finansų ir draudimo matematika
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-14 16:32:19 | Nuoroda

Sveiki, norėčiau sužinoti jūsų nuomonę apie šią specialybę, kas studijuojat tai būtų įdomu jei pasidalintumėte, ar patinka, ar sunku mokytis ar įdomu?:) kaip dėstytojai, ar sunku įstoti? būtų gerai, jei ir norintys įstoti pasidalintų mintimis, kodėl būtent čia:)

Žinutė parašyta: 2011-06-15 17:05:49 | Nuoroda

Aš taip pat norėčiau čia studijuoti, bet bijau, kad bus labai sunku ir kaip sakoma ketveriems metams "iškrisiu iš gyvenimo" : )

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 93
  • Matematika / VBE 79
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2011-06-18 20:52:24 | Nuoroda

 Sveiki, aš taip pat žadu čia studijuot tik dvejoju ką rašyti pirmu numeriu FDM ar ekonometrija? gal kas patarsit? 

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 44
  • Matematika / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 65
Žinutė parašyta: 2011-06-19 10:05:36 | Nuoroda

Šiaip kiek domėjausi,tai FDM ir ekonometrams vyksta kartu nemažai paskaitų,tad jų paruošimas yra šiek tiek panašus.Tačiau norint įstoti į FDM,net į vnf vietą ,reikia gana aukštų balų iš egzaminų.Pažymėjau pirmu nr ekonometriją,žinoma,norėtųsi į FDM,bet ne su mano balais stoti :)

Žinutė parašyta: 2011-06-19 13:01:47 | Nuoroda

 Man taip pat mažai šansų patekt į FDM, bet jei netyčia išeitų būtų smagu išgirsti nuomuonę tų, kurie čia studijuoja kuri specialybė perspektyvesnė? 

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 44
  • Matematika / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 65
Žinutė parašyta: 2011-06-20 17:29:59 | Nuoroda

Kiek aš skaičiau studijuojančių atsiliepimų, tai jie antrą kartą į tą balą nebristų...

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 93
  • Matematika / VBE 79
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2011-07-04 21:20:41 | Nuoroda

Apie taip kaip sunku mokytis aš irgi girdėjau, būtų įdomu išgirst apie perspektyvas baigus studijas.

  • Fizika / VBE 53
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 87
  • Matematika / VBE 98
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 97
Žinutė parašyta: 2011-07-26 21:23:49 | Nuoroda

Perspektyvos priklauso nuo jusu. Jeigu busit motyvuoti ir ambicingi - perspektyvos dideles studijuojant praktiskai bet kur. Jeigu tenoresit praslyst idedant kuo maziau pastangu, jeigu tik iskalsit mintinai minimaliam balui - tada perspektyvos praktiskai nulines, tik sugaisit 4 metus. Taigi kuri specialybe perspektyvesne galit atsakyt tik patys - ka jus labiau norit mokytis?

Žinutė parašyta: 2011-07-26 21:27:53 | Nuoroda

 O sunkumas velgi labai salyginis dalykas. Sunkiausia mokytis tada, jeigu mokaisi  tai, kas tau neidomu ir jeigu nesi suinteresuotas to ismokti. Mokykline matematika yra neidomi ir beprasme ismokti (kokia nauda is pavieniu uzdaviniu sprendimo algoritmo zinojimo, kurio net nesupranti?), todel bent man atrodo, kad ja daug sunkiau mokintis nei universitetine, kuri idomesne, labiau pagrista, o ir prasmingesne. Bus sunku tik tai, kad turesit ismokti mokytis matematika, nes jeigu bandysit viska tiesiog atsiminti (ka daro gana didele MIF studentu dalis) - bus tikrai sunku.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą