VU Istorija 2012
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-07-09 23:44:53 | Nuoroda
Daydsil rašė:

20,46 + 4 už olimpiadas tai 24,46 :D
Man visiškai tas pats, ką sako žmonės - perspektyvu tai ar ne. Save matau istorijoje ir niekur kitur, o perspektyvų vaikymasis, atleiskite, yra tiems, kurie dar nerado savo gyvenimo kelio.
Tarp kitko, nemanau, kad istorijos studijos yra kažkokios labai įdomios, super novatoriškos ir panašiai. Universitetas nebe mokykla, ten reikia PAČIAM siekti mokslo, ieškoti žinių. Mokykloje viskas paduodama it ant lekštutės - va jums PRIVALOMA literatūra ir t.t ir panašiai, o universitete - kiekvienas savo likimo kalvis ;)
VDU istorija atrodo gan patraukliai, bet Kaune nėra svarbiausių archyvų (kurie yra Vilniuje), tad mano taikia ir visiškai subjektyvia nuomone, VU istorija yra pranašesnė už VDU istoriją :)
Tai va, laukiam liepos 27 (berods) ir susipažįstam su naujais grupiokais :)

Tarp kitko, smalsu - kiek maždaug priimama studentų į VU istoriją kasmet? Net neįsivaizduoju.

 Šiemet, atrodo, priims 93vf ir 2vnf. 2011 89vf ir 21vnf, 2010 - 101vf, 22vnf :)

Žinutė parašyta: 2012-07-10 11:15:59 | Nuoroda

tik du į vnf? kažkaip keista, kad tik tiek mažai palyginus su pernai.

Žinutė parašyta: 2012-07-10 11:37:42 | Nuoroda

Sprendžiant pagal vf vietų gausą - istoriko specialybė Lietuvoje labai paklausi ir tiesiog gyvybiškai reikalinga. Juokauju, žinoma :)
Būna kad sako, jog "istorija geriau tegul būna hobis, nes ir šiaip domėtis istorija yra kiekvieno erudito pareiga". Nelinkęs sutikt aš su šituo, manau, kad istorijos studijos yra reikalingos. Žinot - humanitarai, tautos sąžinė :D
Daaaaug grupiokų bus, smagu :)

  • Geografija / VBE 100
  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 47
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2012-07-10 17:33:28 | Nuoroda
Daydsil rašė:

20,46 + 4 už olimpiadas tai 24,46 :D
Man visiškai tas pats, ką sako žmonės - perspektyvu tai ar ne. Save matau istorijoje ir niekur kitur, o perspektyvų vaikymasis, atleiskite, yra tiems, kurie dar nerado savo gyvenimo kelio.
Tarp kitko, nemanau, kad istorijos studijos yra kažkokios labai įdomios, super novatoriškos ir panašiai. Universitetas nebe mokykla, ten reikia PAČIAM siekti mokslo, ieškoti žinių. Mokykloje viskas paduodama it ant lekštutės - va jums PRIVALOMA literatūra ir t.t ir panašiai, o universitete - kiekvienas savo likimo kalvis ;)
VDU istorija atrodo gan patraukliai, bet Kaune nėra svarbiausių archyvų (kurie yra Vilniuje), tad mano taikia ir visiškai subjektyvia nuomone, VU istorija yra pranašesnė už VDU istoriją :)
Tai va, laukiam liepos 27 (berods) ir susipažįstam su naujais grupiokais :)

Tarp kitko, smalsu - kiek maždaug priimama studentų į VU istoriją kasmet? Net neįsivaizduoju.

 Eina na, koks kb :DD per tave neįstosiu :D 

Žinutė parašyta: 2012-07-10 19:39:39 | Nuoroda

Įstosi :)

  • Geografija / VBE 100
  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 47
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2012-07-10 20:57:52 | Nuoroda
Rokas Ž. rašė:
Daydsil rašė:

20,46 + 4 už olimpiadas tai 24,46 :D
Man visiškai tas pats, ką sako žmonės - perspektyvu tai ar ne. Save matau istorijoje ir niekur kitur, o perspektyvų vaikymasis, atleiskite, yra tiems, kurie dar nerado savo gyvenimo kelio.
Tarp kitko, nemanau, kad istorijos studijos yra kažkokios labai įdomios, super novatoriškos ir panašiai. Universitetas nebe mokykla, ten reikia PAČIAM siekti mokslo, ieškoti žinių. Mokykloje viskas paduodama it ant lekštutės - va jums PRIVALOMA literatūra ir t.t ir panašiai, o universitete - kiekvienas savo likimo kalvis ;)
VDU istorija atrodo gan patraukliai, bet Kaune nėra svarbiausių archyvų (kurie yra Vilniuje), tad mano taikia ir visiškai subjektyvia nuomone, VU istorija yra pranašesnė už VDU istoriją :)
Tai va, laukiam liepos 27 (berods) ir susipažįstam su naujais grupiokais :)

Tarp kitko, smalsu - kiek maždaug priimama studentų į VU istoriją kasmet? Net neįsivaizduoju.

 Eina na, koks kb :DD per tave neįstosiu :D 

 tą patį pagalvojau ;DD

Žinutė parašyta: 2012-07-15 20:09:02 | Nuoroda

 Sveiki! Aš ir jungiuos prie šių metų istorikų. :)) Dėl balo esu rami, tikrai įstosiu. O abejojantiems dėl perspektyvų, mano nuomone, geriausia perspektyva - noras, užsidegimas studijuot. Nieko nevertos tos studijos, į kurias stoji, nes neva baigęs - darbą gausi. Koks darbas tik su diplomu? Reikia praktikos, tobulėjimo, tuomet atsiras ir darbas. :) Antra, didžioji dauguma stojančiųjų - ką tik baigę mokyklas, retai kada pas juos būna tvirti ateities planai, o po metų, kitų dažnai ir apsiverčia kojom. Ir treeečia. ;D Pavyzdžiui aš stoju, tikrai nežinodama, ką veiksiu, baigusi studijas. Galbūt ir pasuksiu akademinės karjeros keliu, bet kol kas neplanuoju. Pirmiausia į istoriją stoju dėl išsilavinimo, jaučiu, kad man tai patinka, o ir buvau užlėkus į kelias pirmakursių paskaitas. :)) Gaila tik, kad fuxuose neišeis dalyvaut :(

Žinutė parašyta: 2012-07-20 10:56:14 | Nuoroda

Sveiki, tai kas ir kelintu numeriu rašot VU istoriją? :)

Aš pirmu ;)

  • Geografija / VBE 100
  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 47
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2012-07-20 12:53:30 | Nuoroda
Daydsil rašė:

Sveiki, tai kas ir kelintu numeriu rašot VU istoriją? :)

Aš pirmu ;)

 pas mane saraše 4 istorijos, vu 3, o pirmu vu kultūros istorija ir antropologija ;]

Žinutė parašyta: 2012-07-22 16:29:27 | Nuoroda

 Sveiki, mano prašyme istorija VU taip pat pirmą. Antra kultūros istorija ir antropologija.

Žinutė parašyta: 2012-07-23 10:20:59 | Nuoroda

 Sveiki! Kaip manot su kb 19,56 galiu taikyti į Vf vietą ???

Žinutė parašyta: 2012-07-23 13:15:11 | Nuoroda
k1preris rašė:

 Sveiki! Kaip manot su kb 19,56 galiu taikyti į Vf vietą ???

 aišku, kad taip

Žinutė parašyta: 2012-07-23 15:24:22 | Nuoroda
k1preris rašė:

 Sveiki! Kaip manot su kb 19,56 galiu taikyti į Vf vietą ???

 Man rodos, šiais metais, bus gana stipri istorikų grupė, nes kai žiūriu visų aukštas balas ;]

Žinutė parašyta: 2012-07-24 01:24:41 | Nuoroda
langueur rašė:
k1preris rašė:

 Sveiki! Kaip manot su kb 19,56 galiu taikyti į Vf vietą ???

 Man rodos, šiais metais, bus gana stipri istorikų grupė, nes kai žiūriu visų aukštas balas ;]

 Ir tai labai smagu. Nors aš visgi tikiuos, kad apskritai į VU nemotyvuoti nepapuola :)

  • Geografija / VBE 100
  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 47
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2012-07-24 17:34:31 | Nuoroda
Daydsil rašė:
langueur rašė:
k1preris rašė:

 Sveiki! Kaip manot su kb 19,56 galiu taikyti į Vf vietą ???

 Man rodos, šiais metais, bus gana stipri istorikų grupė, nes kai žiūriu visų aukštas balas ;]

 Ir tai labai smagu. Nors aš visgi tikiuos, kad apskritai į VU nemotyvuoti nepapuola :)

 Be abejo, kad labai smagu. Visad malonu bendrauti su motyvuotais ir protingais žmonėmis. :)

Žinutė parašyta: 2012-07-24 17:34:31 | Nuoroda
Daydsil rašė:
langueur rašė:
k1preris rašė:

 Sveiki! Kaip manot su kb 19,56 galiu taikyti į Vf vietą ???

 Man rodos, šiais metais, bus gana stipri istorikų grupė, nes kai žiūriu visų aukštas balas ;]

 Ir tai labai smagu. Nors aš visgi tikiuos, kad apskritai į VU nemotyvuoti nepapuola :)

 Be abejo, kad labai smagu. Visad malonu bendrauti su motyvuotais ir protingais žmonėmis. :)

Žinutė parašyta: 2012-07-24 19:50:04 | Nuoroda

Tai va, dabar laukiam visi 27 d., stojimo rezultatų ir tada susimesim kontaktus, reikia socializuotis :D
O šiaip įdomu, kada Istorijos Fakulteto fuksų stovykla? :)

  • Geografija / VBE 100
  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 100
  • Matematika / VBE 47
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 93
Žinutė parašyta: 2012-07-24 20:13:37 | Nuoroda

Rugpjūčio 2 pusėj. O detalesnę info ir dar dar daugiau suteiks kuratoriai priėmimų metu :D  

  • Istorija / VBE 97
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 75
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2012-07-24 21:30:37 | Nuoroda
senas_von_krienas rašė:

Rugpjūčio 2 pusėj. O detalesnę info ir dar dar daugiau suteiks kuratoriai priėmimų metu :D  

 Tik žinai, dabar atsirado sutarties patvirtininimas/pasirašymas elektroniniu būdu, neatvykstant į VU, tai kuratoriai tik dalį savo "vaikų" sutiks per priėmimus. :)) Bet still, ne akmens amžius - susisieks, praneš. Beje, pernai tai jau sutarčių pasirašymo metu buvo paskelbta registracija į fuxų stovyklą (komfake), gal ir pas istorikus panašiai bus, pažiūrėsim. :)

Žinutė parašyta: 2012-07-26 19:00:04 | Nuoroda

 Sveiki :) Planuoju studijuoti istoriją, pirmus tris numerius rašiau VU Istorija. Labiausiai norėčiau įstoti vf, tačiau pastebėjau, kad šiemet labai aukšti stojančiųjų balai, todėl imu abėjoti ar su 19,46 pavyks įstoti nemokamai pirmu turu 

  • Istorija / VBE 98
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 66
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 81
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą