Vartotojo febbre pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-04-14 14:44:25 | Nuoroda
enkatsu rašė:

sveiki, mano draugei reik pagalbos sia tema. kokios nors info ar pan. Labai buciau dekinga jeigu jai padetumet :}} ACIU is anksto. CIa jos skype: lauranzn

 Patark jai pagooglint, ten viską įmanoma surast.

Šiaip jei norit geresnių balų iš įskaitos, nesižavėkit tais kažkieno sumestais konspektais. Vertintojai lb greitai pajunta, kad visi tokius pat argumentus duoda. Kaip čia kažkas jau minėjo, geriau kliautis "Iliusuotuoju mokslu", Scientific American ir naujesniais bio/chem/fzikos vadovėliais. Patikėkit, ten tiek visokio gėrio yra :)

 

Žinutė parašyta: 2009-04-14 20:00:04 | Nuoroda

5 paskutinės temos iš šito sąrašiuko tiesiog tragiškos. Gal kas turit idėjų apie elitines mokyklas, internetinį mokymą? ta potemė su mokyklinėm programom tai išvis be logikos...

Žmonės, dalinkimės idėjom!

Žinutė parašyta: 2009-04-14 22:45:49 | Nuoroda
R.V.U. rašė:
sblga rašė:

Nemastėt kaip atsakytumėt į vienokius ar kitokius jo užduotus klausimus. Pvz. kaip atsakytumėt jei paklaustų kokį žinai (perskaitei) grožinės literatūros kūrinį mokslo tema? Kokius žinai TV serialus, laidas, filmus apie moksla? ir pan...

 Netikiu, kad gali būt tokie klausimai. Negali tokius uždavinėt.

 Na aš ne per seniausiai turėjau bandomąją įskaitą. Kalbėjau tema kaip mokslas mokosi iš gamtos. Tai klausimai buvo grynai iš to, ką kalbėdama pasakiau. Apie žurnalus vargiai klaus, nes čia jau kaip ir žiniasklaidos potemei priklausytų.

Žinutė parašyta: 2009-06-27 13:45:16 | Nuoroda

Na bent man taip atrodo, kad šiemet stojančių į mediciną bus gerokai daugiau nei visus pastaruosius metus. Pati galėčiau bent ~150 primest, kurie stos į mediciną. Dažniausiai vu. Konkurencija bus didelė ir net labai....

Žinutė parašyta: 2009-06-29 14:31:11 | Nuoroda
sokoladinis rašė:

Pasitaisau - 20.56, nes juk VU irgi skaiciuoja su matematika

Kaip malonu pasigirti

 Šokoladiniau, man rodos kursiokai būsim, jei Vilniun stosi :DD Sveikinu tave ir save :D

Man nusimato 20,54 + 1(iš olimp.) = 21,54 :)

Žinutė parašyta: 2009-07-04 22:26:29 | Nuoroda

ten turi būti 4 skaitmenų kodas, pvz VU medicina 0723. Jie visi yra kur stoti žurnalėlyje ir prašymų priėmimo vietose. Nete, matyt, irgi yra

Žinutė parašyta: 2009-07-23 23:24:32 | Nuoroda

skype -> rutuzzze :) meskit į kontaktus, brangieji kursiokai medikai :)

Žinutė parašyta: 2010-02-08 19:26:38 | Nuoroda
kotriuke rašė:

Sveiki. Esu dešimtokė, todėl atėjo metas galvoti apie profiliavimą ir būsimas studijas. Svajoju apie mediciną.  Matematikos egzamino nelaikysiu, todėl norėjau paklausti, ar stojant svarbu kokiu kursu (bendru ar išplėstiniu) ją mokiausi?  O gal vis dėlto laikyti verta? Kokio tada lietuvių kalbos, chemijos ir biologijos egzamino balo reikėtų norint įstoti? Ačiū

 Na aš tikrai rekomenduočiau 10 kl rinktis matematiką A lygiu. Jei jausi, kad tau per sunku, kad maži semestro pažymiai gaunasi, visada iš A į B galėsi pereiti, o iš B į A pereinant reikia laikyti visokias įskaitas.. Tad patariu bandyti imti A lygį, taip bus atsargiau. Dėl matematikos egzamino spręsti neskubėk, nes kuo daugiau pasirinkimo galimybių paliksi ateičiai, tuo saugiau ir ramiau jausies.

 

Studijuoti iš tiesų nėra lengva. Pradžioje medicina yra grynas kalimas. Supratimui, gilinimuisi nėra laiko, ypač nuo spalio pradžios, kai prasideda anatomija. Jeigu jum atrodo neįtikėtina, kad kalant galima mokytis kokią chemiją arba fiziką - įstosit į MF ir patikėsit. Taigi reikia visų pirma geros atminties. Jei tokią turit, nebus labai baisu. Reikia gebėt išgyventi su 6 ar mažiau valandų miego. Dirbus nuo 8 iki 5 parėjus vėl kalt. 

Bet. Dalykai labai įdomūs, dėstytojai geri. Išmokstama planuotis laiką. Tada jau kartais gaunasi padaryti laisvą penktadienį ir su draugais susimatyti. Tik tam irgi reikia, kad praeitų kažkiek laiko. Svarbu suprasti, į kurias paskaitas eiti nebus naudinga, kuriuos seminarus gali praleisti, kaip apsimesti protingu ir žinančiu.

Išgyventi sunku, bet įmanoma. Praėjus pusmečiui MF, nepaisant visko, jei reiktų, stočiau ten dar kartą :)

Žinutė parašyta: 2010-02-19 21:31:11 | Nuoroda
Baklažanas rašė:

Na, mano itin sunkus būdas: greitai užsiplieskiu, šiek tiek agresyvi ir labai nervuota esu. ;D ypač suerzina, kai kas nors nesiseka...Nežinau, gal tai pavėluota paauglystė, bet manau, kad čia dėl nuolatinių nesutarimų, kivirčų su šeimos nariais, mat labai ūmaus būdo pas mus visi šeimoj;D Tad bijau, kad įstojus ten nuo nuolatinio beatodairiško mokymosi tarp baltų sienų neatsidurčiau, nes, kaip minėjau,mano nervų sistema labai silpna :D Kaip manote? Nenurovė jums ten stogo, gerb. medikai? :D Šiaip aš gana gabus vaikas, nors ir neturiu vieno dominuojančio talento - visų po truputuką, atmintis ne fenomenali, bet nesiskundžiu. :)

 

Beveik visiem mums buvo stogą nunešę ir ne po kartą. Visi pro tai praeina. Esmė yra norėti medicinos, siekti tikslo, nenuleisti rankų. Nepasisekti gali visur ir visada, medicina ne išimtis. Jei pagalba žmogui ir gydytojo darbas yra tai, ką nori veikti gyvenime, tai pirmyn :)