KU žurnalistika 2011
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-05-16 21:07:54 | Nuoroda

Sveiki, kas planuojate stoti į žurnalistiką Klaipėdos universitete?

Ar stojant į KU reikia turėti kokių nors savo rašytų darbų, ar jų spausdintų vietinėje ar kokioje kitoje spaudoje, ir pan.?

Gal ką plačiau galėtų papasakoti esami studentai ar jau baigę šią specialybę? Pasidalinkite mintimis apie studijų kokybę, krūvį ir pan. dalykus. : )

Žinutė parašyta: 2011-05-19 21:16:08 | Nuoroda

Nejaugi tokių nebus. :D

Žinutė parašyta: 2011-07-12 19:00:53 | Nuoroda

Up!

Žinutė parašyta: 2011-07-12 19:57:17 | Nuoroda

Sveika;)

Aš palnuoju soti į KU į žurnalistiką , bet tikrai nieko neesu girdejusi apie tai jog reiketu pristatyti, savo rašytus darbus ir panašius dalykus ;)) Pirmoje vietoje rašei KU?

Žinutė parašyta: 2011-07-12 21:36:32 | Nuoroda
mazyt rašė:

Sveika;)

Aš palnuoju soti į KU į žurnalistiką , bet tikrai nieko neesu girdejusi apie tai jog reiketu pristatyti, savo rašytus darbus ir panašius dalykus ;)) Pirmoje vietoje rašei KU?

Tai taip taip, nereikia nieko pristatyti, kai rašiau post'ą, tuomet dar nežinojau tiksliai.

Pirmoje, o Tu?

Žinutė parašyta: 2011-07-13 11:28:40 | Nuoroda
Fikcija rašė:
mazyt rašė:

Sveika;)

Aš palnuoju soti į KU į žurnalistiką , bet tikrai nieko neesu girdejusi apie tai jog reiketu pristatyti, savo rašytus darbus ir panašius dalykus ;)) Pirmoje vietoje rašei KU?

Tai taip taip, nereikia nieko pristatyti, kai rašiau post'ą, tuomet dar nežinojau tiksliai.

Pirmoje, o Tu?

 Ir aš :) planuoji i vf ar i vnf?

Žinutė parašyta: 2011-07-13 11:39:09 | Nuoroda
mazyt rašė:
Fikcija rašė:
mazyt rašė:

Sveika;)

Aš palnuoju soti į KU į žurnalistiką , bet tikrai nieko neesu girdejusi apie tai jog reiketu pristatyti, savo rašytus darbus ir panašius dalykus ;)) Pirmoje vietoje rašei KU?

Tai taip taip, nereikia nieko pristatyti, kai rašiau post'ą, tuomet dar nežinojau tiksliai.

Pirmoje, o Tu?

 Ir aš :) planuoji i vf ar i vnf?

Tik į vf. ;]

Žinutė parašyta: 2011-07-13 15:00:52 | Nuoroda

mm, tai tikriausiai labai gerai egzaminus islaikei?;))

Bet kiek zinau ten nera sunku istoti, zvelgiant i praeitu metu konkursinius balus ir paskutiniojo istojusiojo i vf su 14,38KB :))

Žinutė parašyta: 2011-07-13 17:08:30 | Nuoroda

Na pakankamai, manau, išlaikiau. Pagal pernai metus, tai taip, drąsiai įstočiau. O kaip bus šiemet, tai matysime. ;] Kaip Tu? Rinkaisi tik vf ar ir vnf?

Žinutė parašyta: 2011-07-13 17:17:24 | Nuoroda
Fikcija rašė:

Na pakankamai, manau, išlaikiau. Pagal pernai metus, tai taip, drąsiai įstočiau. O kaip bus šiemet, tai matysime. ;] Kaip Tu? Rinkaisi tik vf ar ir vnf?

 As rinkausi ir vf ir vnf, nes man nera skirtumo o kas zinoti gal neistosiu i vf, o sia specialybe labai noriu nes tai viso gyvenimo svajone;_)))

Žinutė parašyta: 2011-07-14 17:34:35 | Nuoroda

Kas planuojat dar stot į žurnalistiką KU? Aš pats šias studijas reitingavau trečiu numeriu. Kažkaip galvoju apie teisę, bet kad nelabai kokios perspektyvos baigus anas studijas. Su žurnalistika gal daugiau tų perspektyvų.Šiaip būtų visai smagu, jei atsilieptų kas nors iš studijuončių ar baigusių žurnalistiką KU. Galėtumėt šiek tiek papasakoti apie žurnalisto profesijos potencialą.

  • Istorija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 99
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 59
Žinutė parašyta: 2011-07-26 02:43:26 | Nuoroda

 Sveiki! aš įstojau į žurnalistiką :) susipažįstam chebra, gi teks bendradarbiaut :D

Žinutė parašyta: 2011-08-18 22:08:08 | Nuoroda
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą