Vartotojo dot pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-09-08 20:44:22 | Nuoroda

sveiki. kas kur planuojat stot iš būsimų abiturientų? :)

Žinutė parašyta: 2008-09-09 20:06:48 | Nuoroda

tai gal čia visi iš kauno :>? aš pats kaunietis, bet galvoju apie studijas vilniuje, vu būtų pats tas ko man reikia.. gal kas nors žinote apie stojimus į užsienio universitetus?pvz. amerikos.

Žinutė parašyta: 2008-09-10 17:02:04 | Nuoroda

taip,mokslas brangus jav.jeigu turi žalią kortą viskas daug paprasčiau, nes jei ne reikia šiek tiek pinigėlių. nusigauti nesunku. lėktuvai skraido ir tu jau ten :) kelionė neesmė. nesunku ten nukakti.žinau,kad yra toks dalykas teofl. gal žinai kokių nors universitetų čikagoj arba new jersey.? bet turbūt nežinosi :) man atrodo teks džiaugtis vu :)

Žinutė parašyta: 2009-04-28 08:23:05 | Nuoroda

taip, galvoju aš apie žurnalistiką. vidurkis pažymių? :)) jis nieko ten nereiškia. net egzaminai mažai ką reiškia. gali lietuvių išlaikyti ~50 procentų, bet jeigu praeisi kūrybinį konkursą, ten įstosi. viskas priklauso nuo kūryb.konkurso: rašinio ir pokalbio ;) yra tokia žurnalistikos vu mokykla. deja, jau baigėsi ji šiemet ir nenueisi, o būtų buvę naudinga ;) ten daug sužinai apie ją specialybę, po tos mokyklos mažai kam lieka noras stot į žurnalistiką. o tu tvirtai žinai, kad ten nori stot ;)?

Žinutė parašyta: 2009-04-28 21:13:35 | Nuoroda

taip, lankiau tą mokyklą. (jeigu pasakytum, kad nori tokios veiklos, kurioj nebūtų nuobodu, per stojamąjį egzaminą tikrai nepriimtų :)), ir šiaip, manau, geriau tu nestok į tą žurnalistiką, jeigu neturi motyvacijos ką nors keisti žiniasklaidoje, eini ten dėl to, kad tau bus įdomu...nes užimsi gal kokios nors žmogaus vietą, kuris svajoja apie tą specialybę ir turi didelius tikslus žurnalistikoj :). vat. lankiau tą mokyklą, dėstytojai buvo h.vaitiekūnas, ž.pečiulis, a.čekuolis, s.valiulis ir kiti :) jie dažnai komisijose būna, tai rašėm rašinius, repetavom pokalbius. labai greitai gali "suvartyti" per pokalbį, jei tik pats paslysi. :) ko nežinai - nesakyk, jei jau stosi :) o iš kur tu?

Žinutė parašyta: 2009-06-26 21:33:29 | Nuoroda

 aš taip pat einu pirmadienį į stoj.egzaminą... :)

Žinutė parašyta: 2009-06-26 21:37:40 | Nuoroda

vat, baigiau tą žurnalistikos mokyklėlę :) buvo smagu, nors beveik kiekvieną pamoką ateidavo ir sakydavo: nestokit, vaikai...sakydavo, kaip ten blogai visiems, kaip čia sunku... :) bet šiaip buvo liux. pirmenybė per kūryb.konkursą bus: vaikinams, žmonėms, gyvenantiems rajonuose, o ne miestuose, taip pat esančius kažką parašiusius ar baigusius mokyklą. bent jau mums taip sakė:)

Žinutė parašyta: 2009-06-27 13:27:53 | Nuoroda

girdėjau, daug kur rašyta, kad kaunas gali prarasti studentų miesto statusą :) daug pačių kauniečių 'apleidžią šį miestą, lekia studijuot į vilnių, čia pagal jau pateiktų prašymų duomenis :) tai gal kaune laisvų vietų daugės.. .:)

Žinutė parašyta: 2009-06-27 13:30:23 | Nuoroda

taip, mažai kas įstoja su ta mokyklėle :) niekas ir nesako, kad daug... aš tik pasakiau, kad teikia pirmenybę ji, jei tu ją lankei, vadinasi susiradai ją, buvai suinteresuotas pažinti., kas yra ta žurnalistika ir etc.

Žinutė parašyta: 2009-06-27 13:35:50 | Nuoroda
Muuuu rašė:
Kaeras rašė:

gal yra galvojančių apie informologiją?

 O kas čia per reikalas? Kokia neapsišvietus pasijaučiau... :o

 aš mąsčiau, bet sakė neverta :) 

Žinutė parašyta: 2009-06-27 22:34:32 | Nuoroda

kas ta mifo? girdėjau, kad informologija neperspektyvu, abstraktu labai...

Žinutė parašyta: 2009-06-29 22:13:52 | Nuoroda

šiandien buvo žiauuuuruuu :)))))))))))) kas praėjot? ką pakvietė? asmeniškai aš, praėjau, pakvietė į pokalbį, viskas buvo liux :) jei kam įdomu ką klausinėjo...apie bankus lietuvos, visko, ką jūs patys pasisakot. stenkitės patys nerodit 'visažinio' vaidmens :)

Žinutė parašyta: 2009-06-30 09:53:12 | Nuoroda

kas gavo įskaitą :)?

Žinutė parašyta: 2009-06-30 16:59:24 | Nuoroda

aš planuoju :)

Žinutė parašyta: 2009-06-30 21:03:03 | Nuoroda
Vega~ rašė:

Neišlaikius stojamojo, jau jokių vilčių nelieka įstoti, ar ne?

Šiaip netikiu, kad nėra jokio numatyto skaičiaus, kaip kad sakė dekanas...

 hm...o tu kuriame kabinete laikei pirmadienį? 609 ar tam kitam? liūdna, kad tau nepasisekė... :( ir dar...noriu paklausti, kas čia rašo. sakot, kad šiandien (antradienį) beveik visus pakvietė į pokalbį. tai kiek jūsų buvo šiandien :)?

Žinutė parašyta: 2009-07-01 10:09:29 | Nuoroda
Vega~ rašė:
vytenis rašė:
Vega~ rašė:

Neišlaikius stojamojo, jau jokių vilčių nelieka įstoti, ar ne?

Šiaip netikiu, kad nėra jokio numatyto skaičiaus, kaip kad sakė dekanas...

 hm...o tu kuriame kabinete laikei pirmadienį? 609 ar tam kitam? liūdna, kad tau nepasisekė... :( ir dar...noriu paklausti, kas čia rašo. sakot, kad šiandien (antradienį) beveik visus pakvietė į pokalbį. tai kiek jūsų buvo šiandien :)?

 Na, aš buvau viena iš tų trijų merginų, kurioms iš pradžių buvo pranešta, kad pokalbyje jos nepageidaujamos :) rašinį rašiau 609 kab., pokalbio laukiam kitam koridoriaus gale, o kalbėjau vis dėlto vėl 609 kab. Ir galvoju dabar, kuris tas Vytenis :) ar tas šnekutis, kuris antrus metus stojo ir ekonomiką studijuoja, ar tas, kuris pokalbyj apie automobilius šnekėjo, ar tas mandagus vaikinas, kuris iš pradžių ne prie to kabineto laukė - kažkaip iš nuotraukos nepažįstu :)

 chi :) aš buvau 609 kab. neesu tas vaikinas, kuris studijuoja ekonomiką, ir pokalbyje nekalbėjau apie automobilius :) buvau su baltais marškiniais...iš 609 pakvietė du vaikinus: vieną su ilgais plaukais ir kitas aš buvau :) gal dabar jau tau tiksliau :P

Žinutė parašyta: 2009-07-01 10:10:00 | Nuoroda
GlassInGrass rašė:
Sveiki :) Ar kas nors is pirmadieni patekusiu i pokalbi jau zino savo rezultatus?

 aš žinau - įskaita. kaip tavo :)?

Žinutė parašyta: 2009-07-01 11:28:42 | Nuoroda

taip, atsimenu :) ir kaip tau sekėsi? matau, kad gerai, jei įskaitą gavai :) na, o kokie tavo egzaminų rezultatai?

Žinutė parašyta: 2009-07-01 17:10:58 | Nuoroda

nepykit už kritiką, bet....geri jūs būsimi žurnalistai :)))) jei nemokat jums aktualios - svarbios info susižinot :) nebūtina eit į lamabpo.lt užtenka pasiskambinti į žurnalistikos priėmimo komisiją ir pasako - įskaita arba ne. jokių pažymių 9- 10 tukų neliko.....

Žinutė parašyta: 2009-07-01 17:12:42 | Nuoroda

www.universitetozurnalistas.lt eikit ir susiraskit priėmimo komisijos nr. tada pasakyt, kad egzą tą laikėt ir jums duos kitą nr, kuriuo skambint.