Vartotojo kamuolis pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-06-28 13:12:03 | Nuoroda

mum pavaduotoja penktadienį sakė ateit apie 10val, jau bus rezultatai ;)

Žinutė parašyta: 2009-06-28 21:14:36 | Nuoroda

Studijos maišosi. Gali skaičiuot ir pagal šitos svetainės VDU sociologiją, net jei ten ir neplanuoji, vis tiek sąlygos dabar vienodos. ;)

Žinutė parašyta: 2009-07-01 00:32:05 | Nuoroda

Ei, ką rinktumėtės: norimesnę specialybę prastam universitete ar ne tokią norimą geram universitete? Iš pirmo žvilgsnio atrodo, kad labai lengva apsispręst, bet aš niekaip negaliu :/

Žinutė parašyta: 2009-07-01 15:34:19 | Nuoroda

Mano atveju vpu sociologija  ir vu soc. darbas.   aišku pirmu numeriu vu sociologija, o po jos, ką rašyt, niekaip negaliu apsispręst. aišku, už mane nenuspręsit, tiesiog ką rinktumėtės būdami mano vietoj :}

Žinutė parašyta: 2009-07-01 16:14:01 | Nuoroda
siestaa rašė:
oj, rimtai 20.26 :D aciu:) dekui Jums visiems uz padrasinimus. siuo metu man labai sunku girdeti pasipiktinusiu aplinkiniu replikas, kam as stoju i ta farmacija , turedama toki nebloga bala. "stok i medicina", sako.bet save as isisvaizduoju dirbancia su vaistais:)

 Ei, yra dar taip sakančių?  Nežinau kokie žmonės taip sako, bet, matyt, nėra susidūrę su farmacija kaip specialybe :) Juk tai tikrai sunkus mokslas, labai platus (juk daktarai dažnai išmano vos vieną srity, o farmacininkas turi nusimanyti apie viską, juk kaip kitaip padės žmonėm, kurie ateina be recepto?) , o ir, manau, tikrai perspektyvus. Daugeliui galbūt net atrodo, kad tai panašu į paprastą pardavėjos darbą, bet juk toli gražu. Net neabejok, ypač jei tikrai žinai, kad to nori. Sėkmės! ;)

Žinutė parašyta: 2009-07-01 16:37:52 | Nuoroda

Vakar kaip tik darkart žiūrėjau kainas. MRU socialinių mokslų srity 3582, VU tų pačių mokslų 4031, todėl tikrai MRU ne brangiau, nebent kažką blogai nužiūrėjau, nors tikrai parašyta 'metinė'. Be to nežinau kaip kitur, bet MRU soc. remtiniem kainą gali dar sumažint.

Žinutė parašyta: 2009-07-04 00:02:09 | Nuoroda
k@r@mele rašė:

o visai nesvarbu, kaip isdestei savo pageidavimus, pvz. pirma soc moksla, antroj vietoj fizini, trecioj wel soc. ar viska reikia rasyti is eiles, pvz. visus soc.mokslus, tada fizinius, ir pan .?

 rašai pagal norus ;)

Žinutė parašyta: 2009-07-06 12:27:27 | Nuoroda

Niekas nestoja? Kokie atsiliepimai?

Žinutė parašyta: 2009-07-07 21:10:56 | Nuoroda
-juju rašė:

Mielieji žmonės! jeigu jau esate tokie nepakantūs ir kažkodėl bijote kitų žmonių, tai ar tikrai taip smarkiai norite atsikelti ir apsigyventi studentų bendrabutyje???   tokia jau tai vieta, į kurią suplaukia liaudis iš visų Lietuvos kampelių ir labai tikėtina, kad jūsų kambario kaimynas labai skirsis nuo jūsų savo įpročiais, kalbos maniera, drabužiais, šukuosena ir visu kuo kitu. ilgą laiką gyvensite apsupti margų ir įvairių žmonių, ir jeigu vien mintys apie tai jus daro labai nelaimingus, aš draugiškai siūlau labai gerai pagalvoti prieš paduodant prašymą bendrabučiui gauti

 

Žinutė parašyta: 2009-07-07 21:18:13 | Nuoroda
R.V.U. rašė:

Kas pas jus organizuoja tas visas išleistuves? Renka pinigus, visus kviečia ir pan.?

 Klasiokė su savo mama ;)

Žinutė parašyta: 2009-07-07 21:23:16 | Nuoroda
saffyra rašė:

ISFJ  siaip tai atitiko daug dalyku. raso, kad man tiktu dirbti medicinos srityje, apie ka as ir mastau 

 mano irgi ISFJ :) mana atitinka ten viskas. tinka socialinis darbas, apie kurį ir mąstau :)

Žinutė parašyta: 2009-07-09 00:02:18 | Nuoroda
EzoTao rašė:

 Jo, antrą kartą neatsiunčia, nes to atsiuntimo tikslas tik tas, kad tame laiške jie parašo registracijos numerį - kad prie duomenų bazės prisijungtum savo ir pamatytum, kas kaip.

Mane kamuoja žiauriai durnas jausmas. Dėliojaus dėliojaus aš tas studijas, vakar jau galutinai padariau: VU Teisė vf, MRU teisė vf, MRU teisė valdymas vf, Vu politikos mokslai vf, MRU viešasis administravimas vf, VU leidyba vf. Nieko kitaip čia neprikursiu, turiu įstot į pirmus tris kaip nors, bet toks durnas jausmas - atrodo, kad kažkas ne taip, kad nei į vieną neįstosiu ir tt.

Duok Die, kad čia tik šiaip nežinomybė :D

 man toks pats jausmas, tai tikėkimės, kad tai tiesiog nežinomybė :D

Žinutė parašyta: 2009-07-17 23:23:29 | Nuoroda
Katriu rašė:

apie kokius lopus šnekama? juk pati sakei, kad galėjai susimaut, tai ir susimovei. nieko nepeši. man irgi pikta dėl anglų, nes daug prasčiau už mane mokėję gavo geresnius balus, bet ne čia lopiškumo esmė. :))

tikiuosi kad tikrai nieko nepeši, nelabai humanitariška kitus lopais išvadint.

 ką tu čia nusišneki, 'tikiuosi tikrai nieko nepeši'??  tikėtis, kad kitam nepasiseks tai jau humaniška? humanitariška tu tikra.

Žinutė parašyta: 2009-07-20 21:22:45 | Nuoroda

kur tą balą pamatyt? ;o

Žinutė parašyta: 2009-07-20 21:31:45 | Nuoroda

man tiesiog rašo, kad registracija baigta ir neleidžia prisijungt :/

Žinutė parašyta: 2009-07-20 21:36:41 | Nuoroda

radau, ne ten jungiausi ;)

Žinutė parašyta: 2009-07-20 22:08:50 | Nuoroda

priminkit kaip atrodo ta formulė, pagal kurią reikia skaičiuot balą 'su pieštuku ir popierium'? :) dauginant tik vbe rezultatus su koeficientais nesigauna :}

Žinutė parašyta: 2009-07-20 22:16:54 | Nuoroda
Muuuu rašė:
kamuolis rašė:

priminkit kaip atrodo ta formulė, pagal kurią reikia skaičiuot balą 'su pieštuku ir popierium'? :) dauginant tik vbe rezultatus su koeficientais nesigauna :}

 Reikia prie valstybinių pridėt po 13, o prie metinio 1 balą ir tada tik daugint iš koeficientų, jeigu neklystu. Savo taip skaičiavau, bet mano į Biomedicinos mokslus, tai gal tas pats visoms sritims?

 nesigauna :/ pvz mano matematikos 69. pridedu 13, padauginu iš 0,4 ir gaunasi 32,8. o kur dar kitus pridėčiau. kažkaip nesigauna :}

Žinutė parašyta: 2009-07-20 22:17:20 | Nuoroda
Muf Muf rašė:
kamuolis rašė:

priminkit kaip atrodo ta formulė, pagal kurią reikia skaičiuot balą 'su pieštuku ir popierium'? :) dauginant tik vbe rezultatus su koeficientais nesigauna :}

 (VBE/10+13)*koef + (VBE/10+13)*koef + (VBE/10+13)*koef + (metinis+0/1/2) =

0 jei B lygiu
1 jei A lygiu

 labai ačiū!

Žinutė parašyta: 2009-07-20 22:26:53 | Nuoroda

Kokių reikia dokumentų norint gaut bendrabutį? Žinau dėl pažymų apie šeimos sudėtį, pajamas, ko dar?