Kineziterapija 2013
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2013-01-29 22:25:04 | Nuoroda

Sveiki visi! Kaip abiturientai gyvena? Ką mąsto?

Manau, kad pats laikas padiskutuoti apie dalykus, kuriuos ruošiamės studijuoti. Gal kas nors galvoja apie kineziterapiją? Kuriame universitete? Kodėl?

O gal kas nors jau studijuoja ir galėtų pasidalinti patirtimi, ar verta? :)

Žinutė parašyta: 2013-01-31 17:57:35 | Nuoroda

Labas. :)

Aš mąstau apie kineziterapija, planuoju pirmu numeriu rašyti Vilniaus Universitetą. O kurį universitetą r kolegiją planuoji rinktis tu? :)

Kuo toliau, tuo labiau pradedu rūpintis pasiruošimu egaminams, ir daugiausiai nervų atima chemija. :D 

Žinutė parašyta: 2013-02-01 23:38:44 | Nuoroda
cariba rašė:

Labas. :)

Aš mąstau apie kineziterapija, planuoju pirmu numeriu rašyti Vilniaus Universitetą. O kurį universitetą r kolegiją planuoji rinktis tu? :)

Kuo toliau, tuo labiau pradedu rūpintis pasiruošimu egaminams, ir daugiausiai nervų atima chemija. :D 

 Aš labai norėčiau VU, bet greičiausiai pirmu numeriu LSMU bandyčiau, nes arčiau daug ir su drauge norime tame pačiame mieste gyventi. Noors... Kaip bus, taip (: Aišku, viską nulems egzaminai, kurių kuo toliau, tuo baisiau laukti.... :D

Same here. Chemija tikrai daugiausiai laiko, nervų ir kantrybės atima. Įdomus mokslas, bet reikalaujantis pastangų (:
O matematiką ar chemiją laikysi? Ar gal abu?

Negi daugiau susidomėjusių nėra? :)
 

Žinutė parašyta: 2013-02-05 02:18:58 | Nuoroda

 Žadu studijuoti kineziterapiją KU, tačiau stosiu į mokamas studijas

Žinutė parašyta: 2013-02-06 18:41:11 | Nuoroda
Levelina rašė:
cariba rašė:

Labas. :)

Aš mąstau apie kineziterapija, planuoju pirmu numeriu rašyti Vilniaus Universitetą. O kurį universitetą r kolegiją planuoji rinktis tu? :)

Kuo toliau, tuo labiau pradedu rūpintis pasiruošimu egaminams, ir daugiausiai nervų atima chemija. :D 

 Aš labai norėčiau VU, bet greičiausiai pirmu numeriu LSMU bandyčiau, nes arčiau daug ir su drauge norime tame pačiame mieste gyventi. Noors... Kaip bus, taip (: Aišku, viską nulems egzaminai, kurių kuo toliau, tuo baisiau laukti.... :D

Same here. Chemija tikrai daugiausiai laiko, nervų ir kantrybės atima. Įdomus mokslas, bet reikalaujantis pastangų (:
O matematiką ar chemiją laikysi? Ar gal abu?

Negi daugiau susidomėjusių nėra? :)

 


  Laikysiu tik chemiją. Su matematika visiškai nedraugaujam. :D o tu? :) Kaip nusprendei, jog norėtum studjuot kineziterapiją? :)

 

Žinutė parašyta: 2013-02-14 23:10:17 | Nuoroda
cariba rašė:
Levelina rašė:
cariba rašė:

Labas. :)

Aš mąstau apie kineziterapija, planuoju pirmu numeriu rašyti Vilniaus Universitetą. O kurį universitetą r kolegiją planuoji rinktis tu? :)

Kuo toliau, tuo labiau pradedu rūpintis pasiruošimu egaminams, ir daugiausiai nervų atima chemija. :D 

 Aš labai norėčiau VU, bet greičiausiai pirmu numeriu LSMU bandyčiau, nes arčiau daug ir su drauge norime tame pačiame mieste gyventi. Noors... Kaip bus, taip (: Aišku, viską nulems egzaminai, kurių kuo toliau, tuo baisiau laukti.... :D

Same here. Chemija tikrai daugiausiai laiko, nervų ir kantrybės atima. Įdomus mokslas, bet reikalaujantis pastangų (:
O matematiką ar chemiją laikysi? Ar gal abu?

Negi daugiau susidomėjusių nėra? :)

 


  Laikysiu tik chemiją. Su matematika visiškai nedraugaujam. :D o tu? :) Kaip nusprendei, jog norėtum studjuot kineziterapiją? :)

 

 Tikriausiai abu laikysiu, nes neapsisprendžiu, kurio labiau nemoku : D O jeigu rimtai, tai abu laikau ir žiūrėsiu, kuris aukštesnis balas bus, nes abu sekasi panašiai.

Tiesiog noriu dirbti tokį darbą - su žmonėmis, kuriems galbūt galėsiu būti naudinga. Manau, kad ten mano vieta. (: O tu kodėl kinezi? Gal dar apie ką nors be šios specialybės galvoji?

Žinutė parašyta: 2013-02-25 18:16:21 | Nuoroda

 Sveiki, as taip pat zadu studijuoti kineziterapija. Planuoju i VU :)

Žinutė parašyta: 2013-07-27 11:24:16 | Nuoroda

 Sveiki, kas istojot i kineziterapija LSU? :)

Žinutė parašyta: 2013-07-27 14:00:00 | Nuoroda

Sveika, gavau pakvietima i LSU kineziterapija :) ka girdejot apie studiju kokybe?

Žinutė parašyta: 2013-07-27 14:29:58 | Nuoroda

 Gal kas įstojote į Klaipėdos Universitetą kineziterapiją?

Žinutė parašyta: 2013-07-27 16:21:45 | Nuoroda

 Sveiki ir sveikos. As pats mokausi kineziterapija antram kurse LSMU ir busiu pirmakursiu kuratorius taigi atsakau i visus kilusius klausimus nuo rugpjucio 11d, rasykit :) greitu laiku bus sukurta fb grupe kur galesit susipazint su busimais kolegomis. sekmes laukiant rugsejo :) PS nepamirskit uzsiregistruoti i fuxu stovykla! ;))

Žinutė parašyta: 2013-07-27 16:35:26 | Nuoroda

 Kiek girdejau, tai LSU kineziterapijos studijos geriausios, del to rinkausi LSU o ne LSMU :)

Žinutė parašyta: 2013-07-27 16:41:42 | Nuoroda

 Tiek LSMU tiek LSU artimiausiais metais susijungs i viena taigi nelabai svarbu. Bet LSMU studentai turi gaimybe atlikti praktikas ir mokytis kauno klinikose o ne tik auditorijose is muliazu :) bet cia jusu pasirinkimas

Žinutė parašyta: 2013-07-27 16:43:59 | Nuoroda

 Tik sakau ka girdejau, o pati tikrai nezinau kaip yra :)

Žinutė parašyta: 2013-07-27 16:53:43 | Nuoroda

As irgi taip girdejau, gavau kvietima studijuot ir LSMU ,ir LSU, bet dar vis svarstau...ieskau daugiau nuomoniu, kodel geriau paruosia? Ar cia tik gandai?Noris priimt geriausia sprendima. Na, praktika klinikose didelis pliusas

Žinutė parašyta: 2013-07-27 17:00:03 | Nuoroda

kad ir kur istosit dziaugsites :) LSMU yra universitetas kuris specializuojasi VIEN TIK biomedicinos moksluose, taigi sioje srityje turi isties daug patirties. Taip pat mano ziniomis siais metais i LSU istojo su zemesniais balais nei LSMU + LSMU studiju kaina yra mazesne.isties tai negaliu lyginti LSU ir LSMU vienasaliskai, nes mokiausi tik viename is ju, bet man LSMU arciau sirdies :) iki pirmadienio dar galit klausiti asmeniskai auksciau pateiktu el pastu, padesiu kuo galesiu :)

Žinutė parašyta: 2013-07-27 17:05:56 | Nuoroda

 Tai cia manau tik tarp universitetu galima rinktis kuris arciau sirdies, o studijos tikriausiai beveik nesiskirs, man labiau patiko LSU, nes megstu sporta, del to ir rinkausi ji :)

Žinutė parašyta: 2013-07-27 17:16:52 | Nuoroda

as lsmu rinkausi todel nes kai stojau lsu buvo dar lkka, o norejosi universitetinio issilavinimo, jei buciau zinojes kad lkka taps universitetu tai butu pasunkine mano pasirinkima :P 

Žinutė parašyta: 2013-07-27 17:18:36 | Nuoroda

 As irgi tikriausiai buciau pasirinkusi dabar LSMU jei LSU nebutu universitetas ;D

Žinutė parašyta: 2013-07-28 20:11:31 | Nuoroda

Sveiki jaunieji kolegos, jeigu iškilo klausimų susijusių su studijomis LSMU universitete kineziterapijos specialybe rašykite, pasistengsiu atsakyti. iki susitikimo per priėmimus :)

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą