Noriu išmokti užsienio kalbą
Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti
Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2014-01-03 12:18:41 | Nuoroda

 Visi skelbia, kad reikia mokytis kalbų, ypač anglų kalbos - nes visame pasaulyje įsigalėjo. O bet tačiau, pamirštama, kad egzistuoja ir kitos kalbos, kad ir prancūzų, ispanų, nekalbant apie vokiečių kalbą. Aš vokiečių kalba susižavėjau žiūrėdama filmą ,,We are the night" arba vokiškai ,,Wir sind die Nacht" aišku su lietuviškais subtitrais, bet vokiečių kalbą puikiai girdėjau ir galvojau, kaip gražu! Pradėjau mokytis vokiečių universitete, po to kalbalt, bet nesisekė, o gal ir  kursai neįkvėpė... Dabar vėl panorėjau mokytis kalbos, nuspirkau mini žodynėlį ir nutariau paieškoti kursų bet kokių nors kokybiškesnių. Paieškoje man išmetė pagal vokiečių kalbos kursai vilniuje - vokiečių kalbos namai svetainę: vokieciukalbosnamai.lt/, kuri skelbia, jog moko tik vokiečių kalbos. Galvoju tada, gal šie kursai yra kokybiškesni, nes orientuoti tik į vieną kalbą... kol kas dar nerašiau ir neskambinau jiems, galvoju, gal kas nors man ką nors patars?

 

 

Jei norite diskutuoti forume, turite Užsiregistruoti arba Prisijungti Mano temos | Trinti temą | Redaguoti temą