Vartotojo busiu_ten_ pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-09-30 21:53:04 | Nuoroda

na tai sveikinu visus istojusius.:) o pati noreciau pasiteirauti, kaip jums sekasi? gal kas galetu papasakot, kaip ir kas ten???visgi pirmieji metai.:) 

Žinutė parašyta: 2009-03-05 16:16:38 | Nuoroda

Pati ruošiuosi rašyti interpretaciją, nes lengviau sekasi.:) o gan gera knyga, kurioje pilną pavyzdžių, kaip gerai parašyti interpretacijas  tai:Literatūros teksto interpretacija.kas be ko, daug įvairių lentelių ir šiaip visko mokytoja mokykloje išdalina.:) tai taip ir ruošiamės.;D 

Žinutė parašyta: 2009-03-27 20:24:18 | Nuoroda

na o aš neišlaikiau ir dėl to labai nepergyvenu.;D nes ėjau dėl to, kad mokykloj mums pamelavo: pasakė, kad jei nelaikysi įskaitos, tai neprileis prie egzaminų. Na o mes žinoma ir patikėjom.:) Ėjau  pirmu srautu.:) klausimai bent jau man tai buvo sunkūs. ne visi, bet dauguma. o šiaip sveikinimai tiems, kurie išlaikė:) 

Žinutė parašyta: 2009-03-27 20:25:27 | Nuoroda

patikslinu: sakė, kad neprileis prie informatikos egzamino ( o aš jį laikysiu) :)

Žinutė parašyta: 2009-03-27 20:43:29 | Nuoroda

o gal galėtum ką nors apie šias studijas pasakyti? kas tai per studijos? ko jose bus mokoma?;D 

Žinutė parašyta: 2009-04-07 12:25:22 | Nuoroda

būčiau dėkinga, jei ir man atsiųstum.:) mano

Žinutė parašyta: 2009-04-09 11:18:04 | Nuoroda

labai ačiū už siuntinį.:) 

Žinutė parašyta: 2009-04-14 20:33:35 | Nuoroda

o aš ryt eisiu tik 16.30, tai  net nežinau ar čia gerai, ar ne.;D  kažką sakė, kad po pertraukų keičia potemes ar pan., tai jei pakeis, tai bus nelabai gerai.o šiaip, net nežinau ar pravers, bet štai keletas minčių:

"Kas šiandien nauja ir įdomu, poryt įdomu ir nauja jau nebebus. Bet kas jau gyvuoja keletą šimtmečių, o vis dar neužmiršta ir nepražuvę, to vertinimas tikriausiai nebepatirs didelių svyravimų ir mūsų gyvenime" (galima naudoti, kalbant apie teatrą)

"Mene galioja belaikiškumas, o ne šiuolaikiškumas"

Beje sėkmės visiems.:)

Žinutė parašyta: 2009-04-15 09:45:32 | Nuoroda

Be galo dėkoju.:) lekiu ruoštis ką nors.:) 

Žinutė parašyta: 2009-04-15 09:45:51 | Nuoroda

Be galo dėkoju.:) lekiu ruoštis ką nors.:) 

Žinutė parašyta: 2009-04-15 21:13:21 | Nuoroda

na aš irgi jau po įskaitos. rytoj bus žinomi rezultatai. tikriausiai gausiu 7.:) ir tik nenusisnekekit, kad 8blogas pazymys.;D sveikinu, visus, kurie gavo 10,9 na ir 8. ir sėkmės tiems, kas rytoj laiko.:)

Žinutė parašyta: 2009-04-17 13:40:49 | Nuoroda

blem, aš nesuprantu.;D arba jūsų nevertina, pagal tą lentelę vertinimo, arba jūs super oratoriai.;D žiūriu tik dešimtukai...;D šaunuoliai, sveikinu.:) o pati vis dar nezinau, pirmadienį, kai sukels į KELTĄ, tada paskelbs, oficialius.:)

Žinutė parašyta: 2009-04-22 20:23:24 | Nuoroda

 tik nereikia nusišnekėti, kad už 26 surinktus taškus žmogus gauna 6;D ir nereikia sakyti, kad kiekvienoje mokykloje vertina skirtingai.;D yra kažkas tokio, kaip egzaminų centras, sistema KELTAS, kurie ir parodo, kokie mūsų rezultatai. jei kam įdomu tai vat:

30-29taškai-10, 28-26taškai-9, 25-23taškai-8, 22-20taškų-7, 19-17taškų-6, 16-14taškų-5, 13-11taškų, 10-0taškų-neišlaikyta.

 

 

 

Žinutė parašyta: 2009-04-23 13:32:26 | Nuoroda

nėr už ką.;) beje, sveikinu su 9-netu.:] aš irgi 9gavau.:) 

Žinutė parašyta: 2009-05-23 14:18:51 | Nuoroda

aš dėl KI prieš 4mėnesius pradėjau lankyti informatikos pamokas (nes nuo 10kl. aš išsimečiau informatiką, galvodama, kad jos neprireiks). Užrašiau, kad laikysiu mokyklinį (vakar laikiau), o čia pakišo koją ir pasirodo, kad nereikia IT. ;D na bet nieko baisaus, informatikos pažymys nepakenks manau.:) o dėl istorijos, tai...;D laikysiu VBE. nežinau kaip bus, dar nieko nežiūrėjau, į konsultacijas nevaikšatu.;D bet tikiuosi geriausio.;D ir šiaip, manau, kad pasėdėjus prie istorijos knygų kokią savaitę, galima puikiai išlaikyti egzaminą.:) o šiaip, visiems kuo didžiausios sėkmės laikant egzaminus.;D ir tikiuosi nuo rugsėjo 1-būsim bendrakursiai.;D

Žinutė parašyta: 2009-05-29 19:26:32 | Nuoroda

tai vat, skaičiau daug forumų šia tema (kūrybinės industrijos), taip pat žiemą buvau VGTU atvirų durų dienose, kur buvo atskira "paskaita" apie kūrybines industrijas abiturientams. ir pasidariau išvadas: į KI įstos visiški tiksliukai. Ir beje, mane tai kažkiek erzina. Gal aš ir klystu, kad jie tiksliukai, bet per ta "paskaitą" visi galėjo užduoti įvairiu klausimus apie KI, pabendrauti su vienu vaikinu, studijuojančiu šią specialybę. tai iš be galo didelės "minios" žmonių pastebėjau tik 4žmones, kurie buvo pilni noro, buvo susidomėję. O kita likusi "moksliukų" (sorry, kad taip žiauriai, bet tokia ta realybė) minia visąlaik sėdėjo ir klausėsi. Stos tokie, kurie nemoka ir bijo bendrauti. sorry, bet tada už ką jie po kelių metų gaus komunikacijos diplomą....ir kuo daugiau skaitau apie tuos, kurie stos, tuo baisiau man daros...;D kai kurie stos čia vien dėl to, kad pavadinimas labai gražus..na sorry..;D tai vat, tik norėjau pasisakyt.:) Tikiuosi į šią specialybę įstos tikrai gabūs ir charizmatiški žmonės.:) 

Žinutė parašyta: 2009-05-29 19:52:47 | Nuoroda

na o aš susidomėjus tiek VIV, tiek Informologija.:) abu rašysiu į prašymus. Tik VIV rašysiu pirmesnį.:) o šiaip, iš egzaminų nesitikiu labai įspūdingų balų, tai žiūrėsim kaip čia bus, kai sulauksim egzaminų rezultatų.:)

Žinutė parašyta: 2009-05-29 19:55:03 | Nuoroda

---->Nameless, šiaip aš atvirkščiai sakiau, nei tu dabar parašei. Aš rašiau, kad ši specialybe labiau tinka ne tiksliukams, o humanitarams. Kažką negerai supratai. 

Žinutė parašyta: 2009-05-29 19:57:06 | Nuoroda

blem, žmonės, jūs mokat skaityt???;D ar aš taip neaiškiai parašiau????;D aš pritariu 100% jums, ir sakau, kad 5 KI turi sustoti kūrybingi. o apie tiksliukus šnekėjau tik todėl,kad jų buvo labai daug susirinkę per VGTU atvirų durų dienas ir jie mane erzino.;D 

Žinutė parašyta: 2009-05-29 21:15:12 | Nuoroda

būtent: tiksliukai=moksliukai.;D (šiuo atveju) kas galėsit, manau būtų puiku ateit patiems birželio 18d. Į VGTU atvirų durų dienas ir pasidomėt studijom, o ne aklai stot, kaip kai kurie.;D