Vartotojo Fiesta pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-08-23 20:26:14 | Nuoroda
Na, visų pirma pasisveikinsiu su būsimomis kolegomis Iš pasakytų komentarų susidariau nuomonę,kad "kaip pasiklosi, taip ir išmiegosi". Tiesa? iš pirmųjų atgarsių aišku, manau, jog su literatūra susidorosiu,bet mane neramina,o tiksliau erzina VPU informacijos pateikimo vangumas, tad ir kreipsiuos į jus su keletu man aktualesnių kalusimų. Ar tikrai kūno kultūros nebus,ar čia tik paistalai? Kaip sužinoti, ar gavu bendrabuty vietą, kai telefonu neįmanoma prisiskambinti,o internete skelbiama informacija,jog jau nuo rugpjūčio 19-os dienos visi sąrašai sudaryti,o štai vPU kolkas duoda informaciją tik apie gamtamoksliams skirtas vietas?
Žinutė parašyta: 2008-08-24 09:40:39 | Nuoroda
aisku... lyg veliau ar leciau jau butu nebegalima stai,jei gaunu kambari,apsigyvent galiu tik 29-oj,o tai reiskia,kad vos kelios dienos adaptacijai,eeee,as tik antra karta apskritai Vilnuij busiu bet kam tai rupi,tiesa? O jei negaunu kambarelio su ivairiausio plauko mano likimo zmonemis,teks rezervuotis vieta parke ant suoliuko na,bet... o kaip visgi del kuno kulturos?
Žinutė parašyta: 2008-08-24 09:41:28 | Nuoroda
aisku... lyg veliau ar leciau jau butu nebegalima stai,jei gaunu kambari,apsigyvent galiu tik 29-oj,o tai reiskia,kad vos kelios dienos adaptacijai,eeee,as tik antra karta apskritai Vilnuij busiu bet kam tai rupi,tiesa? O jei negaunu kambarelio su ivairiausio plauko mano likimo zmonemis,teks rezervuotis vieta parke ant suoliuko na,bet... o kaip visgi del kuno kulturos?
Žinutė parašyta: 2008-08-25 16:01:38 | Nuoroda
zinia del kuno kulturos mane maloniai nudziugino(kas ir kaip suptiliai nutylesiu) ak,na,zemelapiuko nereik,turesiu vilnuij angela sarga gal istrauks is bedu..o gal visgi reikia????? bus proga pasilabinti dekui,paneles,uz informacija..
Žinutė parašyta: 2008-08-25 22:42:06 | Nuoroda
hm,kai kam,matyt beje,as ne pries sporta,o disciplina.. ooo,va,merginos norejau paklausti.. ar yra patogi interneto prieiga bendrabutyje? Kiek ji kainuoja? Beje,ar verta veztis savo kompiuteri? Matot,esu girdejusi,kad net higieninius paketus kambariokes vagia na,siaip.. kokia situacija su baraku tvarka ir saugu ten palikti vertingus daigtus?
Žinutė parašyta: 2008-08-26 18:34:04 | Nuoroda
oo,po dvi-tai labai jaukiai: ir surmulio mazai ,ir draugija salia: na,tuomet studijuosim,kas per kembariokes na,o kur rast lituanistu,gavusiu bendrabuti sarasa??? ziurejau,zinau,kad gavau,bet ...
Žinutė parašyta: 2008-08-26 23:09:56 | Nuoroda
ak,tos platybes... na,ieskojau vpu puslapyje,neradau ir aptingau knistis,e,velniop!! svarbu,kad gavau ir nereikes savo uzpakalio glaust po tiltu o kraustausi jau ketvirtadieni.. is namu vaziuojam su teveliais ir visa manta apziuresim,isikursim,pasimalsim po miesta ,likusius dokumentus susitvarkysim.. tai tokie tie planai... mama mano vis asaras braukia nieko,priprasti turesim visi.. tiesa? o ka,paneles ,zinote apie 8-ojo bendrabucio (svitrigailos-4) bukle? nebus tarakonynas?
Žinutė parašyta: 2008-08-30 18:46:08 | Nuoroda
Sveiki! Kadangi sita jau maciau,informuosiu. Dar neapsigyvenau,taciau is arciau jau apziurejau,raktus turiu,tad ''o buvo taip": 1. Tai(bendrabutis,kuriame dauguma gyvena lituanistai) senas,apgriuves pastatas su zaliais balkonais,kuriuo vos pamate,tikiu,nusivilsite. 2.Foje dailus,klasikiniai israitymai kuzda apie ALMA MATER dvasia,bet visa tai sugriauna tamsus koridoriai,viena kita vos deganti lempa lubose. 3. Kai imi per aukstus ieskoti savojo kambario, labiausiai aki rezia patys ivairiausi bustelio numerio apividalinimai: sukaltas is alaus buteliu kamsteliu,ispaisytas aliejiniais dazais ir t.t. 4. Bustelyje graudoku zvilgsniu suseki kelias spinteles,apdulkejusias lentyneles virs lovu,pora kedziu,stala,purvina kilima ir apvektinos bukles grindini.. 5. Dusai-rusyje,o toletu bukle- "puse velnio".. Stai, trumpai pristaciau 8-aji VPU bendrabuti Svitrigailos-4. P.S. Gal kas prisipazinsit esantys 173 kambario gyventojas???
Žinutė parašyta: 2008-08-30 18:54:52 | Nuoroda
prisipazinkit,kas gyvensit 173? jei pagal alfabeta,tai gal busim dvi grabauskaites-kambariokes??? zinau,kad yra ir bendravarde ir bendrapavarde
Žinutė parašyta: 2008-08-30 23:06:26 | Nuoroda
Aga,zinau,Agne,atrodo,tiesa?:) dar bus pirmakurse-Toma.. Hm,zodziu,meginsiu pazindintis:D Laurut,o stai ,ko galima tiketis rugsejo1 tiek universitete,tiek bendrabutyje? Kada prasideda paskaitos?
Žinutė parašyta: 2008-09-11 12:06:05 | Nuoroda

tip taip... teorijos jau tapo praktika. O,Laurita,kur tave galima rasti ir persimesti su tavimi keletu žodelių?

Žinutė parašyta: 2008-09-18 11:27:29 | Nuoroda

sveciu lauk...butinai,bent susipazint uzbegsiu

Žinutė parašyta: 2008-10-01 12:08:33 | Nuoroda

gandai gandaliai apie vpu "kirvius",dėstytojus ,mylimus ir gerbtinus... tai .kas gasdina jauną pirmakursį