Vartotojo dot pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-22 11:50:36 | Nuoroda
lengvai rašė:

zmogau,istojes i zurnalistika, ir dar vf, sveikinimai!!! butu lb gerai,jei parasytum savo KB!

 ačiū ;:)))) gal ir tu ten stojai? mano kb 19,54.

Žinutė parašyta: 2009-07-22 12:17:04 | Nuoroda
Daniq rašė:

Sveikinimai dot :) kaip sužinojai?> Bo man dar jokio atsakymo nėra...

 ačiū :) gal būsim kursiokai :D

Žinutė parašyta: 2009-07-22 21:24:47 | Nuoroda


Pranešame, kad Jūs esate kviečiamas(-a) studijuoti:
Studijų programa: žurnalistika
Aukštoji mokykla: VU
Priimtas su finansavimo pobūdžiu: VF
Pageidavimo numeris: 1
 

 :) kiek vaikinų, 3? kol kas...kiek matau :) nes šiaip žurnalistikoj vyrai yra mažumos vyriausybė :p

Žinutė parašyta: 2009-07-22 21:31:53 | Nuoroda

matau, kad daug žmonių įstojo į žurnalistiką, kurie bendravo čia, šitoj temoj :) sveikinimai visiems kolegoms...

Žinutė parašyta: 2009-07-23 10:24:27 | Nuoroda
plastmasine_gele rašė:

Labas, fukse!

Norime pirmieji tave pasveikint tapus mūsų - Komunikacijos fakulteto (kurį jau dabar gali įprast vadinti tiesiog Komfaku) - šeimos nariu.

Bet prieš tai gausi atvežti į savo naująją mokslo įstaigą dokumentus, reikalingus įforminti tave kaip tikrą VU studentą. Tad tau reikės atsivežti pasą arba asmens tapatybės kortelę (užteks tik parodyti), brandos atestatą ir jo priedus (originalą), 3 fotonuotraukas (3x4). Atvykti reikia į Vilniaus universiteto Komunikacijos fakultetą (Saulėtekio al. 9, I rūmai) 208 auditoriją. Visai šalia, 209 auditorijoje tavęs lauksime mes, Komunikacijos fakulteto Studentų atstovybės nariai, papasakosime tau apie studijas, barakus, pirmas paskaitas, studento pažymėjimą, VU paštą, pakviesime atvykti į fuksų stovyklą bei užregistruosime tavo duomenis, kad pirmas gautum visą aktualią informaciją "o ką daryti toliau?", tad nepraeik pro šalį.

Beje, dokumentų priėmimai vyksta nuo liepos 24 iki 30 dienos darbo dienomis nuo 8:30 iki 12:00 ir nuo 13:00 iki 17:00 val. ir šeštadienį nuo 9:30 iki 14:00 valandos, tad nepramiegok!

Susitiksime jau netrukus!


Tavo KF SA

Mes internete: www.kfsa.lt
El. paštas:

 ačiū už informaciją :)

Žinutė parašyta: 2009-07-23 10:24:57 | Nuoroda
Eiviltas rašė:

Pranešame, kad Jūs esate kviečiamas(-a) studijuoti:
Studijų programa: žurnalistika
Aukštoji mokykla: VU
Priimtas su finansavimo pobūdžiu: VF
Pageidavimo numeris: 1

Malonu susipažint, būsimi kolegos:) Kada pirmasis mytas? Kas įstojo iš pirmadienį ėjusių į stojamąjį?:)

 aš taip pat ėjau pirmadienį. pas sviderskytę :)

Žinutė parašyta: 2009-07-23 10:25:22 | Nuoroda
nynia15 rašė:

Aš ėjau pirmadienį :)

 įstojom abu :p. būsim kolegos...:)

Žinutė parašyta: 2009-07-23 12:31:51 | Nuoroda

gal kas nors žiūrėjot mūsų tvarkaraštį? kiek aš žiūrėjau, pastebėjau, kad panaikinta anglų kalba :( 2 kartus per savaitę vyks prancūzų,  2 kartus vyks vokiečių. nei žodžio šių kalbų nemokų...

Žinutė parašyta: 2009-07-23 16:56:52 | Nuoroda

aš pažiūrėjau mūsų tvarkaraštyje, kad bus prancūzų ir vokiečių. jį galite rasti universitetozurnalistas.lt arba komfakas.lt . vat :) nežinau, kaip iš tiesų bus, gal ir leis kažką pasirinkti. mano skype - r.vytenis

Žinutė parašyta: 2009-07-23 22:02:53 | Nuoroda

liepos 28d. antradienį vyks įstojusių į žurnalistiką meetas 17:30 maironio g. prie žurfako.

kviečiame dalyvauti :)