VU verslo informacijos vadyba
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-06-05 09:48:26 | Nuoroda

Na, abiturientai, gal bus stojančiųjų šiemet čia? :)

Kas studijuojate, kokie atsiliepimai? Klausimas, kaip ten su tuo programavimu, mačiau yra programoje..

Dėkui :)

Žinutė parašyta: 2012-06-05 19:59:17 | Nuoroda

Baiginėju antrą kursą, žinojau kur stojau, nesigailiu, nes savęs kitur neįsivaizduoju.
Yra labai kompetentingų ir charizmatiškų dėstytojų, kurių neužmiršiu, yra kaip ir visur tokių be cinkelio :)

Pliusai: neįtemptas tvarkaraštis, daug laisvo laiko, nenuobodžios studijos, gera chebra kaip taisyklė, jei mėgsti labiau kalbėt nei tylėt bandoj, tikrai pritapsi ir rasi soulmate'ų :))

Minusai: nėra konkrečios vienos krypties specializuojantis, visko po biški pamoko. Nors mum jau po truputį pradėjo konkretint dalykus specialybės link.

Programavimą įdėjo vietoj aukštosios matematikos praeitąmet, tai nelabai galiu pasakyti koks lygis ten to programavimo, bet jei tik pagrindai, nemanau, kad labai skriaus :)

Išvada, jei mokykloje niekada nepersimokydavot, manot, kad kalbos dovana jūsų arkliukas, norit džiaugtis, kad nereikia diena iš dienos sėdėt prie knygų, o mama džiaugtųsi gražiom raidėm (VU komunikacijos ir informacijos bakalauro) ant diplomo - join us, fellas ;)

  • Istorija / VBE 90
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 80
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 80
Žinutė parašyta: 2012-06-05 20:07:03 | Nuoroda
Harrison rašė:

Baiginėju antrą kursą, žinojau kur stojau, nesigailiu, nes savęs kitur neįsivaizduoju.
Yra labai kompetentingų ir charizmatiškų dėstytojų, kurių neužmiršiu, yra kaip ir visur tokių be cinkelio :)

Pliusai: neįtemptas tvarkaraštis, daug laisvo laiko, nenuobodžios studijos, gera chebra kaip taisyklė, jei mėgsti labiau kalbėt nei tylėt bandoj, tikrai pritapsi ir rasi soulmate'ų :))

Minusai: nėra konkrečios vienos krypties specializuojantis, visko po biški pamoko. Nors mum jau po truputį pradėjo konkretint dalykus specialybės link.

Programavimą įdėjo vietoj aukštosios matematikos praeitąmet, tai nelabai galiu pasakyti koks lygis ten to programavimo, bet jei tik pagrindai, nemanau, kad labai skriaus :)

Išvada, jei mokykloje niekada nepersimokydavot, manot, kad kalbos dovana jūsų arkliukas, norit džiaugtis, kad nereikia diena iš dienos sėdėt prie knygų, o mama džiaugtųsi gražiom raidėm (VU komunikacijos ir informacijos bakalauro) ant diplomo - join us, fellas ;)

 Ačiū už tokį pozityvų atsakymą, gerai nuteikei :)) beje, dabar rašo kad informacinių paslaugų bakalauras gaunamas :)

O kaip manai, pati specialybė perspektyvi?

Žinutė parašyta: 2012-06-09 17:32:42 | Nuoroda

Nagi, negi niekas neketina stoti/yra įstoję?:)

Žinutė parašyta: 2012-06-10 23:16:20 | Nuoroda

Aš lyg ir ketinu stoti čia   Tik dar dvejoju ar MRU, ar VU.

Žinutė parašyta: 2012-06-10 23:28:39 | Nuoroda

 O kuo skiriasi si studiju programa nuo informologijos? nes labai panasu atrodo:)

  • Istorija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 95
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Žinutė parašyta: 2012-06-11 08:11:49 | Nuoroda
meno.azuolai rašė:

Aš lyg ir ketinu stoti čia   Tik dar dvejoju ar MRU, ar VU.

 O ką Mru nori?:)

Žinutė parašyta: 2012-06-11 08:12:34 | Nuoroda
hermionaa rašė:

 O kuo skiriasi si studiju programa nuo informologijos? nes labai panasu atrodo:)

 Informologijoje gal daugiau informatikos disciplinų :)

Žinutė parašyta: 2012-06-11 14:04:26 | Nuoroda

Parašiau šią specialybę pirmu numeriu, dabar laukiu rezultatų egzų.

