Lietuvių filologija
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-06 00:56:16 | Nuoroda
huggy rašė:
Lituanistė rašė:
Airina rašė:

gal kas į VPU lietuvių filologiją? ;) 

 Aš! :) Tave turbūt irgi domina ši specialybė? ;) 

 gal biski ne į temą ,bet iškilo klausimėlis ar į šią specialybę stojant reik laikyti motivacinį testą?:]

 Taip, jei nori pretenduoti į valstybės finansuojamą vietą :)

  • Istorija / VBE 75
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 47
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 73
Žinutė parašyta: 2011-07-06 15:57:02 | Nuoroda

 Sveiki, aš pati noriu įstoti į lietuvių kalbą VPU, bet neturiu antros užsienio kalbos, turiu tik 3-ią kalbą, kuri yra nei A, nei B lygis. Yra šansų įstoti vf?

Žinutė parašyta: 2011-07-06 16:43:24 | Nuoroda
violke rašė:

 Sveiki, aš pati noriu įstoti į lietuvių kalbą VPU, bet neturiu antros užsienio kalbos, turiu tik 3-ią kalbą, kuri yra nei A, nei B lygis. Yra šansų įstoti vf?

 Nei 3, nei 4 kalba netinka. Reikia antrosios užsienio kalbos: ar anglų, ar vokiečių, ar prancūzų. Jeigu tavo egzaminų rezultatai yra geri–labai geri–puikūs, galima įstoti į VPU VF be kalbos. Draugė su 50 proc iš lietuvių įstojo į VPU lietuvių filologiją VF, nes padėjo motyvacinis testas (gavo du taškus). Iki liepos 2 d. reikėjo laikyti motyvacinį testą, kuris atitinkamai prie konkursinio balo prideda 1–2 balus, o tai yra ypač gerai, nes jeigu konkursinis balas yra 16 su motivaciniu testu bus 17–18. Patariu pasiskaičiuoti su LAMA BPO skaičiuokle.

Žinutė parašyta: 2011-07-06 21:02:11 | Nuoroda

Džiugu, kad tiek daug turėsiu kolegių:)

Žinutė parašyta: 2011-07-06 21:49:04 | Nuoroda

Ar su 66 iš lietuvių VBE yra šansų į VU lietuvių filologiją įstot? :D

jei ne - susitiksim VPU, mielosios ir mielieji kolegos. :) 

  • Istorija / VBE 43
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 66
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 65
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2011-07-06 22:54:28 | Nuoroda
Nikajis rašė:

Ar su 66 iš lietuvių VBE yra šansų į VU lietuvių filologiją įstot? :D

jei ne - susitiksim VPU, mielosios ir mielieji kolegos. :) 

 Ar nenori geriau pasiskaičiuoti konkursinio balo, o po to jį palyginti su 2010 m. priimtųjų į VF ir VNF studentų vietomis?

Žinutė parašyta: 2011-07-06 22:58:31 | Nuoroda

Konkursinis balas susideda ne vien iš VU ir VPU. Baigus VPU studijas, mano nuomone, daugiau yra perspektyvų darbo rinkoje.

Žinutė parašyta: 2011-07-06 22:59:30 | Nuoroda

Atsiprašau už temos teršimą. Ne tai norėjau pasakyti. Sakau tik tai, jog konkursinis balas susideda ne vien iš lietuvių VBE. :)

Žinutė parašyta: 2011-07-07 21:18:13 | Nuoroda

 Konkursinis balas susideda iš lietuvių k, anglų k ir istorijos egzaminų rezultatų (svarbiausias egzaminas lietuvių) ir iš antros užsienio kalbos metinio pažymio.

  • Istorija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2011-07-12 12:55:52 | Nuoroda

Sveiki. Labai tikiuosi, kad šį pasisakymą pamatys koks nors VU filologas, nes man reikia greitosios pagalbos :D

Jau mina ant kulnų apsisprendimo laikas, o aš vis dar svyruoju nežinodama, ką daryti. Noriu stoti į VU Lietuvių filologiją, bet tik su sąlyga, kad galėsiu pasirinkti literatūros kryptį (kalbos dalykams visai neturiu pašaukimo ir jėgų kalti). Klausiau per Litexpo ar tai įmanoma ir man atsakė, kad norint galima visai išvengti kalbinių dalykų, bet kažkaip pradėjau abejoti, kiek iš tiesų tai veikia realybėj. Gal atsiras studijuojančių ir galinčių pasidalinti patirtimi? Būčiau labai dėkinga. (o jei netyčia atsirastų galinčių apskritai papasakoti apie šią studijų programą mano el.paštas . AČIŪ)

Žinutė parašyta: 2011-07-12 13:11:04 | Nuoroda
Romeni rašė:

Sveiki. Labai tikiuosi, kad šį pasisakymą pamatys koks nors VU filologas, nes man reikia greitosios pagalbos :D

Jau mina ant kulnų apsisprendimo laikas, o aš vis dar svyruoju nežinodama, ką daryti. Noriu stoti į VU Lietuvių filologiją, bet tik su sąlyga, kad galėsiu pasirinkti literatūros kryptį (kalbos dalykams visai neturiu pašaukimo ir jėgų kalti). Klausiau per Litexpo ar tai įmanoma ir man atsakė, kad norint galima visai išvengti kalbinių dalykų, bet kažkaip pradėjau abejoti, kiek iš tiesų tai veikia realybėj. Gal atsiras studijuojančių ir galinčių pasidalinti patirtimi? Būčiau labai dėkinga. (o jei netyčia atsirastų galinčių apskritai papasakoti apie šią studijų programą mano el.paštas . AČIŪ)

 Nuo antrojo kurso renkiesi: ar kalbininko sritį, ar literato. Patikėk, jog ir literatūroje neužteka pašaukimo, žinojimo. Reikia ir „pakalti". Net rimtai.

Žinutė parašyta: 2011-07-17 16:09:56 | Nuoroda
Alyva rašė:
Romeni rašė:

Sveiki. Labai tikiuosi, kad šį pasisakymą pamatys koks nors VU filologas, nes man reikia greitosios pagalbos :D

Jau mina ant kulnų apsisprendimo laikas, o aš vis dar svyruoju nežinodama, ką daryti. Noriu stoti į VU Lietuvių filologiją, bet tik su sąlyga, kad galėsiu pasirinkti literatūros kryptį (kalbos dalykams visai neturiu pašaukimo ir jėgų kalti). Klausiau per Litexpo ar tai įmanoma ir man atsakė, kad norint galima visai išvengti kalbinių dalykų, bet kažkaip pradėjau abejoti, kiek iš tiesų tai veikia realybėj. Gal atsiras studijuojančių ir galinčių pasidalinti patirtimi? Būčiau labai dėkinga. (o jei netyčia atsirastų galinčių apskritai papasakoti apie šią studijų programą mano el.paštas . AČIŪ)

 Nuo antrojo kurso renkiesi: ar kalbininko sritį, ar literato. Patikėk, jog ir literatūroje neužteka pašaukimo, žinojimo. Reikia ir „pakalti". Net rimtai.

 Uoj tai žinoma. Nesitikiu, kad ką kitą studijuojant "pašaukimas" egzaminus išlaikys už mane :D Bet man asmeniškai kalti kažką literatūriško (ar dar ką nors) yra mieliau nei graikų/lotynų/kt. gramatikas ir rašyti kursinius apie vieną žodį. :)

Žinutė parašyta: 2011-07-17 19:29:14 | Nuoroda

Kalbu ne apie klasikinę filologiją, o apie lietuvių filologiją.

Žinutė parašyta: 2011-07-22 15:07:51 | Nuoroda

Sveiki :) Yra šansų įstoti, kažin, į VU lietuvių filologiją su 17 su trupučiu balo? Ypač dar jei rašyčiau antru prioritetu.

Žinutė parašyta: 2011-07-22 19:50:26 | Nuoroda

 o motyvacinis testas reikalingas tik stojant i pedagogines programas?pvz stojant i filologijas vu ir vdu laikyt testo nereikejo?

 

aciu is anksto

Žinutė parašyta: 2011-07-22 22:04:53 | Nuoroda
Adele=) rašė:

 o motyvacinis testas reikalingas tik stojant i pedagogines programas?pvz stojant i filologijas vu ir vdu laikyt testo nereikejo?

 

aciu is anksto

 Nereikėjo. 

  • Istorija / VBE 75
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 90
  • Matematika / VBE 47
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 73
Žinutė parašyta: 2011-07-29 23:32:26 | Nuoroda

kas į vpu įstojot?

Žinutė parašyta: 2011-07-30 22:24:12 | Nuoroda

Aš įstojau.

Žinutė parašyta: 2011-07-30 22:28:18 | Nuoroda

Gal yra daugiau įstojusių? Būtų malonu susipažinti su būsimais kolegomis :)))

Žinutė parašyta: 2011-08-05 14:14:44 | Nuoroda

As istojau i VPU lietuviu filologija :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą