Perstojimas
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-08-15 16:17:13 | Nuoroda

Sveiki visi :) domiuosi perstojimo galimybemis, bet nelabai randu informacijos :)  Gal kas galite pasakyti, kaip yra is tikruju su sutarties nutraukimu baigus pirma kursa? ar is tikruju reika susimoket pilna studiju kaina , ar tik puse?

  • Biologija / VBE 92
  • Chemija / VBE 73
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 52
Žinutė parašyta: 2011-08-15 16:30:27 | Nuoroda

www.vsf.lt skyrelis DUK "studijų krepšelio grąžinimas":

Kada studentas neturi grąžinti studijų krepšelio?

Studentai neturi grąžinti studijų krepšelio, jei atitinka vieną iš šių kriterijų:
Pradėjo studijuoti iki 2009 m.
Studijas nutraukė pirmųjų studijų metų pirmame semestre.
Nutraukė studijas arba buvo pašalinti iš aukštosios mokyklos iki 2010 m. vasario 1 d.
Studijų semestrą baigė aukštosios mokyklos nustatytu laiku, neturi akademinių skolų ir ne vėliau kaip likus 5 darbo dienoms iki naujo studijų semestro pradžios raštu praneša aukštajai mokyklai apie studijų nutraukimą.
Studentai, kurie savo noru nutraukė studijas, teisės aktų nustatyta tvarka buvo pripažinti neįgaliais ir pateikia tai patvirtinančią pažymą.

Krepšelio grąžinti nereikia studento mirties atveju. 
 

Žodžiu, baigi pirmą kursą, jei nori perstoti, pildai prašymą lamabpo ir jei įstoji kitur, eini į savo universitetą ir nutrauki sutartį prieš pasirašant naują. Jei neturėjai jokių skolų, užtruksi kelias minutes ir viskas, nereiks už nieką mokėti.

Tas pats baigus pirmą semestrą, tik va nežinau pačios perstojimo tvarkos tokiu atveju, bet bent mokėti pinigų tikrai nereikia.

Žinutė parašyta: 2011-08-15 17:08:07 | Nuoroda
scylla rašė:

www.vsf.lt skyrelis DUK "studijų krepšelio grąžinimas":

Kada studentas neturi grąžinti studijų krepšelio?

Studentai neturi grąžinti studijų krepšelio, jei atitinka vieną iš šių kriterijų:
Pradėjo studijuoti iki 2009 m.
Studijas nutraukė pirmųjų studijų metų pirmame semestre.
Nutraukė studijas arba buvo pašalinti iš aukštosios mokyklos iki 2010 m. vasario 1 d.
Studijų semestrą baigė aukštosios mokyklos nustatytu laiku, neturi akademinių skolų ir ne vėliau kaip likus 5 darbo dienoms iki naujo studijų semestro pradžios raštu praneša aukštajai mokyklai apie studijų nutraukimą.
Studentai, kurie savo noru nutraukė studijas, teisės aktų nustatyta tvarka buvo pripažinti neįgaliais ir pateikia tai patvirtinančią pažymą.

Krepšelio grąžinti nereikia studento mirties atveju. 
 

Žodžiu, baigi pirmą kursą, jei nori perstoti, pildai prašymą lamabpo ir jei įstoji kitur, eini į savo universitetą ir nutrauki sutartį prieš pasirašant naują. Jei neturėjai jokių skolų, užtruksi kelias minutes ir viskas, nereiks už nieką mokėti.

Tas pats baigus pirmą semestrą, tik va nežinau pačios perstojimo tvarkos tokiu atveju, bet bent mokėti pinigų tikrai nereikia.

 Aciu tau labai  tikrai mane isgelbejai ;)

  • Biologija / VBE 92
  • Chemija / VBE 73
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 97
  • Matematika / VBE 52
Žinutė parašyta: 2011-08-15 21:35:14 | Nuoroda

Gal kas žinote, ar, jei perstoji pabaigus pirmą kursą, netenki vienų finansavimo metų? Turiu omenyje, kad, tarkim, aš dabar įstojau į vf, kitais metais perstočiau vėlgi į vf, bet man tekompensuotų jau už 3, o ne už visus 4 naujųjų studijų metus? Juk vieni metai kaip ir būtų išeikvoti, o valstybė galimybę įgyti nemokamą mokslą suteikia tik kartą gyvenime...

  • Istorija / VBE 89
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 69
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 94
Žinutė parašyta: 2011-08-16 08:01:28 | Nuoroda
Govinda rašė:

Gal kas žinote, ar, jei perstoji pabaigus pirmą kursą, netenki vienų finansavimo metų? Turiu omenyje, kad, tarkim, aš dabar įstojau į vf, kitais metais perstočiau vėlgi į vf, bet man tekompensuotų jau už 3, o ne už visus 4 naujųjų studijų metus? Juk vieni metai kaip ir būtų išeikvoti, o valstybė galimybę įgyti nemokamą mokslą suteikia tik kartą gyvenime...

 Visa informacija yra, tik reikia paieškoti. Štai iš lamabpo, DUK skyrelio:

Anksčiau studijavau aukštojoje mokykloje, bet studijų nebaigiau. Norėčiau vėl stoti į aukštąją mokyklą. Ar aš galiu pretenduoti į valstybės finansuojamą vietą?
Jeigu Jūs dar neturite aukštojo išsilavinimo, įgyto valstybės lėšomis, ir nesate baigęs daugiau kaip pusės studijų programos valstybės biudžeto lėšomis, tuomet galite pretenduoti gauti valstybės finansavimą. Tačiau, jeigu baigėte daugiau negu pusę studijų programos valstybės lėšomis, Jūs galite pretenduoti tik į valstybės nefinansuojamą vietą.

Taigi baigus vieną kursą, gali laisvai stoti į kitą vf studijų programą ir nesijaudinti, kad po to lieps už vienus metus sumokėti. 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą