Vartotojo vilma_b pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-08-05 18:30:41 | Nuoroda
Sveiki Aš taip pat čia įstojau. Gal yra kas iš Klaipėdos? Būtų faina kartu į Kauną važinėtis...
Žinutė parašyta: 2008-08-05 19:47:01 | Nuoroda
Dvyniuke, as kur turiu lapa su dalyku sarasais, ten parasyta, kad tai 2008m. rudens semestro sarasas ir A grupes dalykai - privalomi, tad manau juos visus ir turesime mokytis. O gal zinot, is B grupes dalyku, ar butinai reikes rinktis is kiekvieno saraso (biomedicinos mokslai, humanitariniai, menai, socialiniai ir ekonomika)? Pati esu baigusi ekonomika, tad nejauciu jokio noro vel kartoti praeitus dalykus, juo labiau kad uz tuos mokslus pati ir mokesiu... Gal galima, skykim, is ekonomikos saraso neimti dalyko, bet pasiimti 2 is kito saraso?...
Žinutė parašyta: 2008-08-05 19:48:30 | Nuoroda
mano skype vilma.butkute
Žinutė parašyta: 2008-08-10 12:58:10 | Nuoroda
O man idomu viskas, isskyrus tiksliuosius mokslus ir vadyba , nes pati jau esu baigusi vadyba ir taaaaaip nenoriu dar karta to mokytis . Vis dar tikiuosi, kad galesiu siu dalyku neimti O del susitikimo kazkuriame sales kampe tai tikrai saunu butu Butu zymiai drasiau visiems susitkti ir sedeti saleje kartu O gal yra kas vaziuoja is Klaipedos? Butu labai faina susikooperuoti i viena masina