Vartotojo netgi_as pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-05-11 19:29:07 | Nuoroda
Na aš taip pat laikau tik tam, kad reikia kokios nors kalbos stojant,o anglų nemoku.
Žinutė parašyta: 2008-05-11 19:35:04 | Nuoroda
Aš tai jau daug susitrumpinau: kūrybos bruožai ir įžangas pasirašiau. Liko tik šeši autoriai, kurių dar nesusitrumpinau šiaip ruošiuos analizę rašyt. o jei bs gera tema, tai tas žinias apie autorius dar ir į rašinį įmesiu Gal kas turi kokių taiklių spėliojimų, kokie autoriai turėtų būt?
Žinutė parašyta: 2008-06-25 23:13:30 | Nuoroda
Visiškai pritariu Admn. Ne peticijas, o apeliacijas rašykit. O šiaip su tuo egzu tikrai nesąmonė kažkokia. Nors aš ir patenkinta savo rezultatu, bet kitų, kurie tikrai mokėsi lb gerai rezultatai yra tragiški. Nesuprantu, kame čia esmė? Noriu paklausti, kur tą apeliaciją reikia rašyti?
Žinutė parašyta: 2008-06-26 23:19:05 | Nuoroda
Žinot kame esmė?... Prieš paduodant apeliaciją, jei rašėt rašinį apie toleranciją, tai pamąstykit ar tik nepradėjot jame rašyt apie NEtoleranciją. Jei taip rašėt, tai rašėt visai ne į temą. Tiesiog neatsakėt į temos klausimą ir dėl to už turinį galėjot gaut labai mažai. O jei paduosit tokiu atveju apeliaciją, tai pagalvokit, kad, kai tikrins iš naujo, už turinį išvis gali duoti nulį ir tada egzaminas bus neišlaikytas.
Žinutė parašyta: 2008-06-26 23:23:43 | Nuoroda
Kad kitus panervint ;D visokių gi būna
Žinutė parašyta: 2008-06-28 13:58:32 | Nuoroda
Jie specialiai mus nervina... saiubas kažkoks
Žinutė parašyta: 2008-06-28 14:02:22 | Nuoroda
Nors dabar ne tas galvoj, bet reikia juk kovoti už nemokamą mokslą... Pagaliau įgyvendintas PIRMAS ANTIKONSTITUCINIO STUDENTŲ APMOKESTINIMO ETAPAS! ANTRAS ETAPAS seks ŠIĄ ŽIEMĄ, po rinkimų, kai bus paskelbta, jog MOKESTIS UŽ STUDIJAS KYLA mažiausiai IKI KELIŲ AR KELIOLIKOS TŪKSTANČIŲ UŽ METUS! APSIGINK! Ateik į rugsėjo mitingą! Parašyk ATEISIU adresu ,kad žinotume, kiek bus dalyvių. KADA, JEI NE DABAR? pilieciai.lt/minerva mitinguok.lt
Žinutė parašyta: 2008-06-28 14:03:55 | Nuoroda
Oi laukiam, laukiam, rezultatų laukiam
Žinutė parašyta: 2008-06-28 14:57:37 | Nuoroda
Klausimas, kas čia sėdi ir dar stogą turi man atrodo jau visiem nelabai gerai
Žinutė parašyta: 2008-06-28 16:11:55 | Nuoroda
93! Jė MRU mano !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Žinutė parašyta: 2008-06-28 16:18:39 | Nuoroda
Na, aš irgi palnuoju į MRU teisę ir penitencinę veiklą. Nudžiuginot mane su tuo, kad visi į teisę ir valdymą man mažesnė konkurencija bus ;D
Žinutė parašyta: 2008-06-28 16:21:51 | Nuoroda
Na ką, rezultatai jau aiškūs ir galima nuspėt, ar įstosit ar ne tai pamaniau, kad gal būtų neprošal susipažinti ir šiaip apie būsimas studijas paplepėti P kas kokių nuogirdų, kas dar ko žino...
Žinutė parašyta: 2008-06-30 15:19:12 | Nuoroda
Negi nėra tokių, kurie nori į teisę ir penitencinę veiklą? Aš tai ją pirmu nr rašysiu. Tai galvojau, kad gal bendraminčių surasiu Nes manęs daugiau kažkaip niekas netraukia. O šiaip tai manau, kad šiais metais kris stojimo balas, nes daugumai nepasisekė su lietuvių, o ji lb svarbi yra. Tad manau, kad tikimybė padidės įstot.
Žinutė parašyta: 2008-06-30 15:32:08 | Nuoroda
Na, kas liečia teisę ir penitencinę veiklą, tai ją studijuojant esi orientuotas į darbą kalėjime. Žinoma, lankstinuke rašo ir tai, kad gali dirbti teisingumo ministerijoje ir t.t. Bet pačioje studijų programoje, tai įeina ir psichiatrija, ir psichologija, ir politologija, ir kriminalistika, ir prevencinė veikla. Na, praktika tai atliekama pataisos įstaigoje, kurioje susipažįsti su visa sistema. Praktikos metu reikia aprašyti nuteistojo charakteristiką. Bemdrauti su kaliniais ir t.t. Man tai yra labai įdomu. Ir taip intriguojančiai skamba. O beto, teoriškai įgauni dvigubą specialybę, nes baigus galima dirbti ir pataisos įstaigose ir teisinį darbą
Žinutė parašyta: 2008-06-30 15:37:02 | Nuoroda
Abituriente_, balai iš tikrųjų ten yra gan žemi. Bet aš jau seniai svajoju ten mokytis Kažkaip toks darbas mane traukia. Galbūt, kai atliksiu praktiką, suprasiu, kad tai ne man. Bet kol kas nematau savęs kitoje specialybėje
Žinutė parašyta: 2008-06-30 15:45:49 | Nuoroda
Taip mergina. Man irgi visi sako, kad tai vyriška specialybė Su tėvais kiek kovojau, kol įtikinau, kad ten noriu bet aš stengiuos neskirstyt į vyriškas ir moteriškas... Lai būna lyčių lygybė
Žinutė parašyta: 2008-06-30 15:46:48 | Nuoroda
Baguvixas, kodėl?
Žinutė parašyta: 2008-06-30 15:56:26 | Nuoroda
Tai aš manau, kad tų kalinių visokių būna. Bet visgi jie irgi žmonės susikalbėt galima o kad teisinį darbą dirbt galima, tai tiesa. Todėl tai yra dviguba specialybė per keturis metus nepatiks kalėjime, galėsi dirbt kokį šiaip teisinį darbą. ;D
Žinutė parašyta: 2008-06-30 20:31:25 | Nuoroda
Šitą specialybę rašysiu pirmu nr egzus gerai išlaikiau, tai turėčiau įstot O pažymos tai tikrai nereikia, nes bendravau su žmogum, kuris ten mokosi. Tai dėl to , jei stojat į dieninį, nesukit galvos. Gal čia yra tų, kurie taip pat pirmu nr ją rašys?
Žinutė parašyta: 2008-07-01 22:41:51 | Nuoroda
Iki liepos 16d. bus aišku http://www.alfa.lt/straipsnis/c78701