Help teisininkai:)
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-03 16:49:24 | Nuoroda

Sveiki,

Planuoju studijuoti teisę, manau , kad man ši specialybė patiks, tačiau įsitikinęs dar nesu, todėl būtų gerai jeigu man atsakytumėt į keletą klausimų.

1) MRU ar VU (atsiprašau už šį klausimą, žinau kad turbūt visiems pabodęs, bet norėčiau atsakymų su paaiškinimais, jeigu sakot kad vu ar mru geriau, prašau pateikit argumentų:S

2) Tarptautinė teisė - man labai įdomiai skamba, gal galėtumėt papasakoti plačiau, iš savo patirties? (nes man studiju programa daug nepaaiškino:D )

3) Ar Lietuvoje baigus teisę įmanoma dirbti užsienyje? (nekalbu apie UK kur net nėra konstitucijos) Tarkim kurioi nors žemyninės Europos valstybėje?

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 90
Žinutė parašyta: 2011-06-03 17:55:59 | Nuoroda

 galima iškarto suorganizuot darbą mėslitoje arba prie maximos įrenginių.

  • Biologija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-06-03 18:07:10 | Nuoroda

Kaip nuspėjama;D, tai suorganizuok.

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 90
Žinutė parašyta: 2011-06-03 18:20:55 | Nuoroda

 Gyvenimas privers pačiam susiorganizuot, aiškiai parašyta ant lankstinukų visų: per daug žmonių švaisto savo gyvenimą socialiniuose moksluose, o čia bl*t, kaip apsėsti ;]

 

/ryšys baigtas 

  • Biologija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-06-03 18:28:25 | Nuoroda

:) Bet tai iš kur toks mąstymas, jeigu daug žmonių "švaisto savo gyvenimą socialiniuose moksluose" tai aš turėčiau eiti i menus? ar iš viso būti kokiu fiziku? Jei taip visi darytų tu po 5metų rašytum tą patį apie tiksliuosius mokslus. Žinau, kad Lietuvoje tų teisininkų jau yra daugiau negu reikia, bet jeigu mane domina ta specialybė tai ir mėginsiu joje siekti savo tikslo, na neišeis tai teks organizuotis darbelį mėsinėje ir pvsio:D

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 90
Žinutė parašyta: 2011-06-03 19:06:30 | Nuoroda

Nekreipk demesio...matyt zmogus piktas ant pasaulio..arba siaip turi problemo su teisesauga kokia ir pyksta:)

as,asmeniskai is savo patirties Tau nieko nepapasakosiu,nes esu kitoj srity ,taciau mano tolima giminaite (gal kokia 3570475893467  eiles pussesere) mokes teise VU . Magistra ji isvyko studijuoti i Didziaja Britanija ir ten baige:) Ir nezinau,kaip ten su kokia konstitucija toj princu ir princesiu saly, bet ji gyvdena ir dirba ten kazkoki teisini darba;) Taip kad viskas labai labai sekmingai jai:)

O VU ar MRU ,tai cia  subjektyvus dalykas.as studijuoju VU,nors ir ne teise,bet galiu pasakyti-viskas labai akademiska, sena..savotiskai zavu..gal savotiskai atgyveme...bet "neva" prestizas..na vienaip ar kitaip-myliu kazkaip ta VU. 

O daug pazistamu turiu ir MRU...visi patenkinti,laiko turi laisvesnio...na nezinau,apie kiekviena univera visokiu gandu yra:) Vienam gal ten sudu kruva atrodys,o Tu gal visai puikiai ten jaustumeis:) svarbu ,daryk ka nori,tada ir bus motyvacija...o kai ji bus ,tai ir stengsies, o kai stengsies ,tai i pasieksi ka nors ir atrasi savo nisa gyvenime:) sekmes

Žinutė parašyta: 2011-06-03 20:36:04 | Nuoroda

Visokių būna visokių reikia:)

Va dėl to magistro man įdomu, kaip žiūri tiek užsienio tiek Lietuvos darbdaviai jeigu bakalauras lietuviškas, o magistra užsienio.

