Antrasis stojimo etapas 2012
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2012-08-04 17:57:17 | Nuoroda
batukz rašė:

istojus i norimas studijas antru etapu ar reikia vykti i universiteta, i kuri istojai 1 etapu norint nutraukti sutarti?

 man rodos ne. naujame unike duos popieri kuriami nurodysi unika ir kokia specialybe buvai pasirases ir nutrauks man rodos

bent jau as taip dariau, nors pakliuvau i ta pati :D

Žinutė parašyta: 2012-08-04 21:05:53 | Nuoroda
kika0125 rašė:
batukz rašė:

istojus i norimas studijas antru etapu ar reikia vykti i universiteta, i kuri istojai 1 etapu norint nutraukti sutarti?

 man rodos ne. naujame unike duos popieri kuriami nurodysi unika ir kokia specialybe buvai pasirases ir nutrauks man rodos

bent jau as taip dariau, nors pakliuvau i ta pati :D

 o idomu kaip jeigu skirtingas.. nes is ktu noriu i vu persirasyt

Žinutė parašyta: 2012-08-05 08:10:05 | Nuoroda
batukz rašė:
kika0125 rašė:
batukz rašė:

istojus i norimas studijas antru etapu ar reikia vykti i universiteta, i kuri istojai 1 etapu norint nutraukti sutarti?

 man rodos ne. naujame unike duos popieri kuriami nurodysi unika ir kokia specialybe buvai pasirases ir nutrauks man rodos

bent jau as taip dariau, nors pakliuvau i ta pati :D

 o idomu kaip jeigu skirtingas.. nes is ktu noriu i vu persirasyt

 labai lenngva suzinot, paskambink ir paklausk

Žinutė parašyta: 2012-08-05 10:54:30 | Nuoroda

Sveiki, gal galite pasakyti kaip nutraukti sutarti su VU? Uztenka per el pasta parasyti ar reik vaziuoti i universiteta vel?

Žinutė parašyta: 2012-08-05 14:35:40 | Nuoroda

Aš nutraukiau sutartį su VKK tik per el paštą.

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 39
  • Matematika / VBE 19
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 24
Žinutė parašyta: 2012-08-06 18:55:24 | Nuoroda
symou rašė:

Sveiki, gal galite pasakyti kaip nutraukti sutarti su VU? Uztenka per el pasta parasyti ar reik vaziuoti i universiteta vel?

 Aš tai važiavau į universitetą nutraukti sutarties, o dėl elektroninio nutraukimo nežinau net :)

Žinutė parašyta: 2012-08-07 09:34:54 | Nuoroda

Sveiki,kas gali pasakyti ,kokie turetu buti balai ,kad priimtu i NL SVEIKATINGUMO IR GROZIO VERSLA ,i nemokama :)

Žinutė parašyta: 2012-08-07 13:22:18 | Nuoroda

 Sveiki,

Pasimetes dabar sedziu, teks dalyvauti papildomame etape, nes per pirmuosius negavau pasiulymu studijuoti universitetuose VF vietose. Kaip manote, ar dar liko galimybiu istoti i VF vietas per papildoma etapa, Socialiniu mokslu kryptyje (su Lietuviu, Istorijos, bei Anglu egzaminu) konkursinis balas 15.56 kitur 16.36. Jau apie universiteta manau man reiktu uzmirsti, ir dairytis i kolegijas:)

Žinutė parašyta: 2012-08-07 14:15:19 | Nuoroda

16,34 į VF įstojo viena mergina į Kauno kolegija socialinį darbą..

Žinutė parašyta: 2012-08-07 17:51:56 | Nuoroda

Ar galeciau kur nors istoti papildomu priemimu i socialinius mokslus su 12.62 balu, vnf?

Žinutė parašyta: 2012-08-07 17:55:17 | Nuoroda
indruska rašė:

Ar galeciau kur nors istoti papildomu priemimu i socialinius mokslus su 12.62 balu, vnf?

 Galėtum ir daugumoje universitetų.

Žinutė parašyta: 2012-08-07 18:01:25 | Nuoroda

Sveiki, bandziau stoti i KK kelias specialybes su konkursiniu balu ~5, neprieme per du etapus, turiu anglu bei lietuviu valstybinius egzaminus, kas patartu gal kur stoti? Nes kur rasiau prasymus - neprieme :/

Žinutė parašyta: 2012-08-07 18:01:28 | Nuoroda
Tigriukea rašė:
indruska rašė:

Ar galeciau kur nors istoti papildomu priemimu i socialinius mokslus su 12.62 balu, vnf?

 Galėtum ir daugumoje universitetų.

 Kolegijoj bandziau pirmu ir antru etapu, taciau nepavyko..

Žinutė parašyta: 2012-08-07 18:11:15 | Nuoroda
indruska rašė:
Tigriukea rašė:
indruska rašė:

Ar galeciau kur nors istoti papildomu priemimu i socialinius mokslus su 12.62 balu, vnf?

 Galėtum ir daugumoje universitetų.

 Kolegijoj bandziau pirmu ir antru etapu, taciau nepavyko..

 galbūt kalbi apie valstybės finansuojamas vietas, tokiu atveju tikimybė įstoti labai maža.

Žinutė parašyta: 2012-08-07 18:18:55 | Nuoroda
indruska rašė:
Tigriukea rašė:
indruska rašė:

Ar galeciau kur nors istoti papildomu priemimu i socialinius mokslus su 12.62 balu, vnf?

 Galėtum ir daugumoje universitetų.

 Kolegijoj bandziau pirmu ir antru etapu, taciau nepavyko..

 Bet būtinai bandyk ir papildomam priėmime, nes pvz praeitais metais Vilniaus Verslo kolegijoje paskutinis įstojęs verslo vadyboje turėjo 13,44 :) na žodžiu, laimės reikalas tie stojimai.

Žinutė parašyta: 2012-08-07 20:38:09 | Nuoroda
Tigriukea rašė:
indruska rašė:
Tigriukea rašė:
indruska rašė:

Ar galeciau kur nors istoti papildomu priemimu i socialinius mokslus su 12.62 balu, vnf?

 Galėtum ir daugumoje universitetų.

 Kolegijoj bandziau pirmu ir antru etapu, taciau nepavyko..

 Bet būtinai bandyk ir papildomam priėmime, nes pvz praeitais metais Vilniaus Verslo kolegijoje paskutinis įstojęs verslo vadyboje turėjo 13,44 :) na žodžiu, laimės reikalas tie stojimai.

 Norejau i buhalterija vk, bet nepavyko, net ir vnf :)

Žinutė parašyta: 2012-08-08 19:53:34 | Nuoroda
LinasVaisv rašė:

Sveiki, bandziau stoti i KK kelias specialybes su konkursiniu balu ~5, neprieme per du etapus, turiu anglu bei lietuviu valstybinius egzaminus, kas patartu gal kur stoti? Nes kur rasiau prasymus - neprieme :/

 nesuprantu kaip įmanoma turėti kb 5 ? iš viso su tokiu balu stok į profesinę mokyklą, o apie universitetus ar kolegijas siūlyčiau net negalvoti :)

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 39
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 90
Žinutė parašyta: 2012-08-09 00:23:23 | Nuoroda
\agne/ rašė:
LinasVaisv rašė:

Sveiki, bandziau stoti i KK kelias specialybes su konkursiniu balu ~5, neprieme per du etapus, turiu anglu bei lietuviu valstybinius egzaminus, kas patartu gal kur stoti? Nes kur rasiau prasymus - neprieme :/

 nesuprantu kaip įmanoma turėti kb 5 ? iš viso su tokiu balu stok į profesinę mokyklą, o apie universitetus ar kolegijas siūlyčiau net negalvoti :)

 na,tau,kaip norinciai studijuoti psichologija,pagarbiai siulau pastebeti,kad tavo komentaras yra izeidziantis. nemanau kad man reikia labai daug argumentuoti, bet elementaru yra jau vien tai, kad profesines mokyklas baigiantys zmones yra zyyymiai labiau paklausesni darbo rinkoje nei socialinius mokslus baige, nes siuo metu itin truksta zmoniu,galinciu kvalifikuotai atlikti "ranku" darbus.daznai del to,kad visuomenej vyruoja tavo isreiksta nuomone-kad jei eini i profke,esi levas,ir tai yra gedinga.nors ne velnio tai ne gedinga.reikia dekoti tiems kurie ten eina,ir paskui taiso tavo masina, tiesia elektra i tavo buta, apdailina ji plytelemis ir tapetais, pasiuva suknele,ir taip toliau ir be galo. taip,aukstasis mokslas ne visiems,bet reikia gerbti zmogu,nesutverta buti mokslo galiunu.tikiuosi suprasi mane teisingai. siulymu net negalvoti apie "universitetus ir kolegijas" tik stumi i depresija. zmogus turi tureti tiksla ir nora,bet yra skirtumas,kaip jam pasiulai "apsvarstyt" savo norus-ar jis lieka jausdamasis durnas ir nevykes,ar jis lieka jausdamasis reikalingas. cia off topic,sorry visu,bet kazkaip nesusilaikiau.linkiu supratingumo ir pagarbos.

Žinutė parašyta: 2012-08-09 11:26:57 | Nuoroda
Kardamoon rašė:
\agne/ rašė:
LinasVaisv rašė:

Sveiki, bandziau stoti i KK kelias specialybes su konkursiniu balu ~5, neprieme per du etapus, turiu anglu bei lietuviu valstybinius egzaminus, kas patartu gal kur stoti? Nes kur rasiau prasymus - neprieme :/

 nesuprantu kaip įmanoma turėti kb 5 ? iš viso su tokiu balu stok į profesinę mokyklą, o apie universitetus ar kolegijas siūlyčiau net negalvoti :)

 na,tau,kaip norinciai studijuoti psichologija,pagarbiai siulau pastebeti,kad tavo komentaras yra izeidziantis. nemanau kad man reikia labai daug argumentuoti, bet elementaru yra jau vien tai, kad profesines mokyklas baigiantys zmones yra zyyymiai labiau paklausesni darbo rinkoje nei socialinius mokslus baige, nes siuo metu itin truksta zmoniu,galinciu kvalifikuotai atlikti "ranku" darbus.daznai del to,kad visuomenej vyruoja tavo isreiksta nuomone-kad jei eini i profke,esi levas,ir tai yra gedinga.nors ne velnio tai ne gedinga.reikia dekoti tiems kurie ten eina,ir paskui taiso tavo masina, tiesia elektra i tavo buta, apdailina ji plytelemis ir tapetais, pasiuva suknele,ir taip toliau ir be galo. taip,aukstasis mokslas ne visiems,bet reikia gerbti zmogu,nesutverta buti mokslo galiunu.tikiuosi suprasi mane teisingai. siulymu net negalvoti apie "universitetus ir kolegijas" tik stumi i depresija. zmogus turi tureti tiksla ir nora,bet yra skirtumas,kaip jam pasiulai "apsvarstyt" savo norus-ar jis lieka jausdamasis durnas ir nevykes,ar jis lieka jausdamasis reikalingas. cia off topic,sorry visu,bet kazkaip nesusilaikiau.linkiu supratingumo ir pagarbos.

 Labai puikus ir teisingas komentaras :) +++

Žinutė parašyta: 2012-08-09 11:38:27 | Nuoroda

Ech, vien dėl to ir nemėgstu bendrauti virtualiai, nes šioje erdvėje nuolatos vyksta kažkoks klaidingas žinučių interpretavimas. Gerbiamasis, parodykite, kurioje vietoje aš parašiau ką nors panašaus į tai (cituoju tavo žodžius) "visuomenej vyruoja tavo isreiksta nuomone-kad jei eini i profke,esi levas,ir tai yra gedinga" .
Niekuomet nemaniau taip ar panašiai. Pažįstu keletą asmenų baigusių profesinę mokyklą ir tikrai jie yra įdomūs, išskirtiniai žmonės, pasirinkę specialybę būtent tokią, kuri jiems patinka ir tinka. Juos galima gerbti vien dėl to, jog nesekė minios pavyzdžiu ir nestojo į taip išaukštintus universitetus ar kolegijas, neturėdami aiškaus tikslo. Žodžiu esmė ta, jog tu klaidingai interpretavai mano pasisakymą.
Žmogus su kb 5 klausė, kur gali su tokiu balu įstoti. Iš žinutės supratau, kad siekiama patekti į aukštąją mokyklą. Nemanau, kad būtų protinga jį skatinti stoti ten, todėl ir parašiau, kad geriausias kelias - profesinė mokykla.O jei žinutės gale nepridėjau 10 šypsenėlių ir taip neišreiškiau draugiškumo, tai nereiškia, kad kalbėjau piktai ar pašiepiančiai. Viskas. Jis klausė, aš atsakiau. Kiek suprantu, tam ir reikalingi forumai :) have a nice day.
 

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 89
  • Matematika / VBE 39
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 90
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą