Vartotojo Backspace pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2008-10-11 20:54:54 | Nuoroda

Jei nesunku papasakok apie kūrybines industrijas. : )

Žinutė parašyta: 2009-01-20 21:10:43 | Nuoroda

Taigi, kas ruošiates valstybiniui informatikos egzaminui?

Šiaip visada labai pykau kad VBE nuo MBE kardinaliai skiriasi, mokykliniam programavimo 0, o jau valstybiniame 75% egyamino sudaro programavimas. Kažkaip nepatinka man tai. Tie procentai galėtų kristi bent iki 50%. :)

Tai kaip reikalai su pascaliu? Ar naudojat kažkokias papildomas priemones, knygas ar dar kažką jo mokymuisi? Ir kaip gerai išmokti programuoti? Mano nuomone reikia daug praktikos.

Žinutė parašyta: 2009-02-13 20:58:21 | Nuoroda

Aš irgi bandysiu čia stoti, labai norėčiau patekti. Bandysiu laikyti IT valstybinį.

Įdomu ar pirmieji šios studijų programos studentai nenusivylė tuo, kur įstojo. Ar vis dar mato perspektyvas...???

Beje gal kas žino ar bus su kuo pakalbėti apie KI Litexpo parodoje?

Žinutė parašyta: 2009-03-13 13:13:19 | Nuoroda

Tai ką, dabar kai jau pasirinkau informos valstybinį paaiškėjo, kad pasikeitė svertiniai koficientai ir informatikos užtenka metinio pažymio!!! Svarbiausia pasidarė istorija..su 0,4. Kaip visiems linksma žaisti su mūsų ateitim!!

Žinutė parašyta: 2009-04-15 14:36:57 | Nuoroda

Aš irgi kalbėjau mokslo tema ir ta lengviausiaja, ketvirtaja poteme, apie tai mokslas kuria ar griauna. Na buvau labai neblogai pasiruošusi šnekėti apie GMO, tai puikiai tai pritaikiau šiaip temai, panaudojau keleta citatų, istorinių įvykių. Įvertinimo dar nežinau, bet manau, kad neturėtų būt labai blogai..: )

Žinutė parašyta: 2009-05-11 22:19:50 | Nuoroda

Ech..kuo toliau tuo labiau pradedu manyti, kad vistik čia neįstosiu. Visų pirmą egzaminų pakeitimo faktas, su programavimu vargau ir ryžtingai mokiaus vsus metus, su ta mintim, kad būtent informatikos egzaminas suteiks didesnių šansų čia patekt...istorijos valstybinį laikau, bet tai nėra mano stipriausia vieta..

Kitas faktas, didžiulis susidomėjimas šiomis studijomis..jau vien forume nemažai žmonių, o kiek dar čia nesireiškiančių, kurių planuose taip pat KI..taip, kad konkursas nusimato nemažas.

Įdomu, gal kas jau nugirdote, koks mokestis už KI studijas numatomos?

Žinutė parašyta: 2009-05-21 17:06:28 | Nuoroda

Na ką valstybinukai veikia/kartojas/mokosi prieš rytojaus egzaminą? : )

Žinutė parašyta: 2009-05-21 18:33:12 | Nuoroda

Gal kas žinote kiek šiemet laikančių IT VBE?..pernai apie 900 laikė, o reikėjo surinkt min 15 taškų, kad išlaikytum, tikiuosi, kad labai kertelė šiemet neužsikels: )

Ir dar labai tikiuosi, kad neteks kurti programų fizikos formulėms..

Žinutė parašyta: 2009-05-21 18:45:27 | Nuoroda

Aš vis užsuku čia paskaitinėti, kas ką mąsto..ir matau, kad Lourio situacija su maniške labai panašios..rytoj laikysiu IT VBE, kurį pasirinkau tik dėl KI (žinoma dar prieš sužinant apie svertinių koeficientų pasikeitimus)..ir šiaip daug laiko labai skyriau programavimo mokymuisi..su ta mintim, kad būtent tai man padės įstoti į KI. Laikau ir istorijos valstybinį, bet neesu joje labai stipri ir manau, kad labai vidutiniškai ją išlaikysiu, todėl būtent tai gali pakišti koją stojant į kūrybines industrijas. Žodžiu labai gaila laiko ir pastangų kurie buvo išnaudoti informatikos mokymuisi...aišku sako, ką išmoksi ant pečių nenešiosi, bet programavimo man kaip ir niekur nereikės apart rytojaus egzamino..o tą laiką, kurį gaišau kaldama sintakses būčiau paskyrus istorijai...na, bet vis dar neprarandu vilties čia įstoti. :)

Žinutė parašyta: 2009-05-21 19:47:16 | Nuoroda

Ne, IT VBE pasirinkau tikrai ne dėl ketinimų toliau kažką rimtai su ja veikti, tiesiog neblogai man šioje srity sekasi ir gan įdomu pačiai informatika, dar brolį baigusį informatikos studijas turiu, kuris visada mielai mane pamoko : )  bet, pasikartosiu, kad tik dėl didelio noro įstoti KI

Žinutė parašyta: 2009-05-21 19:50:16 | Nuoroda
Backspace rašė:

Ne, IT VBE pasirinkau tikrai ne dėl ketinimų toliau kažką rimtai su ja veikti, tiesiog neblogai man šioje srity sekasi ir gan įdomu pačiai informatika, dar brolį baigusį informatikos studijas turiu, kuris visada mielai mane pamoko : )  bet, pasikartosiu, kad tik dėl didelio noro įstoti KI

 (damn netyčia per anksti išsiunčiau pranešimą..)

bet, pasikartosiu, kad tik dėl didelio noro įstoti KI, pasirinkau šį egzą, nes kai stebėjau pernykščius stojančiuosius pirmas vietas užėmė tie kas laikė valstybinį. Žodžiu viskas dėl KI : )))
 

 

Žinutė parašyta: 2009-05-21 19:56:15 | Nuoroda

Mūsų mokykloje taip pat gausiai laikančių VBE, net trys : )) aš ir dar du klasiokai. Man irgi parūpo dabar ar sutiksiu rytoj merginų egzamine..:)

Žinutė parašyta: 2009-05-21 20:07:43 | Nuoroda

Na aš tai Lietuvos centre - Kėdainiuose programuosiu : ) jūs??

Žinutė parašyta: 2009-05-22 13:45:32 | Nuoroda

Na mano panašios nuotaikos..su testu viskas tvarkoj, nebuvo jis labai sudėtingas, tikrai įveikiamas.

O praktinės asmeniškai man buvo sunkios..buvo daug neaiškių vietų..

Gal testo atsakymus pasitikrinam?

Žinutė parašyta: 2009-05-22 14:05:25 | Nuoroda

Aš tada parašysiu kas pas mane skiraisi nuo Sejkutes:

3.2. rašiau 1,5

6.1 adresas į svetainę

20.  0

21. FALSE  FALSE

22. Na čia aš parašiau tik ' while i< = 3 do; Writeln(i);

23.2 MODESTAS1450

o šiaip viskas sutapo apart šitų vietų : )

Žinutė parašyta: 2009-05-22 14:40:19 | Nuoroda

Neleidžiama išsinešti užduočių tik tuo atveju jei anksčiau pabaigi viską ir nori išeit prieš pasibaigiant egzminui..o jam pasibaigus užduočių lapus visi galėjo pasiimti:)

Žinutė parašyta: 2009-05-27 12:33:48 | Nuoroda

Mokykliniam, paskutinio ką gavot? aš gavau, kad Rokas užtruks mažiau.

Žinutė parašyta: 2009-05-29 20:47:18 | Nuoroda

Man tik įdomu kaip tie tiksliukai čia įstos, kai konkursinį balą sudaro istorija, anglų ir lietuvių..

 

Žinutė parašyta: 2009-06-03 17:32:23 | Nuoroda

Va kaip dariau gramatikos trečią dalį:

1.Entered

2.Was studying

3.Would like

4.Taught

5.I have learned

6.To be prepared

7.Wasn't

8.Had joined

9.Wouldnt know

10.Are judged

11. to have

12.Have been teaching

13.Experiment

14. To get

15. Work.

Žinutė parašyta: 2009-06-03 17:42:44 | Nuoroda
surplus rašė:
Backspace rašė:

Va kaip dariau gramatikos trečią dalį:

1.Entered

2.Was studying

3.Would like

4.Taught

5.I have learned

6.To be prepared

7.Wasn't

8.Had joined

9.Wouldnt know

10.Are judged

11. to have

12.Have been teaching

13.Experiment

14. To get

15. Work.

 labai panasiai. tu tik penkta su ketvirtu sumaisei. be to as 4 had learned parasiau ir 9 would'nt have known

taip, sumaišiau rašydama.

o kodėl 9 taip rašei? aš tai ten antro tipo sąlygos sakinį radau.