

Žinutė parašyta: 2011-02-26 16:19:48 | Nuoroda

Sveiki , aš pasirinkau literatūros pirmąją potemę (Sudarykite knygų paaugliams penketuką ir pagrįskite savo pasirinkimą.). Gal kas nors taip pat ją pasirinkote? Gal galite pasidalinti savo mintimis? Mano el. paštas    

Iš anksto ačiū, labai reikia pagalbos :)

Žinutė parašyta: 2011-02-26 17:45:44 | Nuoroda

Adele- aš taip pat pasirinkau literatūros 1 potemę ;] 

Žinutė parašyta: 2011-02-26 17:55:29 | Nuoroda

o, aš taip pat literatūros 1. kokias knygas pasirinkot?;) 

Žinutė parašyta: 2011-02-26 18:03:24 | Nuoroda
Linne1 rašė:

Pasirinkau poteme "Ar teisus poetas Donatas Petrošius sakydamas, kad ,,geriau 10 kartų žiūrėti gerą filmą negu 10 vidutiniškų“. Atsakymą pagrįskite 2–3 kino filmų pavyzdžiais.". Gal galit pasiulyti kokiu filmu? Jei kas pasirinkot ta pacia poteme ar turit kokios info, parasykit. skype: linalina2122

 Pasižiūrėk temoje "Del filmu",ten pateikti pavyzdžiai tikrai turėtų tikti ;]].

Žinutė parašyta: 2011-02-27 11:52:02 | Nuoroda

Čia dėl tos 1 literatūros potemės, aš dar tik tris pasirinkau knygas: Melvin Burgess- Heroinas,  Jodi Picoult- Mano sesers globėjas , Beata Ostrowicka- Pasaulis aukštyn kojom. Ką jūs rinkotės? ;]

Žinutė parašyta: 2011-02-27 12:36:18 | Nuoroda

hei o kaip ten tuos planus sudarinet?

Žinutė parašyta: 2011-02-27 13:13:47 | Nuoroda

aš pasirinkau alchemika, meile velnias ir dziazas, blogis, ir salomejos neries poezija ;) gal izangai kokiu ideju turi?;) 

Žinutė parašyta: 2011-02-27 13:16:22 | Nuoroda

aš į tą penketuką dar įtraukčiau Jan Guillou "Blogis" :)

Žinutė parašyta: 2011-02-27 14:30:03 | Nuoroda

as itraukiau ;) 

Žinutė parašyta: 2011-02-27 16:37:28 | Nuoroda

 As irgi pasirinkau pirmaja poteme :) kol kas pasirinkau sias knygas : heroinas, meile, dziazas ir velnias, dievu miskas... 
kazkaip visai nera minciu izangai ... gal kas turi patarimu ? 

Žinutė parašyta: 2011-02-27 17:09:05 | Nuoroda

apie kiekviena knyga rasiau susidariusi ispudi, kokias mintis paliko kas istrigo, ir kodel kitiem rekomenduociau, dar reiktu trumpai aptart siuzeta. ir susiet ka nors su siuolaikinio jaunimo socialinem problem, tuo kas dabar aktualu 

Žinutė parašyta: 2011-02-27 17:32:52 | Nuoroda

Aš taip pat pasirinkau apie sutartines..:)))

Žinutė parašyta: 2011-02-27 18:19:24 | Nuoroda

Aš irgi abejoju dėl ižangos, bet keleta minčių yra...

Žinutė parašyta: 2011-02-28 17:06:44 | Nuoroda

Sveiki, gal kas pasirinkote Iš KALBA pirmą potemę ( 2011m. paskelbti tarmių metais. Ką žinote apie tarmių tyrinėjimus ir jų svarbą kalbai? ) Gal kas turit kokių minčių, kaip pradėti kalbą. ? 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą