Lietuvių filologija
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-26 21:45:54 | Nuoroda

 Paguodei, nereikės rusų mokintis

  • Istorija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2011-06-27 00:15:30 | Nuoroda

neturiu antros užsienio kalbos, tai turbūt į nemokamą vietą jau nebus šansų įstot? :( (turint omeny, kad balai bus tikrai ne daugiau 80)

Žinutė parašyta: 2011-06-28 13:42:42 | Nuoroda
Lituanistė rašė:
xVitutex rašė:
Lituanistė rašė:

 Sveiki :) Aš taip pat planuoju studijuoti lietuvių filologiją, tik dar nesu apsiprendusi, kuriam universitetui VPU ar VU teikti pirmenybę :)

 Nu siaip kaip as skaiciau, domejausi, tai VPU igiji dvi specialybe: pedagogo ir dar viena ;) O VU tai pedagogo specialybes kaip ir nelabai :)

 Aš irgi tą patį girdėjau ;) o tu turbūt pirmenybę irgi teiktum VPU? :) Pirmu numeriu rašei lietuvių filologiją? ;)

 Taip pirmu :)

Žinutė parašyta: 2011-06-30 12:51:04 | Nuoroda

Sveiki, bendraminčiai!

Visi čia tik apie VPU, KU kalba, o mano svajonė ŠU. Lietuvių filologija ir komunikacija.

Žinutė parašyta: 2011-06-30 18:26:12 | Nuoroda
xVitutex rašė:
Lituanistė rašė:
xVitutex rašė:
Lituanistė rašė:

 Sveiki :) Aš taip pat planuoju studijuoti lietuvių filologiją, tik dar nesu apsiprendusi, kuriam universitetui VPU ar VU teikti pirmenybę :)

 Nu siaip kaip as skaiciau, domejausi, tai VPU igiji dvi specialybe: pedagogo ir dar viena ;) O VU tai pedagogo specialybes kaip ir nelabai :)

 Aš irgi tą patį girdėjau ;) o tu turbūt pirmenybę irgi teiktum VPU? :) Pirmu numeriu rašei lietuvių filologiją? ;)

 Taip pirmu :)

 Tai gal mes net būsimos kolegės, ką gali žinoti :D 

  • Istorija / VBE 75
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 47
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 73
Žinutė parašyta: 2011-06-30 19:29:33 | Nuoroda
candya rašė:

neturiu antros užsienio kalbos, tai turbūt į nemokamą vietą jau nebus šansų įstot? :( (turint omeny, kad balai bus tikrai ne daugiau 80)

 aš irgi neturiu antros kalbos, bandysiu vis vien, gal netyčia, jei kas.. planuoju konkursinį turėt truputį virš 17, kaži, įmanoma įstot į VU?

Žinutė parašyta: 2011-06-30 21:57:58 | Nuoroda

 Tavo egzaminai geri, tik ta antra kalba viską gadina...  Gal įstotum, bet kažin ar patektum į finansuojamą...

  • Istorija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2011-07-01 12:04:51 | Nuoroda
Lituanistė rašė:
xVitutex rašė:
Lituanistė rašė:
xVitutex rašė:
Lituanistė rašė:

 Sveiki :) Aš taip pat planuoju studijuoti lietuvių filologiją, tik dar nesu apsiprendusi, kuriam universitetui VPU ar VU teikti pirmenybę :)

 Nu siaip kaip as skaiciau, domejausi, tai VPU igiji dvi specialybe: pedagogo ir dar viena ;) O VU tai pedagogo specialybes kaip ir nelabai :)

 Aš irgi tą patį girdėjau ;) o tu turbūt pirmenybę irgi teiktum VPU? :) Pirmu numeriu rašei lietuvių filologiją? ;)

 Taip pirmu :)

 Tai gal mes net būsimos kolegės, ką gali žinoti :D 

 Dabar pradejau abejoti... Kazkaip apsizioplinau... Pima uzsienio kalba tai anglu, o antros tai neturiu... Ir dar parasiau pirmu nr :D Nezinau, labai nerimauju....

Žinutė parašyta: 2011-07-01 12:30:48 | Nuoroda
xVitutex rašė:
Lituanistė rašė:
xVitutex rašė:
Lituanistė rašė:
xVitutex rašė:
Lituanistė rašė:

 Sveiki :) Aš taip pat planuoju studijuoti lietuvių filologiją, tik dar nesu apsiprendusi, kuriam universitetui VPU ar VU teikti pirmenybę :)

 Nu siaip kaip as skaiciau, domejausi, tai VPU igiji dvi specialybe: pedagogo ir dar viena ;) O VU tai pedagogo specialybes kaip ir nelabai :)

 Aš irgi tą patį girdėjau ;) o tu turbūt pirmenybę irgi teiktum VPU? :) Pirmu numeriu rašei lietuvių filologiją? ;)

 Taip pirmu :)

 Tai gal mes net būsimos kolegės, ką gali žinoti :D 

 Dabar pradejau abejoti... Kazkaip apsizioplinau... Pima uzsienio kalba tai anglu, o antros tai neturiu... Ir dar parasiau pirmu nr :D Nezinau, labai nerimauju....

 Tikėkis, kad įstosi ir be to pažymio ;) Juk, mano nuomone, lietuvių filologija nėra jau tokia populiari specialybė, neturėtų būti itin didelė konkurencija :)

  • Istorija / VBE 75
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 47
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 73
Žinutė parašyta: 2011-07-01 13:30:38 | Nuoroda
Lituanistė rašė:
xVitutex rašė:
Lituanistė rašė:
xVitutex rašė:
Lituanistė rašė:
xVitutex rašė:
Lituanistė rašė:

 Sveiki :) Aš taip pat planuoju studijuoti lietuvių filologiją, tik dar nesu apsiprendusi, kuriam universitetui VPU ar VU teikti pirmenybę :)

 Nu siaip kaip as skaiciau, domejausi, tai VPU igiji dvi specialybe: pedagogo ir dar viena ;) O VU tai pedagogo specialybes kaip ir nelabai :)

 Aš irgi tą patį girdėjau ;) o tu turbūt pirmenybę irgi teiktum VPU? :) Pirmu numeriu rašei lietuvių filologiją? ;)

 Taip pirmu :)

 Tai gal mes net būsimos kolegės, ką gali žinoti :D 

 Dabar pradejau abejoti... Kazkaip apsizioplinau... Pima uzsienio kalba tai anglu, o antros tai neturiu... Ir dar parasiau pirmu nr :D Nezinau, labai nerimauju....

 Tikėkis, kad įstosi ir be to pažymio ;) Juk, mano nuomone, lietuvių filologija nėra jau tokia populiari specialybė, neturėtų būti itin didelė konkurencija :)

 Tikiuosi ;D

Žinutė parašyta: 2011-07-01 22:03:10 | Nuoroda

 Taip, į lietuvių filologiją mažesni konkursai, didžiausi į lietuvių filologiją ir užsienio kalbą, ten, kur populiarios kalbos, jaučiu, šiemet bus dideli konkursai į lietuvių ir ispanų bei italų,  nes tai gražios, patrauklios kalbos, kurias daug kas norėtų išmokt.  Rašiau šią specialybę pirmu numeriu.

  • Istorija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2011-07-01 23:12:02 | Nuoroda

Kas į VU Lietuvių filologiją? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-02 00:13:53 | Nuoroda

Aš rašysiu lietuvių filologiją, bet VDU ir turbūt ne pirmu numeriu :D

Žinutė parašyta: 2011-07-02 12:13:14 | Nuoroda
Alyva rašė:

Kas į VU Lietuvių filologiją? :)

 aš! trečiu numeriu ir be antros kalbos : D

Žinutė parašyta: 2011-07-02 12:34:31 | Nuoroda
Sraigt rašė:
Alyva rašė:

Kas į VU Lietuvių filologiją? :)

 aš! trečiu numeriu ir be antros kalbos : D

 O ką pirmų–antru numeriu rašei? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-04 15:24:18 | Nuoroda

priims VPU, jei geri egzamino rezultatai ir be antros užsienio kalbos:)

Žinutė parašyta: 2011-07-04 19:47:16 | Nuoroda
ylksis rašė:

priims VPU, jei geri egzamino rezultatai ir be antros užsienio kalbos:)

 taigi taip ar taip tik vienos užsienio kalbos rezultatus žiūrės.

Žinutė parašyta: 2011-07-04 19:49:07 | Nuoroda

gal kas į VPU lietuvių filologiją? ;) 

Žinutė parašyta: 2011-07-05 22:26:16 | Nuoroda
Airina rašė:

gal kas į VPU lietuvių filologiją? ;) 

 Aš! :) Tave turbūt irgi domina ši specialybė? ;) 

  • Istorija / VBE 75
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 47
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 73
Žinutė parašyta: 2011-07-05 22:31:03 | Nuoroda
Lituanistė rašė:
Airina rašė:

gal kas į VPU lietuvių filologiją? ;) 

 Aš! :) Tave turbūt irgi domina ši specialybė? ;) 

 gal biski ne į temą ,bet iškilo klausimėlis ar į šią specialybę stojant reik laikyti motivacinį testą?:]

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą