Išleistuvių šventimas 2012
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-06-19 11:46:35 | Nuoroda

Sveiki abiturientai! Vakar pamačiau šitą delfio straipsnį    pilietis.delfi.lt/voxpopuli/savaites-tema-neturiu-pinigu-eiti-i-isleistuves.d?id=58947041    ir kilo klausimas - o kaip švęs išleistuves jūsų mokyklos abiturientai? Kaip patys rengsitės joms? Po kiek pinigų dedatės? Ar išvis švęsit? :)

Žinutė parašyta: 2012-06-19 16:45:07 | Nuoroda

 Pamenu kaip šiandien, tą 1979 metų naktį, kai švenčiau išleistuves su savo draugais. Iš pradžių viskas ėjosi gražiai, komjaunimo šokiai, kita priklausoma atributika. Vėliau, basomis lėkėm į kaimo diskoteką, Kaniūkuose, ot davėm garo. Net grindys braškėjo, kaip šokome visi, vėliau draugas iš užančio ištraukė bonkutę. Ot, paragavau to birzgalo, tai viskas taip susisuko, kad nuo tos dienos nei lašo gėrimų stipriųjų. Taip ir atšvenčiau, žinoma, kai mečiau gerti mano protas tapo daug protingesnis. O aš dar tuo metu būdamas ūmaus būdo, tai visas jėgas skyriau universiteto mokslams. Tokia ir mano istorija, ne visada reikia daug pinigų šventėms, aš pamenu gal 5 rublius teturėjau švęsdamas. 

Žinutė parašyta: 2012-06-19 16:59:08 | Nuoroda

 Ech, netgi sirdele suspurda, prisiminus isleistuves. Dabartinei kartai, tik viena galvoj- prisigerti ir taip bus atsvestos isleistuves. Maniskes buvo ipatingos. Mano visi draugai, nepaisant rustaus sovietmecio suvaziavo i mano asmenine mokyklos baigimo svente. Atvyko visi mano proto broliai ir draugai su kuriais susipazinau savo turiningos jaunystes metu. Dauguma sovietmecio disidentu, nepabugo, ir mano sventes proga, slapcia atvyko i tuometine LSSR. Nesibaimindami, to kas jiem gresia, jie dziugavo ir svente kartu su manimi, mano mokyklos baigima. Net gi atvyko legendinis lietuvos krepsininkas Pranas Lubinas, kuris laikrodziui sumusus 12ta valanda, mane uzsikele ant peciu ir pernese mano gimtojo miesto gatvemis. Ech, buvo padukeliskos jaunystes laikai... O poto, jau aisku prasidejo, rimtas gyvenimo etapas. Studijos vel atsikurusioje, Vilniaus universiteto filaretu draugijoje, bei slaptos komandiruotes i Oksfordo universiteta, bet vis delto plestis neverta. Linkiu gerai atsvesti isleistuves ir Jums, gerbiamieji!

  • Istorija / VBE 100
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 16
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 96
  • Užsienio kalba (rusų) / VBE 100
Žinutė parašyta: 2012-06-19 22:37:04 | Nuoroda

 musu isleistuves tai liepos 12d laukiu labai sian jau suknele nusipirkau o kalbant apie pacia svente tai oficialioji dalis bus mokykloj, o poto linksmintis leksim i dvara apie pinigus...nuo kiekvieno abiturianto 150lt + 100lt nuo tevu,draugu, giminiu ir pan., kurie nori dalyvaut neoficialioj daly na ir aisku islaidos pasigrazinimui 

  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 77
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 15
Žinutė parašyta: 2012-06-20 17:46:23 | Nuoroda
tabiu_kremas rašė:

 musu isleistuves tai liepos 12d laukiu labai sian jau suknele nusipirkau o kalbant apie pacia svente tai oficialioji dalis bus mokykloj, o poto linksmintis leksim i dvara apie pinigus...nuo kiekvieno abiturianto 150lt + 100lt nuo tevu,draugu, giminiu ir pan., kurie nori dalyvaut neoficialioj daly na ir aisku islaidos pasigrazinimui 

 Aš kaip tik žadėjau apie išleistuves kitų užklausti.Tabiu_kremas, papasakok kokią suknelę nusipirkai? :D
 

Žinutė parašyta: 2012-06-20 23:11:40 | Nuoroda
funiefunie rašė:
tabiu_kremas rašė:

 musu isleistuves tai liepos 12d laukiu labai sian jau suknele nusipirkau o kalbant apie pacia svente tai oficialioji dalis bus mokykloj, o poto linksmintis leksim i dvara apie pinigus...nuo kiekvieno abiturianto 150lt + 100lt nuo tevu,draugu, giminiu ir pan., kurie nori dalyvaut neoficialioj daly na ir aisku islaidos pasigrazinimui 

 Aš kaip tik žadėjau apie išleistuves kitų užklausti.Tabiu_kremas, papasakok kokią suknelę nusipirkai? :D
 

 ilga tokia koralines spalvos ant dienu imesiu foto o tu jau issirinkai ka nors?

  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 77
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 15
Žinutė parašyta: 2012-06-20 23:19:39 | Nuoroda
tabiu_kremas rašė:
funiefunie rašė:
tabiu_kremas rašė:

 musu isleistuves tai liepos 12d laukiu labai sian jau suknele nusipirkau o kalbant apie pacia svente tai oficialioji dalis bus mokykloj, o poto linksmintis leksim i dvara apie pinigus...nuo kiekvieno abiturianto 150lt + 100lt nuo tevu,draugu, giminiu ir pan., kurie nori dalyvaut neoficialioj daly na ir aisku islaidos pasigrazinimui 

 Aš kaip tik žadėjau apie išleistuves kitų užklausti.Tabiu_kremas, papasakok kokią suknelę nusipirkai? :D
 

 ilga tokia koralines spalvos ant dienu imesiu foto o tu jau issirinkai ka nors?

 pas mūsų ilgos kaip ir nepriprastos. mano tokia trumpa, be šleikučių, šviesiai rausvos spalvos.bikiek graži ir prabangi.nors ir suplojau nemažai vienam vakarui :D

Vartotojas neegzistuoja
Žinutė parašyta: 2012-06-20 23:20:05 | Nuoroda
tabiu_kremas rašė:
funiefunie rašė:
tabiu_kremas rašė:

 musu isleistuves tai liepos 12d laukiu labai sian jau suknele nusipirkau o kalbant apie pacia svente tai oficialioji dalis bus mokykloj, o poto linksmintis leksim i dvara apie pinigus...nuo kiekvieno abiturianto 150lt + 100lt nuo tevu,draugu, giminiu ir pan., kurie nori dalyvaut neoficialioj daly na ir aisku islaidos pasigrazinimui 

 Aš kaip tik žadėjau apie išleistuves kitų užklausti.Tabiu_kremas, papasakok kokią suknelę nusipirkai? :D
 

 ilga tokia koralines spalvos ant dienu imesiu foto o tu jau issirinkai ka nors?

 Pas jus labai puošniomis suknutėmis eina ar labiau kokteilinėmis :) ?

Žinutė parašyta: 2012-06-21 10:02:58 | Nuoroda

as tokia grazia New Yorker pirkau uz 110 lt  galas truputi ilgesnis uz prieki  

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 46
Žinutė parašyta: 2012-06-21 10:48:03 | Nuoroda

 O aš akropoly nieko nieko neradau. Kad bent kokią.Buvo tik tokio stiliaus kai yra korsetas ir pūstas sijonas. Bet prie mano figūros tokia netinka, man reikia kokteilinės, prigludusios. Šiaip ne taip radau mažoj prancūziškų rūbų parduotuvėj. Super graži man ji, brangi, bet graži. :)

Žinutė parašyta: 2012-06-21 12:17:18 | Nuoroda
funiefunie rašė:

 O aš akropoly nieko nieko neradau. Kad bent kokią.Buvo tik tokio stiliaus kai yra korsetas ir pūstas sijonas. Bet prie mano figūros tokia netinka, man reikia kokteilinės, prigludusios. Šiaip ne taip radau mažoj prancūziškų rūbų parduotuvėj. Super graži man ji, brangi, bet graži. :)

 Tally Weijl,Reserved ,New Yorker gan neblogu yra tik reik paieskot

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 46
Žinutė parašyta: 2012-06-21 12:25:36 | Nuoroda
mum rašė:
funiefunie rašė:

 O aš akropoly nieko nieko neradau. Kad bent kokią.Buvo tik tokio stiliaus kai yra korsetas ir pūstas sijonas. Bet prie mano figūros tokia netinka, man reikia kokteilinės, prigludusios. Šiaip ne taip radau mažoj prancūziškų rūbų parduotuvėj. Super graži man ji, brangi, bet graži. :)

 Tally Weijl,Reserved ,New Yorker gan neblogu yra tik reik paieskot

 Tally weil atsiprašant kekšiškos suknelės man visos. O kitur tikrai neradau. Čia nuo skonio priklauso. Aš iešojau elegantiškos trumpos suknutės, tokių niekur Akropolyje neradau :)

Žinutė parašyta: 2012-06-21 12:30:34 | Nuoroda

Mano tokia lengva , graziai krintanti  .

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 46
Žinutė parašyta: 2012-06-21 19:23:41 | Nuoroda
Carolinee rašė:
tabiu_kremas rašė:
funiefunie rašė:
tabiu_kremas rašė:

 musu isleistuves tai liepos 12d laukiu labai sian jau suknele nusipirkau o kalbant apie pacia svente tai oficialioji dalis bus mokykloj, o poto linksmintis leksim i dvara apie pinigus...nuo kiekvieno abiturianto 150lt + 100lt nuo tevu,draugu, giminiu ir pan., kurie nori dalyvaut neoficialioj daly na ir aisku islaidos pasigrazinimui 

 Aš kaip tik žadėjau apie išleistuves kitų užklausti.Tabiu_kremas, papasakok kokią suknelę nusipirkai? :D
 

 ilga tokia koralines spalvos ant dienu imesiu foto o tu jau issirinkai ka nors?

 Pas jus labai puošniomis suknutėmis eina ar labiau kokteilinėmis :) ?

 manau, labiau kokteilinem 

  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 77
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 15
Žinutė parašyta: 2012-06-21 19:24:27 | Nuoroda

 moterys, imeskit foto!

  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 77
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 15
Žinutė parašyta: 2012-06-21 20:17:32 | Nuoroda

nlyscandinavia.scene7.com/is/image/nlyscandinavia/310208-0122_1?$ProductLarge$

 mano panasi i sita tik trupesnis galas ir virsus kitoks o spalva tokia ,kai turesiu daugiau laiko nufotkinsiu ir imesiu 

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 46
Žinutė parašyta: 2012-06-24 14:59:55 | Nuoroda

Pas mus išleistuvės liepos 13d. PENKTADIENĮ. Neaišku, švęsim ar ne, nes niekas didelio noro nerodo. Šiaip galvojam plaukt laivu, bet vėlgi kažin ar kas dalyvaus. Vieniems per brangu, kiti užsienin traukia, treti iš vis su klase ryšių palaikyt nebenori. Žodžiu, liūdna, jei nešvęsim. Ne apie tokias išleistuves svajojau.
O atestatų atsiimt eisim apsirengę uniformas.

Žinutė parašyta: 2012-06-24 17:36:14 | Nuoroda

Musu isleistuves liepos 18 ,atestatus atsiimsim miesto kulturos rumuose, kita dalis bus pramogu centre.Is mano klases eina gal 10 musu o  is kitu klasiu daugiau .Vieni nedalyvauja neaisku del ko ,kiti jau uzsienyje . 

  • Istorija / VBE -
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE -
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 46
Žinutė parašyta: 2012-06-24 20:52:41 | Nuoroda

Deja, pas mus tokia pati situacija. Mokykla nesugebėjo bent kiek pasistengti, tenka rinkti pinigus ant nesąmonių (atsiprašau, kad taip banaliai išsireiškiau, bet idėja mokyklos administracijos idėja šį žodį stipriai lenkia banalumu ), tad išleistuvės bus nekokios. Beje, tikėjomės, jog pavyks švęsti mokykloje, kartu su tėvais, mokytojais, kurie to norėtų, bet mokykla pareiškė, jog vaišėse po atestatų įteikimo, kuris tikriausiai vyks kabinete (ne salėje, o kabinete, o ką jau kalbėt apie kokius nors kultūros namus), pageidaujami tik tėveliai ir mokytojai, o mes jau išgrūdami. Tad keistas pagarbos rodymas žmonėms, kurie dvylika metų mokėsi mokykloje, bent pusė iš jų kėlė mokyklos lygį, dalyvavo įvairiuose konkursuose, o kai kurie net respublikinėse olimpiadose. Kaip jau minėjau, dauguma nerodo didelio entuziazmo paprastam šventimui, o ką jau kalbėt tokiam, kaip kad Persia rašė - plaukimas su laivu (ar dar kokia nors iškyla, o gal net renginys), todėl išleistuvės veikiausiai bus blankios. :)

  • Istorija / VBE 95
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 85
  • Matematika / VBE 43
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 18
Žinutė parašyta: 2012-06-24 21:06:25 | Nuoroda

 nustebinot mane kad taip pasyviai vyksta isleistuviu sventimas pas mus si tema aktuali jau nuo pavasrio visi noriai sutinka dalyvaut taip pat ir pinigeliu negaili, arba tiesiog to neparodo is beveik 50 abiturientu paciame isleistuviu sventime kiek girdejau nedalyvaus tik 1 zmogus o sventei issinuomojom dvara trakuose, tik neatsimenu kaip jis vadinasi taip pat ir afterparty jau planuojam na kitaip sakant, visi nusiteikia svesti 

  • Istorija / VBE 60
  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 77
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 15
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą