Vartotojo julijablue pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-05-05 22:47:49 | Nuoroda

nu juk neamzina cia ta krize. grubiai issireiskus, minimum keturi metai iki galimybes gautas zinias pritaikyt darbe. o kaip zinia viskas keiciasi, tad nelogiska butu pagal siandieninius niuansus specialybe rinktis. ir isvis,esu tikra, jog stot, kur sirdis linksta, but geriausia,juk neperspektyviu specialybiu nera, yra tik neperspektyvus zmones...

Žinutė parašyta: 2009-05-25 23:23:59 | Nuoroda
mindgrinder rašė:

:D :D

googlej panaršyk gi, viską rasi. reikia lietuvių, užsienio k ir istorijos egzaminų, bei metinių pažymių. Bet ir be jo įstotum, jei kiti visi geri. Šiaip siūlau prieš stojant pasidomėt apie specialybę (tuo labiau jei apie archeologiją mąstai. Kad patiktų ten studijuot turi TIKRAI ja domėtis, nes jei stoji 'šiaip', kažin ar sulauksi pirmos sesijos nemetęs/usi) .Iš klausimų tai matau, kad nelabai domėjais:)

 

 įdomu, o kodėl paprastai metama archeologija nesulaukus pirmos sesijos, kaip sakei? neįdomu? sunku? specifinis mokslas? ar kaip?

Žinutė parašyta: 2009-06-22 01:49:37 | Nuoroda

gana seniai planuoju čia stot. norėjau ir tebenoriu, tačiau į galvą ima lysti dvejonės, mat turiu porą kitų labai priimtinų variantų. gal yra tvirtai apsisprendusių studijuot filosofiją?

Žinutė parašyta: 2009-06-22 19:33:56 | Nuoroda
-juju rašė:
julijablue rašė:

gal yra tvirtai apsisprendusių studijuot filosofiją?

 nors man iki stojimų dar visi metai laiko, bet gal vis tiek kažkuo galėsiu padėt

į filosofiją įstot man būtų didelė laimė (galvoju apie VU) , ją ir rašysiu pirmu numeriu, jeigu egzaminų rezultatai labai nepakiaulins. o baimės, kad paskui nėra galimybės susirasti padorų darbą ar kad filosofija - "neperspektyvus" dalykas, man atrodo bereikalingos - juk gausite tokį platų humanitarinį išsilavinimą - protingą žmogų visur myli ir gerbia taip kad sėkmės būsimiems filosofams

 

 

na smagu.. aš taip pat svajoju apie VU :) o kodėl būtent šią specialybę renkies?

Žinutė parašyta: 2009-06-22 23:53:41 | Nuoroda

aišku. suprantu tave :)

Žinutė parašyta: 2009-06-29 19:37:33 | Nuoroda
Antony rašė:

lietuvių vertintojai dūhai. neperkando mano rašinio matyt, arba savsiem ne taip atsakinėjau suvokime. bet ko čia ir stebėtis, kokie lohai iš šiaulių pedagaškės taiso rašinius, kai patys nei tokių kūrinių neskaitę, nei matę, nei girdėję.

istorija 96. skaičiavau, kad gausiu apie 60-65 taškus

tarsi skaityciau savo pacios mintis. blm, lietuviu egzaminas nors ir nebuvo lengvas, taciau nejos taip prastai, kad tokius balus gauciau... zodz, nesupratus palikau. net istorijos balas per ta lietuviu nebetaip besuskambejo, bet dziaugtis yra kuom visgi. gavau 98

Žinutė parašyta: 2009-06-29 19:45:24 | Nuoroda

prisidedu prie visu, nusivylusiuju savo lietuviu vbe rezultatais. 67. tikrai tikejaus daugiau

Žinutė parašyta: 2009-06-30 02:53:08 | Nuoroda
Antony rašė:
Lyra* rašė:

67%.. o mokytoja sake,kad buvau verta daugiau.. ;(

 aš irgi. bendras lygis mano buvo kaip studento literatūros. iš didelio rašto išėjau iš krašto.

anglų ir istorija 96%

 67 - uzkeiktas skaicius :D xex...

Žinutė parašyta: 2009-07-01 00:36:47 | Nuoroda

tai aš busiu. 1 rašysiu, kas jau seniai nuspręsta. pats planuoji rašyt? kelintu numeriu?

Žinutė parašyta: 2009-07-01 14:19:05 | Nuoroda
Antony rašė:

kokie balai?

 vokiečių 42, lietuvių 67, istorija 98. matematikos metinis 10A. nesididžiuoju, planavau geriau išlaikyt. bus matyt, įstosiu a ne. nu ir kaip pats čia tą topiką kelsi? kokie tavo balai?

Žinutė parašyta: 2009-07-01 15:51:41 | Nuoroda
-juju rašė:
Antony rašė:

eik romanų skaityti. lankstyk savo protą kiek gali

 neįkandau, ar čia pasityčiojai iš manęs, ar nuoširdžiai palinkėjai

manau, čia jau priklausytų, kaip pats priimtum,o tada jau ir kaip tas priėmimas paveiktų tave patį. būk pozityvus. tik jau romanais neapsiribok. šiaip landžiok kur beišein. domėkis, skaityk, analizuok... na, kaip jau minėta, tiesiog protą lankstyk. aš patariu nuoširdžiai ;D

Žinutė parašyta: 2009-07-01 16:20:42 | Nuoroda
Antony rašė:

96 anglų ir istorija,

67 lietuvių,

metinis matkės 9.

 

turėtum įstoti, sveikinu

 aišku. na, pats tuo labiau. tikiuosi, susisveikinsim liepos 22d.

Žinutė parašyta: 2009-07-03 01:25:13 | Nuoroda

mano žiniomis, stojančiųjų esama, tik šie kažko principingai tyli. pagal lamabpo.lt pirmu prioritetu filosofiją įrašė 18 stojančųjų. lyginant,netaip ir skurdžiai... https://bp.lamabpo.lt/bp2009/vu_am$progr_pasirenk.show

Žinutė parašyta: 2009-07-04 17:52:01 | Nuoroda

mėginsiu 1nr. viliuosi, kad pavyks.

Žinutė parašyta: 2009-07-19 11:51:46 | Nuoroda

žodžiu...tokios kalbos verčia nusipurtyt, kai pasakojama apie žmogu, lengva ranka paleidusį savo šansą... aš linkusi gyvenime išnaudoti visas duodamas progas, niekad nežinai, gal ji bus paskutinė. pats už save nekovodamas, žmogus neturi teisės galvot, kad už tave tai padarys kas nors kitas... to paprasčiausiai nebūna. nieko asmeniški neteisiu, tiesiog tas gyvenimo reiškinys keistas

Žinutė parašyta: 2009-07-22 18:06:19 | Nuoroda

aš!:) žodž, šiuo metu mėgaujuos savo sėkme :D patekau, kur norėjau.... sveikinu įstojusiuosius ;)

Žinutė parašyta: 2009-07-23 12:44:56 | Nuoroda

na kagi, naujai iškepti filosofijos pirmakursiai, gal imkim aktyviau burtis, dalintis įstojimo įspūdžais, viltimis  4 ateinantiems metams ir pan :) išties nekantru susipažint, o, manau, ir rugsėjo pirmąją bus smagiau. kaip manot Jūs? ;)

Žinutė parašyta: 2009-07-23 14:03:16 | Nuoroda

tai kodėl rinkotės filosofijos studijas? na gal ir ankstoka apie tai galvot, bet gal kas žinot, ar bus stovykla prieš prasidedant mokslo metams? :)

Žinutė parašyta: 2009-07-23 17:37:12 | Nuoroda

labas! :) į filosofiją įstojau aš ir tuom labai džiaugiuosi :))studijuosiu Vilniaus universitete. ko tikiuosi? Tobulėjimo... 

pats irgi būsimasis filosofas? :) kur įstojai?
 

Žinutė parašyta: 2009-07-23 17:45:05 | Nuoroda

;) tik turiu pastebėjimą, Kolegos, lb jau išsibarstę esam. gal būtų paprasčiau susiburti jau studentų forume VU Filosofija2009 (Visi forumai >> Studentams >> Vilniaus Universitetas >> Filosofija2009) ?