Vartotojo čia ne aš pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-06-15 16:29:12 | Nuoroda
perziurinedama senus sasiun=inius oi prisijuokiu ypac is rasineliu...butu gaila deginti
Žinutė parašyta: 2008-07-16 17:42:05 | Nuoroda
moksliuke vadina ir mane pacia,bet man tai tas pats zinau,kad gerai mokausi,nors pastangu ir mazai idedu is tiesu savaime gaunasi... ir kaip kazkas minejo,jog moksliukai buna uzsidare-tai ne mano atvejis esu normalus zmogus...megstu ir pasitusyt,ir su savo chebrike pasibut,prie progos ir isgert o moksliukas,mano nuomone,yra tas,kuris daug sedi prie knygu,viska kala ir nesvarbu ar gerus pazymius gauna
Žinutė parašyta: 2009-01-25 17:39:45 | Nuoroda

as tai turbut rinksiuosi "mokslo pasiekimai musu gyvenime".gal ir nera is paciu lengviausiu,bet manau,kad mazai kas ja rinksis,tad mokytojams patiks klausytis,nors ir nelb i tema pataikysiu :D

Žinutė parašyta: 2009-01-25 21:18:10 | Nuoroda

na nemanau,kad sunku PUPP.Jei visus metus mokeisi,per pamokas nemiegojai,tai tikrai islaikysi as pati nei kiek nebijau,100% esu garantuota,jog islaikysiu.Tik nezinia kokiam pazymiui tik vat del kalbejimo..nemegstu kalbet

Žinutė parašyta: 2009-01-25 22:24:17 | Nuoroda

Daug daug kantrybes ir mokytojas turi bendrauti su mokiniais.isties buna lengviau mokytis,kai gali pasikalbet su mokytojais,kartais pasitart,ka reiketu labiau pasimokyt ar kokia forma rasyt kontrolinius ;]]

Žinutė parašyta: 2009-01-28 21:35:20 | Nuoroda

kaip matau,didesne dauguma renkasi pirma tema;DD as tai niekaip neissirenku,apskritai labiausiai nelaukiu sitos dalies.. ;D nemegstu kalbet,ypac pries mokytojas ;]]

Žinutė parašyta: 2009-02-02 20:41:04 | Nuoroda
katerina rašė:

mums tai mokytoja davė ir galimus klausimus. ju net 21 tai reikės ruostis medžiaga visiems klausimams.

zinok,geriau kai duoda klausimu,negu visai nk nezinai..mokytoja nieko net neklausia kas laikis,kas ne  ir visai dar nk nesiruosiam tai manau,ka pati zinosiu,ta zinosiu..

Žinutė parašyta: 2009-02-16 20:27:23 | Nuoroda

aš labiausiai nenoriu teksto suvokimo na ir kalbėjimas ne prie širdies,bet kaip nors

Žinutė parašyta: 2009-05-14 19:08:36 | Nuoroda

man ir nepakenktu medziaga tema "mokslo pasiekimai musu gyvenime " :]] elpastas:

Žinutė parašyta: 2009-05-21 21:10:20 | Nuoroda

A lygis: matematika,lietuviu k,anglu k.,fizika    B lygis:chemija,istorija,informatika,dar bendroji kuno kultura,tikyba,medzio drozyba ir statyba ;DD lb lb noreciau kazka su orlaiviu valdymu ;]]

Žinutė parašyta: 2009-05-21 21:16:23 | Nuoroda

na as galvoju imti "mokslo pasiekimai musu gyvenime",plati tema,daug ka galima pasakyti,be to turiu ala "potemes" ;DD o tarkim,kaip kazkuri pasisake,jog tema "knyga ir mes" yra siaura tema,tai tikrai nesutikciau.Norint siai temai gerai pasiruosti reikia buti perskaiciusiam daug knygu ir pan.Musu mokytoja net

Žinutė parašyta: 2009-06-02 18:47:38 | Nuoroda

gal kuriem teko pasipraktikuoti kalbejima? man 5dieni reikes kalbet ir niekaip nesumastau pradzios ;// tema "mokslo pasiekimai musu gyvenime",jei galit,padekit.Buciau lbai dekinga ;]]

Žinutė parašyta: 2009-06-06 19:33:58 | Nuoroda

oo,kokia izanga sakei? ;]] ir apskritai apie ka kalbejai,koki pazymi gavai? idomu lb ;]]]

Žinutė parašyta: 2009-06-09 17:33:19 | Nuoroda

sveiki, na as tai kazkaip buvau isitikinus,kad visu pirma bus gramatika ir teksto suvokimas,o buvo rasinys,tai kazkaip lb issigandau :DD siaip kai pamaciau,kad yra dalykinis laiskas,tai iskart ji pasirinkau,i kitas temas net neziurejau,nes visad ji man sekasi rasyti ;]] siaip teksto suvokimo uzduotys buvo is tiesu sunkios.Na pats tekstas normalus,bet klausimai tai sudetingai suformuluoti.Uz gramatika,tai tikiuosi gero pazymio,nebuvo sudetinga.Tik va noriu paklaust,kai reikejo skyryba sudet,tai ten gale buvo tiesiogine kalba ar reikejo kabutese parasyt? o del drasos ir didybes suoru,tai as irgi parasiau,kad metafora :))

Žinutė parašyta: 2009-06-09 17:40:32 | Nuoroda

juzii.- ooo,saunu,dziaugiuosi ;]] as uz kalbejima 8 gavau ir tik todel,pasak mokytojos,jog galiu geriau..Na vienu zodziu spaude ziauriai.be to pradzia mano nepatiko,sake,jog banali,nors ja pasiemiau is dvyliktoko ;DD

Žinutė parašyta: 2009-06-11 19:13:28 | Nuoroda

na tikiuosi,kad nebus lbai sunkus uzdaviniai ir visiem sekmes ryt ;]]

Žinutė parašyta: 2009-06-11 19:35:05 | Nuoroda

na as kiek maciau,tai uz gramatika surinkau 25,5..Uz teksto suvokima 24 ar tai 25.dbr lb idomu,kiek gavau uz rasini :)

Žinutė parašyta: 2009-06-12 17:47:28 | Nuoroda
Ruta:) rašė:

su tom vielikem tai 12spalvu nes turejo nesikartoti tik pvz zalia ir zalia o ne zalia balta,balta zalia...na bent jau as taip manau:)

 na as irgi taip pagalvojau,bet pasirodo atsakymas 6,o as parasiau 12 ;//

 

na ir is tiesu man siaip metais buvo sunkesnis egzas nei pernai metu,zinoma,visiems skirtingai tai atrodo ;] 13prt nko  neissprendziau,kazkaip supanikavau pamacius ir viska pamirsau,net kaip virsunes koordinates skaiciuot ! tai dbr taip lievai jauciuos ;/// kaip pasiziurejau,tai 45 tsk surinkau,tad 9 butu,nors dar gali prisikabint prie kurio ats ir butu tada 8 ;///

Žinutė parašyta: 2009-06-12 17:51:40 | Nuoroda

na bet logiskai pagalvojus del tu laidu,tai takim jungia laidus zalia ir balta,tai tarkim kisa visu pirma zalia spalva,tai bus vienas budas,o jei apsuks ir kis balta spalva,tai bus kitas budas ;DDD na as taip pagalvojau,tai tdl ir parasiau 12 :D

Žinutė parašyta: 2009-06-12 18:01:17 | Nuoroda

as uz rasini gavau 32,uz kitas uzd 49,5,tad dbr turiu 81,5 :)) devyneta tikrai pasieksiu ;]]