Vartotojo Da_Master pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-05-28 12:53:24 | Nuoroda
Egzaminas toks palyginti nesunkus buvo, tiesa klausimų buvo daugiau nei būdavo įprastai anksčiau. Labiausiai nepatiko tai tie įrodymai, kurių niekad gyvenime nemokėjau, o šiandien vos ne koks kas ketvirtas klausimas buvo ką nors įrodyti, taigi nepatiko tas labiausiai. Ilgiausiai vargau su kėdėmis, atsakymą gavau 159, tačiau sprendimas tai mintinas grynai, o laiko sugalvot kaip užrašyt nebeliko, tai tik paskutinius veiksmus užrašiau, be pradžios, todėl neįsivaizduoju kaip vertins. Medžiagos likutį taip pat gavau 14,5%. sinxctgx=1 gavau, kad x=2Pi k, k=z, nežinau kiek čia tiesos.
Žinutė parašyta: 2008-05-28 12:56:38 | Nuoroda
Kampą gavau 55 laipsnius taip pat, net nežinau reikėjo apvalint, o gal išvis reikėjo palikt neišreikštą laipsniais? Tik dabar susimąsčiau . Ai gal bus gerai
Žinutė parašyta: 2008-05-28 13:04:16 | Nuoroda
Slaptažodžio maksimaliais kombinacijas gavau - 60. Trapecijos įstrižainę - šaknis iš 7, o moterys 10 namukų turėtų pastatyt per 5h. Tikimybes gavau: 1) 1/4 2) 3/8 Neįsivaizduoju ar gerai čia, ypač dėl antros tikimybės abejoju. P.S. Sumaišiau ir parašiau, kad sinx išvestinė yra -cosx, va ir atidaviau berods 2 taškus už nieką... Būna...
Žinutė parašyta: 2008-05-28 13:15:33 | Nuoroda
Spėju, kad lygiai 100 tada, nes kiek pamenu mačiau lentelę, kurioje buvo nurodyta, kad mokyklinio egzamino balą sudaro 40proc. rašinys + 60proc. suvokimas. Jeigu suvokimas ištikrųjų 60 taškų, tai galiu garantuoti, kad rašinys - 40. Tuo tarbu valstybiniam ligybė 50-50.
Žinutė parašyta: 2008-05-28 13:24:16 | Nuoroda
Apie įspūdžius iš matematikos VBE jau diskutuojama kitoje temoje, nekurkit antro fronto, diskutuokit su visais vienoje vietoje: viewtopic.php?p=489821 O pereinamasis balas priklauso nuo bendro laikiusiųjų lygio, kol darbų neištaisys jis nebus žinomas.
Žinutė parašyta: 2008-05-28 13:31:00 | Nuoroda
kalikula, pernai pereinamasis balas buvo 7, tačiau tikrai nemanau, kad ir šįmet jis bus toks pat mažas, manau užduotys šiek tiek lengvesnės buvo, balas aukštesnis turėtų būt.
Žinutė parašyta: 2008-05-28 13:42:50 | Nuoroda
Dėl to testinio uždavinio su trikampiu trikampyje aš irgi 'primetimo' būdu sprendžiau ir berods 12 pažymėjau taip pat . japyte gerai sako, nėra ko čia dabar panikuot, jeigu lengvesnis tai dar nereiškia, kad visi paims ir geriau parašys, gal net atvirkščiai bus, nors tiesą sakant, tikrai nustebčiau jei taip būtų ;].
Žinutė parašyta: 2008-05-28 13:57:05 | Nuoroda
elmenhorster, vakare jau turėtų būti egzaminai.lt
Žinutė parašyta: 2008-05-28 20:24:29 | Nuoroda
Baikit jūs čia spėliot tuos procentus, neįmanoma pasakyt kiek už kiek bus. Visų pirma niekas nežino ar ištikrųjų visi taip gerai sprendė, kaip kad atrodo paskaičius šią diskusiją, todėl nustokit. Apsiginkluokit kantrybe ir laukit, spėliojimai niekaip čia nepadės .
Žinutė parašyta: 2008-05-28 20:56:08 | Nuoroda
Kokius dar atsakymus? Ką tu čia šneki, nejau tu čia apie egzaminą, kuris bus ateinantį savaitgalį? Nebenusišnekėk...
Žinutė parašyta: 2008-05-28 20:58:50 | Nuoroda
Kiek galima kartoti, jis priklausys nuo bendro visų laikiusiųjų lygio, kuris paaiškės ištaisius visus darbus.
Žinutė parašyta: 2008-05-28 21:05:01 | Nuoroda
treciadiene, labai jau grubiai suapvalinai, dėl to ir gavai tokią didžiulę paklaidą. Reikėjo neapvalinti 0,7693, o jei jau apvalinai tai iki 0,77, tada dar būtų buvę viskas gerai. Šiap geriausia buvo tik pačius procentus iki dešimtųjų apvalint, tada skaičiavimas tiksliausias gaunasi.
Žinutė parašyta: 2008-05-29 10:37:47 | Nuoroda
Man atrodo jūs tuoj išprotėsit su savo numanomais balais jų lyginimais, pereinamųjų balų spėliojimais ir įsivaizduojamais/nuspėjamais procentais. Nieko jūs čia neatspėsit, net ir tų savo balų negalit susiskaičiuot tiksliai, geriau išvis net nedaryčiau to, po to tik dar didesnis nusivylimas bus, jeigu paaiškės, kad savo tų įsivaizduojamų minimumų nepasiekėt, žinoma, jokiais būdais to nelinkiu. Geriau išeikit į kiemą ir pavaikščiokit, nėra čia kažkokia pasaulio pabaiga tie egzaminai. Įstosit į universitetą, kas pusmetį bus dar ne tokie, ką tada darysit? Tikrai kokia nervų ligą pasigausit taip besinervuodami kas kart, atsipūskit šiek tiek, tik į naudą prieš likusius egzaminus išeis tai
Žinutė parašyta: 2008-05-29 10:55:31 | Nuoroda
Žmonės, jau yra tokia tema, nereikia juk 10 vienodų, patiems bus patogiau mintimis dalintis vienoje vietoje, o ne per 100 vienodų temų klaidžioti. Ankstesnė tema: viewtopic.php?f=2&t=23143
Žinutė parašyta: 2008-05-29 10:59:30 | Nuoroda
Rezultatus iki Liepos 4 visus jau turėsim žinot, taigi porą savaičių apsisprendimui turėsim .
Žinutė parašyta: 2008-05-29 11:04:04 | Nuoroda
+ kitų gerai išlaikytų egzaminų. Norėčiau ir aš į ekonomiką, bet puikiai suprantu, kad aš ten tikrai neįstosiu tai ir sėdžiu sau ramus. Bus rezultatai, tada ir galvosiu kur galiu bandyt stot, o čia dabar panikuot ir spėliot nematau prasmės ;].
Žinutė parašyta: 2008-05-29 15:44:02 | Nuoroda
Po velniais gi neįmanoma to dabar pasakyti. Ir apskritai jau tūkstantį kartų buvo atsakyta į šitą klausimą su paaiškinimais kodėl, kaip ir pan.
Žinutė parašyta: 2008-05-29 16:44:44 | Nuoroda
Beje, nenoriu sutikti dėl 18.2 atsakymo, kad jis yra 5/12. Aš mąsčiau šitaip. Dėžutėje yra trys monetos iš jų dvi vienodos, reiškia bet kokiu atveju bus ištraukta moneta, kurios tik vienoje pusėje yra karaliaus atvaizdas. Yra du galimi variantai, arba bus abi ištrauktos monetos vienodos, arba abi bus skirtingos. Jeigu monetos bus ištrauktos vienodos (tik vienoje pusėje karaliaus atvaizdas), reiškia, kad tikimybė jas metant atsiversti dviem atvaizdams yra 1/4. Tuo tarpu kitu atveju (jeigu monetos skirtingos), tikimybė atsiversti abiems karaliams yra 1/2. Abu variantai yra tokie pat realūs, todėl skaičiuoju vidutinę tikimybę. T.y. (1/4+1/2):2 ir gaunu 3/8.
Žinutė parašyta: 2008-05-30 10:43:02 | Nuoroda
Laikysiu aš irgi fiziką, 5-as egzaminas man bus jis, toks rezervinis ir šiap praplečiantis pasirinkimą kur galėčiau bandyti stoti, jeigu išlaikyčiau. Šiap tai nelabai aš ten moku tą fiziką, taip pat kaip ir daugelis, jau pora savaičių nežiūrėjau visiškai nieko. Uždavinių spręst nelabai moku, tikiuosiu gal teroija ištemps, o jeigu ne tai ne, ką padarysi . Šiap mano mokykloje laiko 20-30 žmonių fizikos valstybinį, 0 - mokyklinį . Realiai iš jų fiziką moka kokie 5, kiti, tame tarpe ir aš, šiap einam laimės bandyt su minimaliom žiniom. Dėl to kažkaip gan optimistiškai nusiteikęs aš, o jeigu ir neišlaikysiu nebus pasaulio pabaiga, nors, žinoma, geriau, kad taip neatsitiktų .
Žinutė parašyta: 2008-05-30 10:46:45 | Nuoroda
Ech, gaila . Atsimenu buvau gavęs ir aš 5/12, bet po to perskaičiavęs gavau 3/8 ir man jis pasirodė kaip realesnis atsakymas. Dar du taškai minus, ką adarysi .