Vartotojo Saulėgrąža pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-04-11 12:45:45 | Nuoroda

Jei negaila, parašyk ir man , pasakysiu savo skypę.

Žinutė parašyta: 2009-04-11 23:48:01 | Nuoroda
šypt rašė:
Saulėgrąža rašė:

Aš galvoju irgi remtis savo perskaitytomis knygomis ir šiaip apie knygų populiarumą, kas dabar Lietuvoje ir pasaulyje populiariausia, jei prisiminsiu, tai remsiuosi ir mokykliniu kursu ir viskuo, kas tik tiks potemei

Galim padaryti mainus :) Aš galiu atsiųsti savo turimą info, jūs man savo.

 prasiunčiau tau savosios info ;)

 Ačiū

Žinutė parašyta: 2009-04-14 18:31:03 | Nuoroda
Karalaitė rašė:

Sveiki, aš taip pat kalbu šia tema, bet mums mokytoja sake, kad jokios papildomos informacijos nereikia tiesiog pritaikyti skaitytas knygas

 Pagrinde taip. Tačiau mums liepė ir apie nacionalinę premiją susižinoti, apie Vandą Juknaitę. Man rodos mokytoja užduos klausimą apie tą premiją, nes labai dažnai kartoja, kad susižinotume ir leido taip suprasti 

Aš visokių straipsnių prisiskaičiau, pasikartosiu savo skaitytas knygas, kad kokių autorių neužmirščiau ir pirmyn kalbėti!

Aš kalbėsiu rytoj apie 13 val.

Žinutė parašyta: 2009-04-14 18:42:50 | Nuoroda

Aš dar neapsisprendžiau, o gal ir neapsispręsiu iki pat egzamino. Abu dalykai kartais geriau, o kartais blogiau pasiseka. Paskutiniu metu rašiniai sekėsi geriau. Manau priklauso ir nuo temos ir nuo interpretuojamų kūrinių tekstų. Jei bus kokia man suprantamo kūrinio ištrauka, tai rašysiu interpretaciją, o jei bus priimtina tema, kuria bus ką pasakyti, rašysiu rašinį.

Žinutė parašyta: 2009-04-15 18:58:40 | Nuoroda

Sveiki. Niekaip iš ryto negalėjau čia parašyti, jau toks lėtas internetas buvo

Kalbėjau 2 tema, sekėsi normaliai, pasirašiau viską, bet kalbėjau ne tokiais sakiniais, kuriups pasirašiau  nuėjusi pas mokytojas pradėjau jaudintis, nes mokytojos žvilgsnis buvo maždaug "Blemba, tikimės iš tavęs šedevro, bet tu kažkaip nusišneki". Po to kai pasakė taškus, supratau, kad žvilgsnis sakė ką kitą. Surinkau 20. Rėmiausi iš  viso tik dviem kūriniais ir dvi pastraipas padariau. Ir dar gana išsamiai atsakinėjau į užduotus klausimus.

Vėl įsitikinau, kad įskaita yra tikrai nesunki. Potemės normalios, vertinimai aukščiausi, visi neblogai surinko taškų.

Sėkmės jums, kas rytoj atsakinėsit!

Žinutė parašyta: 2009-04-15 21:24:12 | Nuoroda
WhatnA :D rašė:

 Sveiki,norejau paklaust gal kas turit ka apie environment arba education,buciau dekinga jei pasiustume

 Išsiunčiau, ką turėjau

Žinutė parašyta: 2009-04-15 22:23:01 | Nuoroda
wiwera rašė:

gal kas turi kokiu konspektu ar siaip ko is lieterauros,lb buciau dekinga jai atsiustumet

 Nusiunčiau

Žinutė parašyta: 2009-04-17 21:37:11 | Nuoroda
bembinas rašė:

sveiki, kaip manot egzamine gali buti tokiu nesamoningu zemelapiu, kaip kazkas is bizantijos,  egipto ar panasiai, nu zodziu kazkas su viduramziais. Ir siaip is kur mokintis tuos zemelapius ir ar nezinot ar nera kokio zemelapiu saraso, kurie galimi egzamine ir pan.

 Gali būti bendras civilizacijų žemėlapis, bet mažai šansų. Žemėlapius patariu mokytis iš Kaselio knygos, tuo pat metu atsivertus ir vadovėlio žemėlapius, arba iš kažkur kitur, nes reikia mokėti lyginti, žiūrėti mąstelio. Nes būna taip, kad išmoksta iš Kaselio, paskui gauna egze sumažintą variantą, apkarpytą dar ir susimauna, neatpažįsta.

Žinutė parašyta: 2009-04-17 21:40:58 | Nuoroda
wiwera rašė:

Saulėgrąža- lb lb aciu

 Prašau

Žinutė parašyta: 2009-04-17 21:42:15 | Nuoroda
great rašė:

Gal galit mestelt kokia minti tema "Ar poulirariosios literaturos skaitymas rodo neislavinta skaitytojo skoni?" Prasau adekit, nes jau panika

 Gaila, nebuvau vakar studijos.lt. Būčiau pasakiusi, kad nesutinku su teiginiu. O ką tu sakei?

Žinutė parašyta: 2009-04-18 12:22:18 | Nuoroda
great rašė:

Na jo, as ir sakiau, kad nesutinku :) viskas sekmingai praejo, tik siaip anika uzerjo, kad visai ne apie tai planavau sneket ir supanikavau :))

 O apie ką planavai, norėjai šnekėti?

Aš tai visai normaliai priėmiau potemes iš ryto, pasirodė visai normalios  Aš pirmą dieną kalbėjau.

Žinutė parašyta: 2009-04-20 00:29:56 | Nuoroda

Sukta ta anglų k. įskaita, nelabai ką pasiruoši, laiko irgi mažai  Guodžia mintis, kad čia nereikia monologui tokios griežtos struktūros kaip lietuvių k. įskaitoje. Be to, žadu išsitraukti lengvą man potemę

Žinutė parašyta: 2009-04-21 11:32:04 | Nuoroda

Aš jau po įskaitos. Kalbėjau apie Celebration of Jonines. Jau žinot ką aptarti reikėjo? Kokie punkteliai ar man prisiminti ir parašyti jums?

 

Žinutė parašyta: 2009-04-21 11:36:33 | Nuoroda
Ishprotejus rašė:

O aš noriu arba į VGTU Kūrybines Industrijas arba VU leidybą  

 Gal gali papasakoti plačiau, kodėl tave domina kūrybinės industrijos ir leidyba? Apie kūrybines industrijas mąstau pastaruoju metu ir aš, bet tiksliai nesuprantu šios programos. Ką norėtum dirbti baigusi jas?

O taip pat papasakok apie leidybą.

Žinutė parašyta: 2009-04-21 11:39:24 | Nuoroda

Celebration of Jonines

Kaip kažkas ir sakė, čia irgi reikėjo aptarti duotą diagramą, ji tikrai suprantama.

Reikėko papasakoti apie Joninių tradicijas, kaip yra apdovanojami Jonai ir Janinos ir panašiai.

Reikia papasakoti, kokias kitas šventes švenčiate ir kodėl.

Žinutė parašyta: 2009-04-21 16:34:57 | Nuoroda
Ishprotejus rašė:
Saulėgrąža rašė:
Ishprotejus rašė:

O aš noriu arba į VGTU Kūrybines Industrijas arba VU leidybą  

 Gal gali papasakoti plačiau, kodėl tave domina kūrybinės industrijos ir leidyba? Apie kūrybines industrijas mąstau pastaruoju metu ir aš, bet tiksliai nesuprantu šios programos. Ką norėtum dirbti baigusi jas?

O taip pat papasakok apie leidybą.

 Kūrybinės industrijos pakankamai nauja specialybė, o pasirinkau todėl, kad mėgstų kūrybinį darbą ir šiaip manau nenuobodžios paskaitos turėtų but, gana daug informatikos, be to susiję su media, reklama (kas mane labiausiai domina), tv, radija ir šiaip panašaus tipo dalykėliais   O leidyba... kažkas panašaus ten, tik gal labiau orientuota į leidybą/reklamą ar kažkas pan  na, žodžiu mane traukia vien dėl kūrybiškumo ir nenuobodžių paskaitų (kiek žiūrėjau studijuojamus dalykus, visai įdomiai pasirodė)

 Man irgi norisi kūrybinio darbo ir įdomių studijų. Kūrybinės industrijos apima ir tiksliuosius dalykus, informatiką ir panašiai. Turėtų būti perspektyvu. Įdomu, ten programavimo bus daug? Nežinai? Man šitas dalykas siaubą varo  Šiaip mokausi informatiką a lygiu, bet neprogramuoju, nes per daug ten stengtis reikėjo, nežinau, tiesiog nesisekė ir mečiau.  Tai kažkaip priešiškai esu nusiteikusi prieš tai. Aišku čia ir nuo mokytojo priklauso.

Žinutė parašyta: 2009-04-21 16:39:35 | Nuoroda
Jaunoji rašė:

Interpretacija. Rašinio, man rodos, net ir nesame rašę :D

 Rašinius iki 11 klasės tikrai teko rašyti! Gal neteko tik tokio, koks reikalaujamas egzamine?

Nors kažin kuo jau ten labai skiriasi, gal tuo, kad argumentavimas griežtai turi būti labai tinkamas ir kultūrinės patirties ten turi būti daug.

Bet rašinio schema tai jau esu įsikalus tikrai iš seniai, o tą interpretaciją tai dar tik pernai pradėjom mokytis.

Žinutė parašyta: 2009-04-21 18:41:57 | Nuoroda
Jaunoji rašė:
Saulėgrąža rašė:
Jaunoji rašė:

Interpretacija. Rašinio, man rodos, net ir nesame rašę :D

 Rašinius iki 11 klasės tikrai teko rašyti! Gal neteko tik tokio, koks reikalaujamas egzamine?

Nors kažin kuo jau ten labai skiriasi, gal tuo, kad argumentavimas griežtai turi būti labai tinkamas ir kultūrinės patirties ten turi būti daug.

Bet rašinio schema tai jau esu įsikalus tikrai iš seniai, o tą interpretaciją tai dar tik pernai pradėjom mokytis.

 Žinok rimtai. Iš pradžių sakė, kad leis rinktis - rašinys ar interpretacijos keletas temų. Tai taip padarė gal vieną vienintelį kartą 11oj klasėj. Šiemet to nebuvo nei karto. Tiesa, išdėstė ir planą davė, kaip rašyt, bet ruošia tik interpretacijai :)

 Keistai. Nesuprantu, kaip galima ruošti vien tam ar tam. Juk negi visi iš kart žinojo, kad rašys tik interpretaciją?

Man tai sunku apsispręsti, ką rašyti. Rašyt teko abu. Ir abu įvairiai sekėsi, kartais geriau, kartais blogiau.

Žinutė parašyta: 2009-04-24 19:43:31 | Nuoroda

Išleistuves planuojam švęsti dvare. Bus gana oficialiai ten viskas. Mokytojai, tėvai... Nebus kažkoks eilinis tūsiukas  O paskutinį skambutį tai irgi viloje prie ežero (kaip kažkas sakė), vien su klase  Pirtis,  ežeras, jei dar geras oras... Liuks  

Žinutė parašyta: 2009-04-24 19:45:02 | Nuoroda

O mes dialogą mat ne visą aptarėm, tai gavau 9.