Nežinau, prisiskaičiau visko, vieni peikia, kiti giria, bet kažkaip traukia mane čia labiausiai :)

Ilgai rinkausi ką rašyt pirmu numeriu  ar VU VIV ar VGTU KI ar VDU VK,  parašiau VIV`ą, jei įstosiu, tikiuos nenusivilsiu ;D

  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 29
Žinutė parašyta: 2012-06-11 14:04:27 | Nuoroda

Parašiau šią specialybę pirmu numeriu, dabar laukiu rezultatų egzų.

Nežinau, prisiskaičiau visko, vieni peikia, kiti giria, bet kažkaip traukia mane čia labiausiai :)

Ilgai rinkausi ką rašyt pirmu numeriu  ar VU VIV ar VGTU KI ar VDU VK,  parašiau VIV`ą, jei įstosiu, tikiuos nenusivilsiu ;D

  • Istorija / VBE 81
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 96
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 29
Žinutė parašyta: 2012-06-11 14:12:59 | Nuoroda
Beatukas rašė:

Parašiau šią specialybę pirmu numeriu, dabar laukiu rezultatų egzų.

Nežinau, prisiskaičiau visko, vieni peikia, kiti giria, bet kažkaip traukia mane čia labiausiai :)

Ilgai rinkausi ką rašyt pirmu numeriu  ar VU VIV ar VGTU KI ar VDU VK,  parašiau VIV`ą, jei įstosiu, tikiuos nenusivilsiu ;D

 Aš ir visokių nuomonių girdėjau, tad nežinia kaip iš tiesų. Bet dar leidyba vu pas mane irgi yra, atrodo gan panašios. :)

Žinutė parašyta: 2012-06-19 11:53:12 | Nuoroda

 aš studijuoju ir man patinka!

 

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 92
  • Matematika / VBE 66
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 64
Žinutė parašyta: 2012-06-27 18:20:14 | Nuoroda

 kazkaip ir mane cia traukia :D tik vienas toks klausimas - ar uztenka informatikos B lygio metinio? ar butinai A lygio reikia, nes kazkur nugirdau, jog B lygio metinio neuztenka.

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2012-06-30 09:14:04 | Nuoroda

 viskas priklauso nuo balų- jeigu tavo egzaminų rezultatai geri- gali iš viso be metinio įstoti, jeigu prasti- tada vertingą pirmą prioritetą sąraše išnaudok racionaliai ;)  

  • Istorija / VBE 99
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 92
  • Matematika / VBE 66
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 64
Žinutė parašyta: 2012-07-05 21:11:01 | Nuoroda

 Aš irgi parašiau šią specialybę pirmu numeriu :) o kas dar bandote čia stoti, koks konkursinis balas gaunasi? :)

Žinutė parašyta: 2012-07-05 21:32:09 | Nuoroda
Renee rašė:

 Aš irgi parašiau šią specialybę pirmu numeriu :) o kas dar bandote čia stoti, koks konkursinis balas gaunasi? :)

 Mano 19,34 pagal lama skaičiuoklę. O tavo? 

Žinutė parašyta: 2012-07-06 00:06:18 | Nuoroda

 Neringa, tikrai aukštas tavo balas turėtum įstoti ;] o maniškis 18,96 ;] Nežinai kiek planuojama priimti studentų šiemet?

Žinutė parašyta: 2012-07-06 00:51:10 | Nuoroda
Renee rašė:

 Neringa, tikrai aukštas tavo balas turėtum įstoti ;] o maniškis 18,96 ;] Nežinai kiek planuojama priimti studentų šiemet?

 Labai tikiuosi, kad pavyks O kiek žada priimt, tai nežinau

Žinutė parašyta: 2012-07-06 17:24:50 | Nuoroda

 Zada priimti 45 vf ir 5 vnf. Pats planuoju sia specialybe pirmu nr rasyti, o konkursinis mano 19.80, todel tikiuosi be problemu istoti. Gal dar yra kokiu apsisprendusiu stoti?:p butu faina susipazinti!!

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 92
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 88
Žinutė parašyta: 2012-07-06 20:49:40 | Nuoroda

 O per kur skaičiavotės balus? per lamą ar VU skaičiuoklę? :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą