Vartotojo amber89 pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-05-27 18:04:36 | Nuoroda
egzamino metu galima naudotis skaičiuokliu be tekstinės atminties (skaičiuoklyje simbolių vaizdavimui ekrane turi būti skirta tik viena eilutė, ekrane galima atvaizduoti ne daugiau kaip dvylika skaitmenų, klaviatūra turi būti be viso lotynų kalbos raidyno). Taigi, mano skaičiavimo mašinėlėje nėra tekstinės atminties, bet simbolių vaizdavimui skirta ne viena eilutė, o dvi, ir ekrane galima vaizduoti daugiau nei dvylika simbolių.. tad ar galėsiu naudotis savo skaičiavimo mašinėle...? O gal čia tiesiog parašyta pagazdinti.. hm... svarbiausia tas kas ne sklauseliuose tai? tad jei nėra tekstinės atminties tai ir nėra ko man jaudintis..? O jei ir netiktų mano ksiaičiavimo mašinėlė jie egzaminuotojai, na tie dėdės kur būna egzamino metu, turėtų duoti kitą?
Žinutė parašyta: 2008-05-27 18:12:10 | Nuoroda
Hm... tad tada gal gerai... jei duos tai tikiuosi duos gerą skaičiuoklį tokią kaip mano tik truputį kitoką Ištikrūjų nėra čia ko jaudintis, ką mokam tą... nieko naujo nepatariu mokytis nes susisuks galvelė ir pamiršite ką mokat... geraiu šiandien pailsėti atsipūsi pabūti gryname ore, išsimaudyti karštoje vonioje kad į egzaminą eitum geros nuotaikos nes kai nueisi išsekes nieko gero neparašysi
Žinutė parašyta: 2008-05-27 18:13:57 | Nuoroda
Aš turiu tą knygutę geltonu viršeliu, mažytę... kur visos formulės o kad ją leistų į egzaminą
Žinutė parašyta: 2008-05-27 18:18:55 | Nuoroda
Aš nenoriu naudos... bet jei duos tokį kur tik skaičiukai, be sinusų ir kosinusų ir logoritmų... tai ir taspats kaip nieko aš tai matlankį ir skrėstuvą pasiisiu ir liniuotę nemanau kad matlankio gali prireikt, bet dėl visa ko
Žinutė parašyta: 2008-05-27 18:24:09 | Nuoroda
Oi aš rami, bet ta dilema dėl skaičiavimo mašinėlės...
Žinutė parašyta: 2008-05-27 18:30:43 | Nuoroda
Aš ir manau kad nieko blogo nebus, bet dėl konors reikia pasijaudinti Juk ten ne žvėrys susirinkę... bet labai daug mokinių tokas naudoja... reikia dėl visa pikto iš konors pasiskolinti Aš ktu... bet nzn dar ką, bet Kas ten susitiksim
Žinutė parašyta: 2008-05-27 18:33:55 | Nuoroda
gintexxx
Žinutė parašyta: 2008-05-27 20:04:57 | Nuoroda
Brėžinius galima daryti pieštuku
Žinutė parašyta: 2008-05-29 19:49:03 | Nuoroda
Bet kad be teorijos, testą būtų ganėtinai sunku padaryti... nes ten toki klausimai sukti.., man tas ir nervina, kad žinai o galiausiai pasirodo kad net ne į temą
Žinutė parašyta: 2008-05-31 22:24:39 | Nuoroda
Kas planuojate stoti į šią specialybe, o gal jau studijuojate? Ką apie ją manot ir pan...
Žinutė parašyta: 2008-06-06 23:39:48 | Nuoroda
Fizika yra toks dalykas, kad išlaikyti lengva, bet gauti aukštą balą yra sunku... pasmane mokykloje laiko 21 galiu pasakyti kad pusė eis kaip į šventę... ir iš fizikos turi vos 5 ar 4, na tai gera žinia , beto yra toks klasėje "kietas" fizikas, bet kiek pastebėjau jo protas pedaug išlavintas ir tiesiog paprastučių egzamininių uždavinių nepadaro nes per sudėtingai masto... tai yra gerai bet išdalies blogai... išvis tiem kam nereikia fizikos ir kas ją mokat geriau neikit į egzą mes ir norim atrodyti protingi ir gauti aukštus balus Pritariu nuomonei jog tie 30 testinių yra nesamonė...
Žinutė parašyta: 2008-06-13 22:57:13 | Nuoroda
Na aš galvoju į KTU siuvimo dizainas ir technologijos... bet dar neesu garantuota, kažkaip bijau
Žinutė parašyta: 2008-06-13 23:10:22 | Nuoroda
Manau man teks gyventi bendrabutyje Brolis sako kad tie kurie galvoja apie gyvenimą bute daug ką praranda, nes gyvenimas bendrabutyje yra jėga tai mane ramina, žinoma labiausiai baugina tai kad ten yra tarakonų pelių ir bala žino ko dar na dar teko girdėti kad merginom sunkiau su bendrabučiu nes didelis vaikinų dėmesys, didžiulė loterija gauti normalę kambariokę, nes ten kokių tik panų nėra... na tai vat tokios žinios iš mano fronto... P.S. Aš tai ketinu valgyti valgykloje, ir dar pasirūpinti kaimiškom gėrybėm iš namų P.S.S. Kas galvoja gyventi bendrabutyje ir mokytis KTU? Ir dar yra patodi mergina?? Nepiktybiška? Ieškau kambariokės
Žinutė parašyta: 2008-06-13 23:11:54 | Nuoroda
*padori
Žinutė parašyta: 2008-06-13 23:22:36 | Nuoroda
AS ir bandysiu į benrdabutį stot sukaupsiu visą drasą ir lauksiu.. Baisaiusia tai dėl kambariokių... nes sako barake kokių tik mergų nėra tad... pakliūti pas geras kambariokes sudėtinga, sako vos ne loterija bet vistiek teks gyventi, nepatik išeisiu
Žinutė parašyta: 2008-06-14 00:25:35 | Nuoroda
anea na nenorėčiau su tokia gyventi kur geria rūko ir dar ŽIV serga
Žinutė parašyta: 2008-06-14 13:00:32 | Nuoroda
Raminta, aš ir panašiai elgiuosi bet nepavyksta, tipo jau turi kur gyvent ir pan... Jos nežino ką praranda gyvendamos nuomuojantis butą
Žinutė parašyta: 2008-06-14 13:11:15 | Nuoroda
Bet tai nesamonė truputį, jei tuos kur pakartotinėj sesijoi vertins atskirai, nes juk jų daug mažiau, mokytoja sakė pernai per visą lietuvą gal buvo apie dvylika tokių, tai jei jų ma-iau tai ir mažesnė konkurencija, mažesnė tikimybė kad kas surinks max taškų ir balą daug didesnį gauna... na bet gal jų rezultatus prijungia prie mūsų... nzn
Žinutė parašyta: 2008-06-14 18:30:59 | Nuoroda
Bandysiu į KTU , bet kiek žinau tos fuksų stovyklos kaikur vyksta po rugsėjo pirmos, gal šiektiek sudėtingiau bet juk viskas ymanoma
Žinutė parašyta: 2008-06-14 23:03:23 | Nuoroda
O atestatą su kitais svarbiais popieriais reikia piristatyti iki Liepos 19 d. ?