Kaip gauti bendrabuti per kyšį
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2013-07-09 15:40:50 | Nuoroda

Sveiki. Gal žinot ar įmanoma gauti KTU bendrabutį kyšio pagalba. Labai norėčiau jame gyventi, bet labai abejoju, kad man jį pavyks gauti be jokių kyšių :D

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 48
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 32
Žinutė parašyta: 2013-07-11 20:44:57 | Nuoroda

 Labas. Manau, kad įmanoma gauti KTU bendrabutį ir be kyšio :)

Žinutė parašyta: 2013-07-14 08:30:16 | Nuoroda

Sakai?? Nu 4 bendrabutis labai geros kokybės yra ir manau, kad labai daug kas į jį nori.. O aš dar net ne KTU studentas..

  • Lietuvių kalba (gimtoji) / VBE 48
  • Matematika / VBE 49
  • Užsienio kalba (anglų) / VBE 32
Žinutė parašyta: 2013-07-16 15:25:18 | Nuoroda

 O ką planuoji studijuoti? http://bendrabuciai.ktu.lt/ čia nemažai info yra. Ir kiek žinau visi gauna bendrabučius KTU, ir galima pasirinkti bendrabutį apgyvendinimo centre. O jei iš pradžių ir negausi norimo - visada vėliau galima pereiti į norimą bendrabutį, ar kambarį.

Žinutė parašyta: 2014-06-13 23:23:07 | Nuoroda

 Tu daugiau info duok. Jei šiais metais pradėsi studijuot, tai turėtum ir gauti iki mokslo metų pradžios (nežinau, ar galima per vasarą pradėt gyvent, bet gal galima, visgi kai kurie pasilieka iš vyresnių). Nebūtina būti KTU studentu, jeigu jau dabar esi kokio nors kito universiteto ar kolegijos studentas, tai yra galimybė gauti kambarį, tik, žinoma, prioretitas taikomas KTU studentams.

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą