LEU lietuvių filologija 2012
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-06-02 21:27:35 | Nuoroda

Man, atrodo, greičiausiai negalima pereiti būtent į žurnalistiką VU, nes kreditai neatitiks, dauguma ps mus dalykų yra lietuvių filologijos.

Aibe, gal būtų galima sužinoti, kodėl LEU ne pirmu numeriu rašai?;) Nes kiek skaičiau žadi rašyti tik lietuvių filologiją.

Žinutė parašyta: 2012-06-02 21:30:47 | Nuoroda

Visų pirma, ne Aibe, o ABE  Na, o rašiau ne pirmu numeriu, nes yra ir kitų universitetų į kuriuos labiau norėčiau įstoti

Žinutė parašyta: 2012-06-02 21:55:26 | Nuoroda

atsiprašau, kad sumaišiau slapyvardį;)Tikrai yra kitų universitetų, tik pas mus gali gauti dar pedagogo kvalifikaciją:) Juk niekas nežino, kaip mūsų gyvenimas pasisuks, o papildoma kvalifikacija nepamaišys.

Žinutė parašyta: 2012-06-02 22:01:51 | Nuoroda

Visiškai sutinku tiesiog, kaip sako britai: "it’s all in the details („viskas smulkmenose“)"

Žinutė parašyta: 2012-06-02 22:05:54 | Nuoroda

kartais galbūt nereikia žiūrėti į tam tikras smulkmenas:)

Žinutė parašyta: 2012-06-02 22:15:19 | Nuoroda

Vertėtų pabrėžti "GALBŪT"  Žinau kaip kiekvienam universitetui svarbu pritraukti naujus studentus, bet juk kiekvienas turi teisę laisvai rinktis ir susidėlioti savo prioritetus Tikrai nieko neturiu blogo pasakyti prieš LEU, galbūt todėl jis atsidūrė ne ką prastesnėje vietoje - 4.

Žinutė parašyta: 2012-06-02 22:28:07 | Nuoroda

Taip, visi gali laisvai rinktis. Tik galvojau, kad turi tam tikrų stereotipų apie universitetą ar šiap kitos priežastys, žinau, kaip kartais yra sunku pasirinkti universitetą bei studijas. Gerai, daugiau nekalbinsiu, jei kas neaišku bus, tai visuomet klausk.

Žinutė parašyta: 2012-06-02 22:30:32 | Nuoroda

Žinoma turiu :) ar į motyvacinį testą atvykstant reikia turėti tik asmens tapatybę liudijantį dokumentą (pasą ir pan.), ar reikia ir dar ko nors?

Žinutė parašyta: 2012-06-02 22:36:24 | Nuoroda
abe rašė:

Žinoma turiu :) ar į motyvacinį testą atvykstant reikia turėti tik asmens tapatybę liudijantį dokumentą (pasą ir pan.), ar reikia ir dar ko nors?

 "Žinoma turiu" norėjau pasakyti, kad turiu klausimų. Tai nesuprask, kad turiu stereotipų apie universitetą

Žinutė parašyta: 2012-06-02 22:36:31 | Nuoroda

būtinai turite turėti asmens tapatybės kortelę:) Daugiau nieko nereikia.

Žinutė parašyta: 2012-06-02 22:43:38 | Nuoroda

Manau, bus smagu

Žinutė parašyta: 2012-06-02 23:54:36 | Nuoroda

tas testas nėra baisus, tiesiog rašai savo motyvaciją, atsakai į klausimus:) Pats laikiau pirmaisiais metais, kai tik jis pasirodė, ėjau nesiruošęs, nesijaudinau ir gavau 2 balus, kurie labai pravertė man stojant:)

Žinutė parašyta: 2012-06-03 20:19:32 | Nuoroda

Lietuvių filologiją rašiau antru numeriu, Jau užsirašiau į motyvacinį - 28 d. 8:30. Kažkaip visai jo nelaukiu.. ;} 

Žinutė parašyta: 2012-06-03 20:30:25 | Nuoroda
anesa rašė:

Lietuvių filologiją rašiau antru numeriu, Jau užsirašiau į motyvacinį - 28 d. 8:30. Kažkaip visai jo nelaukiu.. ;} 

 o ką parašei pirmu?

Žinutė parašyta: 2012-06-04 22:24:31 | Nuoroda

 Socialinis darbas (VU); Antru numeriu norėjau rašyti Lietuvių filologija ir reklama (VU), bet sužinojau, kad šiais metais renka grupę tik Kaune, o aš nusiteikusi Vilniuje studijuoti. 

Žinutė parašyta: 2012-06-05 18:07:26 | Nuoroda

Iškilo naujas klausimas. Jeigu motyvacinio testo dalį raštu sudaro tik 3 klausimai, tai kodėl šiai daliai skiriama net 1 val.? Cituoju: "Testo dalies raštu trukmė 1 val. Po to vyks 15 min. pakalbis su kiekvienu stojančiuoju"

Žinutė parašyta: 2012-06-05 23:47:33 | Nuoroda

turi atsakyti į visus klausimus, kurie nėra sunkūs ir tikrai užtenka laiko parašyti išsamius atsakymus:)

Žinutė parašyta: 2012-06-06 16:43:44 | Nuoroda

Labas. Baigiau 11-tą klasę ir jau, galima sakyt, esu dvyliktokė. Nuo aštuntos klasės mano svajonė - lietuvių filologija, o vėliau darbas mokykloje.  Karts nuo karto pasidomiu šiomis studijomis, patikrinu, ar nėra kažkokių naujovių. Su nerimu, bet kartu ir labai nekantriai laukiu paskutiniųjų metų mokykloje, nes po jų pradėsiu pildyti savo svajonę. Tačiau man neduoda ramybės egzaminai. Žinau, kad dar metai jiems pasiruošti, bet anglų kalba mane žlugdo ir esu nusiteikusi gauti 1%. Ar įstočiau į VF vietą su tokiu egzamino įvertinimu? Taip pat domina ar studijuojant LF studentai turi pakankamai laisvo laiko, ar nuolat reikia mokytis ir nežinai, kas dedasi aplinkui? Ačiū už atsakymus. :)

Žinutė parašyta: 2012-06-06 23:26:37 | Nuoroda

 Sveiki!  Nerijau, man atrodo, tu esi Ingridos grupiokas.  Ji mano kaimynė ir labai gera draugė. :) Na, o aš, atrodo, taip pat nersiu į lituanistikos vandenis. Nors ir studijuoti lietuvių filologiją tikrai netrokštu, tačiau nelabai turiu kitų alternatyvų - žiūrint realiai, tai vienintelė sritis, kurioje nesu žalia, šiek tiek ją išmanau ir galiu jaustis nors iš dalies užtikrinta. Mano mama - lietuvių kalbos mokytoja, todėl apie šį darbą išmanau gana nemažai, žinau jo pliusus ir minusus. Be to, atsižvelgiant į tai, kad esu labai panaši į savo mamą, sekimas jos pėdomis atrodo tikrai neblogas pasirinkimas. Manau, tokiame darbe gana neblogai susitvarkyčiau ir galėčiau atskleisti save kaip asmenybę. :) Atlyginimas irgi nebaugina, o darbo vietą, manau, susirasti nėra jau taip sunku, kaip daugumos stereotipinis mąstymas jiems sako. LEU pažymėjau pirmu numeriu, nors kažin, ar esu pakankamai kieta ten įstoti (su istorija, na, žiūrint realiai, man pizdiec :) ). Bet aš nieko prieš Šiaulius - ten studijavo mano mama, daug kartų lankiau šį miestą, jis man gana mielas. Iš tiesų jau pažymėjau 7 vietas, ir visos - lietuvių filologija. :D Bet į Kauną vis tiek nevažiuočiau, o Klaipėda per arti namų. :( Nepykit už tokį dienoraštinį įrašą, tiesiog mintys liejasi. :D Klausimų neturiu, man viską papasakoja Ingrida, apie prišiktus dušus taip pat žinau. :D Tai gal susitiksim rudenį? :) Na, o jeigu ne, tik jums blogiau... :D :)

Žinutė parašyta: 2012-06-09 20:10:48 | Nuoroda

Eglike, kiekvienais metais priklauso, ar pateksi į vf nuo stojančių skaičiaus bei konkursinio balo, tačiau, tikrai yra didžiulė tikimybė įstoti tau į vf, juk dar prisideda motyvacinio testo balas.

Taip, esu Ingridos grupiokas. Puiku, kad žadi stoti, tikiuosi įstosi ir susitiksime.:)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą