Naujųjų medijų menas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-05-09 18:57:03 | Nuoroda

Sveiki,taigi labai susidomejau naujųjų medijų menu t.y. video,muzikos editu ir pan. Tačiau iškilo keletas klausimų ar lengva įstoti į tokia programą, mačiau VGTU atsirado tokia sritis "Multimedija ir kompiuterinis dizainas"  taip pat ir VDU yra,bet yra bet, mano Anglų kalbos pagrindai buvo nekokie ir dabar su šia kalba rezultatai ne patys geriausi,o istoriją pasiėmęs esu B lygiu taigi galbūt kas žinote ar būtų įmanoma įstoti su Lietuvių,Matematikos ir Informatikos valstybiniais egzaminais? Taip pat jei  studijuojate kažką panašaus gal galite papasakoti kaip pats mokymosi procesas,ar yra pakankamai įdomus :)

Žinutė parašyta: 2011-05-11 11:28:15 | Nuoroda
TellMeLast rašė:

Sveiki,taigi labai susidomejau naujųjų medijų menu t.y. video,muzikos editu ir pan. Tačiau iškilo keletas klausimų ar lengva įstoti į tokia programą, mačiau VGTU atsirado tokia sritis "Multimedija ir kompiuterinis dizainas"  taip pat ir VDU yra,bet yra bet, mano Anglų kalbos pagrindai buvo nekokie ir dabar su šia kalba rezultatai ne patys geriausi,o istoriją pasiėmęs esu B lygiu taigi galbūt kas žinote ar būtų įmanoma įstoti su Lietuvių,Matematikos ir Informatikos valstybiniais egzaminais? Taip pat jei  studijuojate kažką panašaus gal galite papasakoti kaip pats mokymosi procesas,ar yra pakankamai įdomus :)

 Sveiki,

Stojant į VDU Naujųjų medijų meną reikalingi tokie egzaminai: stojamasis egzaminas, lietuvių kalbos egzaminas, informacinių technologijų egzaminas ir užsienio kalbos metinis. Taip jau yra, kad stojamasis egzaminas čia yra svarbiausia, jo metu viena užduotis yra fotografija, o kita kadruotės piešimas (galima pavadinti ir komikso [piešimu) plačiau jums apie tai gali papasakoti menų fakulteto atstovė. Galite brūkštelti laiškuti

Stojant į VDU Interaktyvaus tinklo dizainą reikalingi tokie egzaminai:  stojamasis egzaminas, lietuvių kalbos egzaminas ir užsienio kalbos metinis. Tačiau čia ir vėl yra stojamasis egzaminas, kuris išties yra  sudėtingas ir reikalauja puikių piešimo įgūdžių. 

Į šias menų specialybes norint įstoti reikia labai gerai išlaikyti egzaminus, kadangi stojamasi balas būna virš 19 iš 20,8 galimų. Taigi jei planuotumėte čia stoti, jau intensyviai reikėtų ruoštis stojamiesiams egzaminams. 

Be šių programų mes jums taip pat siūlytume vieną iš ties įdomią ir naują programą rinktis, kuri taip pat turi sąsaju su menais tai Multimedijos ir interneto sistemos , jūsų šansai čia įstoti būtų išties dideli, nes reikalingi tokie egzaminai: matematikos, lietuvių kalbos, informacinių technologijų egzamino,, bei užsienio kalbos metinio pažymio. Taip pat pasidalinsime patirtimi ir išduosime paslaptį, kad į šią studijų programą bus tikrai nesudėtinga įstoti ir gauti VF vietą, kadangi balai technologijų mokslų srityje kasmet būna labai žemi ir pakanka egzaminus išlaikyti ~60,70 ir turite daug šansų studijuoti nemokamai.

 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą