Vartotojo Kristi_E-free pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-12-17 21:41:41 | Nuoroda

Candela, turiu tokią pačią problemą :) Sunkiausia prisiversti dirbti, kai tavęs niekas neverčia dirbti.

Dažniausiai turėdama atliekamo laiko savarankiškam mokymuisi renkuosi labiau funny būdus. Pvz .: anglų kalbai - BBC radio klausymas, istorijai - dokumentinių filmų žiūrėjimas.. Nežinau kiek tai efektyvu, bet geriau negu nieko ;) 

Žinutė parašyta: 2008-12-17 21:51:31 | Nuoroda

Tikrai netviratai, jaučiuosi net pamatų neturinti:) Pagrindinis mokymasis - prieš pamoką persiskaityti temą. Šiuo metu pradedu pasiskaitinėti ir iš įvairių šaltinių, platesniam supratimui.  Turiu viltį, kad per ta savaitę iki egzamino pasėdėjus prie politologijos pasiruošti sugebėsiu. Žinoma, daug nesitikiu. :))

Žinutė parašyta: 2008-12-19 20:58:48 | Nuoroda

Bent jau mes darome po kelis teksto suvokimus iš kiekvieno einamo autoriaus. Man tai užiema užtektinai laiko, todėl papildomai jam nesiruošiu. Tačiau kad ir kiek aš jų darau,  tai vistiek viena iš mano silpniausių vietų...

Žinutė parašyta: 2008-12-23 21:48:52 | Nuoroda

Mes irgi dar nepradėjome anto pasaulinio karo, bet mokytoja sakė kad su programa spėjam, todėl per daug nesijaudinu :) Dėl mokymosi.. Mums per kelias pamokas yra išdėstomos temos, o kitas pamokas darome dokumentus.

Žinutė parašyta: 2008-12-29 22:45:22 | Nuoroda

Istorija Politologija iš tikrųjų labai patogi ruošiantis egzaminams :) Viena iš mano parankinių.

Žinutė parašyta: 2009-01-15 22:06:07 | Nuoroda

O gal kur nors dar galima būtų rasti balų skaičiuoklę? Šiaip ranka skaičiuoti balus yra daug patikimiau ir tiksliau, bet balų skaičiuoklė daug greičiau..

Žinutė parašyta: 2009-01-15 22:20:43 | Nuoroda

Bandyk skaityti kitų interpretacijas, atkreipk dėmesį į išsireiškimus. Reikia skaityti atidžiai, gal net po kelis kartus. Dar vienas labai naudingas dalykas - gavus ištaisytą darbą visada išsinagrinėti savo klaidas. Išsinagrinėti taip, kad daugiau tokių pačių nedarytum, nes jos labai dažnai "keliauja" iš vienos interpretacijos į kitą :)

Žinutė parašyta: 2009-02-10 23:45:08 | Nuoroda

Sblga, pas mane labai panaši situacija :) Tik kad + laikau istoriją, kurios turbūt man neprireiks.. Su šiais egzaminais gali stoti į vadybas, administravimus, kažką su finansais (Pagrindinis egzaminas - matematika). Mano mintys apie šiais specialybes ir sukinėjasi :)
 

Žinutė parašyta: 2009-02-11 21:31:55 | Nuoroda

Pasižiurėjau, kad istorijos taip pat nemažai kur reikia, net į kai kurias vadybas ir administravimus. Taip pat su ja galima bandyt stoti į sociologija, tesę, ekonomiką, politiką.. Jeigu tu nesi užsibrėžęs tikslo baigti raudnu diplomu, patarčiau rizikuoti su istorija. Jeigu turi nors šiokius tokius pagrindus, neturėtų būti sunku prisiminti bent išlaikymui ;) 

Žinutė parašyta: 2009-02-11 21:34:37 | Nuoroda

Negarantuoju, bet man atrodo, kad viskas priklauso tik nuo 12 kl.

Žinutė parašyta: 2009-02-20 00:10:46 | Nuoroda

Stojant į psichologiją stojąmųjų egzaminų tikrai nėra, i ergoterapiją manyčiau taip pat. Neapsirinki ;) Viską lems egzaminų balas.

Žinutė parašyta: 2009-02-28 23:34:01 | Nuoroda

Ir kaip tau filmukai "Įdomioji Lietuvos istorija" ? Planuoju visus susisiųsti, bet bijau, kad sugaišiu veltui laiką

Žinutė parašyta: 2009-03-22 20:46:30 | Nuoroda

Taip taip.. Sis egzaminas dabar 1 vietoj dalyku, del kuriu dabar suku galva, sarase :D Praejusia savaite susikompektavau surinkta informacija, ir pamaciau, kad informacijos nera tiek mazai. Kadangi nesu is tu, kurie ir taip neabejoja savo jegomis, manau darbelio siai savaitei per akis :))    

Žinutė parašyta: 2009-03-22 23:20:13 | Nuoroda

Jeigu tu nesi vienas is tu matematikos geniju ir visgi jauti, kad tau reikia pasiruosimo, nuosirdziai patariu netempti paskutiniam vakarui ;) Ir manyciau efektyviau butu nagrineti ne teorija, o perziureti uzdaviniu sprendimo principus :)

Tik mane domina vienas dalykas.. Kaip yra su tomis formulemis, kurios yra pateiktos teorineje medziagoje? Ar jas reikia mokytis? (Teoremos, tikimybių formulės, kompleksiniu skaiciu formules) 

Žinutė parašyta: 2009-03-24 23:18:30 | Nuoroda

Pradek, kaip ir laikas ;D

Manau, kad tikrai nebus leista naudotis jokiais formulynais ar kita papildoma teorine medziaga. Turbut visi pagalbininkai bus skaiciuotuvas ir rasiklis.

 

Žinutė parašyta: 2009-03-27 13:37:12 | Nuoroda

Apie tai negirdejau, bet isidesiu :)

Sekmes ryt ;)

Žinutė parašyta: 2009-03-30 22:05:18 | Nuoroda

Islaikiau :) Yes, dvieju metu darbas visgi buvo... Kaip tau reikalai?

Tavo tiesa, formulynais buvo leista naudotis. Bet kadangi ten salei mums to nepranese, tai as ir bijojau issitraukt :D

Žinutė parašyta: 2009-04-01 22:02:54 | Nuoroda

Pacioje didziausioje, kur teike pazymejimus. Buvau nustebusi kaip ten galima lengvai nusirasineti.. Tose pasuolese paskest galima :D Tik zinoma sia galimybe nepasinaudojau :)

Žinutė parašyta: 2009-04-13 15:31:17 | Nuoroda

Interpretacija. Kai turi pradine medziaga, daug lengviau rasyti, o jei dar turi sistema ir igudziu, tada jaudintis nera ko (Nors man asmeniskai ju labai truksta). Labiausiai neramina vertinimas, nes dalis mokytoju interpretavima gali suprasti kaip interpretavimo klaida. Rasinio vertinimas man atrodo dar labiau neapibreztas..

Butu labai idomu isgisti jusu argumentus, kodel renkates rasini ar interpretacija :)

Žinutė parašyta: 2009-04-13 16:02:54 | Nuoroda

O kaip del mokymosi lygio, destytoju? Buciau dekinga jei kas pakomentuotu sia sriti placiau :)