Ačiū už info, jeigu gerai egzus išlaikysiu ir tiksiu tiek VU tiek MRU, matyt, teks mesti moneta;D

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 90
Žinutė parašyta: 2011-06-03 21:09:21 | Nuoroda

na,jei sakei,kad nori dirbti uzsienio salelej,tai,kad magistras bus uzsienietiskas---liux,manau. Lietuvoj magistru geru programu nera daug,kaip cia visai neseniai buvo skelbiama.  Nors,ka cia daug ziuret toli:) iki magistro dar 4 meteliai:) daug kas gali pasikeisti:)  sekmes istojant:)

Žinutė parašyta: 2011-06-03 21:54:17 | Nuoroda

Dekui:)

Na, o kiti kas dar perskaitysit šią temą ir galit atsakyti į mano klausymus, būsiu taip pat dėkingas;D

 

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 90
Žinutė parašyta: 2011-06-04 01:17:04 | Nuoroda

o aš planuoju į VDU teisę

  • Istorija / VBE 52
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 42
  • Matematika / VBE 60
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 14
Žinutė parašyta: 2011-06-05 11:53:18 | Nuoroda

Sakykit, kiek kainuoja metams VU studijuoti teisę ? Be to, apie kokį magistrą kalbat, jeigu studijuojant teisę, tarkim, VU, po 5 metų studijų iš karto gaunamas ir magistras? Aš pati galvoju apie teisę, bet po paskutiniųjų egzų jau supratau, kad į VU be šansų į nemokamą vietą pakliūt. Visi egzai turi būt virš 90.  Šiaip, mano manymu, jei studint teisę, tai tik VU.  

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-06-05 12:32:06 | Nuoroda

Jeigu neklystu 4,5 tūkst metam, jo su VU bakalauro kaip ir nebaigi iškarto su Magistru tik, bet ,manau, galima su VU pagalba į tą patį užsienį išvažiuoti. O kodėl sakai, kad teisė tiktais VU?

Aš nenusimanau apie tuos univerus dar, tik tiek kiek skaičiau internetiniuose komentaruose, bet argi ta nuomonė kad tik VU gerai nėra pasenęs steriotipas?;s

Vis dar laukiu žinių apie Tarptautinę teisę;P

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 90
Žinutė parašyta: 2011-06-05 12:42:36 | Nuoroda

Turiu pažįstamų, kurie patys studijuoja MRU ir skundžiasi tiek akademiniu jaunimu, tiek pačiais dėstytojais. Apskritai, visad kartoja, kad labai gerai pagalvot, ar nori stoti į teisę, tikrai sunku prasimušt, netgi jei ir turi pažįstamų, praktika labai sunku rast... Nežinau, manau, VU toks daugiau 'koncentruotas' univeras negu MRU. Be to, VU 5 metai ir magistras, romery 6 metai ir tik tada magistras.

O 4,5 tūkst., tikrai nėra labai jau daug..nepalyginsi, kiek reikia medikams, psichologams ar menininkams mokėt.. 

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-06-05 20:09:02 | Nuoroda

Eh man vistiek neatrodo tas MRU blogas, aišku VU prestižas ir t.t bet netraukia manes VU Teises Fakultetas... toks niūrus..;D Aišku susitaupę metai irgi pliusas į VU pusę:D

Tiesa, 4,500 nepalyginsi su 10tukst, kuriuos moka kaikurios specialybės;s

O kokią teisės sritį norėtum plačiau studijuot? ar dar nemąstei apie tai?

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 90
Žinutė parašyta: 2011-06-06 11:00:17 | Nuoroda

Iš tikrųjų dar nežinau, bandysiu stot gryn į teisę, be jokių valdymų ir pan., o tada jau žiūrėsim pagal įdomumą :D  Konstitucinė teisė nieko būtų.. O pats/pati? 

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-06-07 10:35:07 | Nuoroda

Aš irgi norėčiau i gryną:) Man visai nieko atrodo civilinė teisė arba tarptautinė, bet apie ją nedaug žinau, kokios perspektyvos ir t.t ;s

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 90
Žinutė parašyta: 2011-06-07 11:29:08 | Nuoroda

Aha, aš ir apie civilinę mąstau. Šiaip sunku kažką pasakyt, kai dar neturėjom tu studijų. : ) tiee visi spėliojimai gali kardinaliai pasikeisti. Baudžiamoji teisė nedomina? :D  

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-06-07 12:00:04 | Nuoroda

Tiesa, sutinku, hmm baudžiamoji nelabai, manau dėl to, nes gan didelė dalis baudžiamosios teisės ekspertu dirba valstybinėse įstaigose.

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 90
Žinutė parašyta: 2011-06-07 12:20:59 | Nuoroda

: )

Gal kas gali paaiškinti? Jeigu atsimokai Vu 5 metus ir iškart gauni magistrą, tai apie kokį išvykimą į užsienį, studijuojant VU, kalbama, norit įgyt magistrą?  

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Matematika / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE -
Žinutė parašyta: 2011-06-07 22:56:39 | Nuoroda

Panašu, kad nelabai teisininkai/ės atsiliepia į pagalbos šauksmą;D

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 90
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą