Vartotojo Žydrūnė pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-07-24 18:08:12 | Nuoroda

Sveiki :) Įstojau į vf, KB 18,60. Gal žinot, kur galima registruotis fuksų stovyklai? :) Skype: ostrrajte

Žinutė parašyta: 2009-08-11 14:49:24 | Nuoroda

Aš gavau :)

Žinutė parašyta: 2010-07-13 10:47:48 | Nuoroda

Juokinga skaityti tokius universitetų karus. Pati studijuoju MRU TeisÄ™, esu labai patenkinta. TaÄiau nematau jokio reikalo eiti į diskusijas apie VU, rašyti išgalvotas statistikas, cituoju "velgi kartoju, buna geru ir blogu(nemotyvuotu) studentu ir ten ir ten, bet aisku tas skaicius, kalbant apie blogus studentus zymiai didesnis mru", neargumentuotai skleisti visokius faktus, kuriuos turbÅ«t irgi perskaitei kažkokiam forume ar išgirdai iš draugo draugÄ—s sesÄ—s draugo? KÄ… gali pasakyti apie studijas universitete, kuriame pats nestudijavai? Nesuprasiu :)

 

Žinutė parašyta: 2010-07-13 14:37:43 | Nuoroda
otaitau rašÄ—:
ŽydrÅ«nÄ— rašÄ—:

Juokinga skaityti tokius universitetų karus. Pati studijuoju MRU TeisÄ™, esu labai patenkinta. TaÄiau nematau jokio reikalo eiti į diskusijas apie VU, rašyti išgalvotas statistikas, cituoju "velgi kartoju, buna geru ir blogu(nemotyvuotu) studentu ir ten ir ten, bet aisku tas skaicius, kalbant apie blogus studentus zymiai didesnis mru", neargumentuotai skleisti visokius faktus, kuriuos turbÅ«t irgi perskaitei kažkokiam forume ar išgirdai iš draugo draugÄ—s sesÄ—s draugo? KÄ… gali pasakyti apie studijas universitete, kuriame pats nestudijavai? Nesuprasiu :)

 

 Aišku, turi bÅ«ti patenkinta MRU, nes į VU nemokamai ir nebÅ«tum patekusi :D

Patenkinta ne todÄ—l, nes neįstojau į prestižinį VU, o todÄ—l, kad iš tikrųjų esu patenkinta studijomis :) Matau egzaminų skaiÄiukai tau tikrai kelia savimeilÄ™ :)

Žinutė parašyta: 2010-07-15 11:21:05 | Nuoroda

Į teisę ir valdymą 2009 metais mažiausias balas į vf buvo 18,16 :)

Žinutė parašyta: 2010-07-15 11:25:15 | Nuoroda

Aišku įmanoma :) Praeitais metais mažiausias į vf buvo 18,28 :)

Žinutė parašyta: 2010-07-21 12:29:23 | Nuoroda
azazelas rašÄ—:
Zigfryda rašÄ—:

kur žadat gyvent? :) aš tai žadu nomuotis butÄ… :)))

 

 Ehey, o kazi,kaip MRU barakai?  As ir,matyt,nuomuosiuos,tik reiks kazka i pora pasimt,nes vienam sunkiai issimoket bus(:.

 PuikÅ«s barakai, tikrai geros sÄ…lygos:) Tik sunkoka gauti:)

Žinutė parašyta: 2010-07-25 12:43:23 | Nuoroda
Thotu rašÄ—:

Arba aš aišku kažko nesupratau :}

 MÅ«sų, bÅ«simų antrakursių, grupių yra 10, tai jÅ«sų irgi panašiai bus:)

Žinutė parašyta: 2010-07-27 16:19:58 | Nuoroda
tralain rašÄ—:
fcukk rašÄ—:

hi,gal kas zinot kur butu galima rast studiju tvarkrasti? na kokios paskaitos buna,kiek dienu,ir t.t

bandziau rast praitu metu,bet nenusiseke

 man sitas ir idomu..ir dar.. kiek paskaitu buna? kasdien? ilgai laiko?

 TvarkarašÄiai bus rugpjÅ«Äio vidury/gale. Paskaitos trunka 90min, tuomet 10min pertrauka. Jų bÅ«na įvairiai, kartais 1, kartais 3 ar 4 per dienÄ…, kai tvarkaraštis bus sudarytas, pamatysit:) Viskas priklauso nuo dÄ—stytojų, kai kurie laiko visÄ… paskaitÄ…, kai kurie anksÄiau išleidžia, o paÄios paskaitos, bent jau man, kiekvienÄ… dienÄ…, kartais laisva diena bÅ«na.

Žinutė parašyta: 2010-07-31 15:40:58 | Nuoroda
kareee rašÄ—:

 Sveiki , aš taip pat įstojau į teisÄ™. Gal kažkas galvoja nuomotis butÄ… ? Nes kiek žinau bendratutį gaut mažai šansų..  Gal yra įstojusiu iš Alytaus ?jei kÄ… , parašykit. mano nr.   866244238

 Aš bÅ«sima antrakursÄ— iš Alytaus :)

Žinutė parašyta: 2010-08-01 20:56:58 | Nuoroda
kareee rašÄ—:

Žydrūne , ar nenusivylus studijomis?:)

 

 Esu labai patenkinta iš tikrųjų :)

Žinutė parašyta: 2010-08-10 13:21:36 | Nuoroda

Mums praeitais metais atsiuntÄ— į paštÄ… :)

Žinutė parašyta: 2010-08-26 23:49:40 | Nuoroda

Ko jÅ«s Äia verkiat, į barakÄ… važiuojat gyvent, o ne į 5 žvaigžduÄių viešbutį:D

Žinutė parašyta: 2010-08-28 11:05:48 | Nuoroda
nemano rašÄ—:

ir dar.. kada mum paskaitos prasideda? rugsejo 2? kaip zinot kokioje grupeje esi,kur tave paskyre?

www.mruni.eu/lt/padaliniai/fakultetai/teises_fakultetas/naujienos/detail.php?section=1622&el=90660 Äia bÅ«tinai nueikit, daug pasakys, galÄ—sit paklaust, kas neaišku.

O dÄ—l grupÄ—s, užsiregistruokit stdb.mruni.eu/menu_stud.php , Äia bus jÅ«sų studijų knygelÄ— ir pamatysit savo grupÄ™.

 

Žinutė parašyta: 2010-08-29 13:31:36 | Nuoroda

Nuo pirmadienio 9 val. ryto galima keltis Ä¯ Valakampius :)

Žinutė parašyta: 2010-08-30 15:36:52 | Nuoroda

Eikit žiÅ«rÄ—t tvarkarašÄio :)

Žinutė parašyta: 2011-09-03 12:28:12 | Nuoroda

Salygos Valakupiuose yra labai geros. Pati gyvenau praeitais metais ten ir likau visiskai patenkinta. Vienintelis minusas yra tai, kad reikia vazineti i universiteta (jei paskaitos nevyksta paciuose Valakupiuose). O siaip kambariai yra trivieciai (isskyrus dvivieti, kuris skiriamas auksto seniunei/seniunui su dar vienu zmogumi). Kiekvienas kambarys turi atskira duso ir tualeto kabina, kamabariai pakankamai erdvus, baldai nauji, ramu ir tvarkinga :)