Vartotojo Saulėgrąža pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-04-24 19:49:12 | Nuoroda

Aš tai užsiimu vien uždavinių sprendimu. Tą patį darom ir klasėje. Teoriją išėjom, kažkaip nebėr ten ko gilintis. Nebent su kokiu uždaviniu iškyla problemų, tada jau gilinies. Kažkodėl nesijaudinu dėl matematikos. Nors žinau, kad yra uždavinių, kuriems išmąstyti man reikia ir daug laiko ir pastangų, kuriems jauti antipatiją ir kuriuos būna sunku išspręsti.

Žinutė parašyta: 2009-04-24 19:50:44 | Nuoroda

egzas.lt pažiūrėkit, ten yra egzai ir klausymo užduotys. Aš egzus jau esu darius, bet klausymo užduočių ne, tai jas atseki nuo kurio ten klausymo yra ir pasidarai.

Žinutė parašyta: 2009-04-24 19:52:34 | Nuoroda

Šiaip dar gali būt ir koks reformacijos kontrreformacijos žemėlapis

Žinutė parašyta: 2009-04-24 19:54:01 | Nuoroda

Jo, aš irgi mačiau :) Jos tik pažymio reikia, o pati svarbiausia tai istorija.

Žinutė parašyta: 2009-04-25 20:48:48 | Nuoroda

Aš irgi galiu būt viena iš jūsų konkurenčių

Papasakokit ką dar esat girdėję apie studijas. Aš tai tik tiek, kad daug kas patenkinti ir kad VGTU dabar tai laikoma viena perspektyviausių studijų programų.

Žinutė parašyta: 2009-04-26 17:40:44 | Nuoroda

Man būtų patogiau, jei duotum savo emailą

Žinutė parašyta: 2009-04-26 17:48:25 | Nuoroda

 bandėt rašyti jiems?

Žinutė parašyta: 2009-04-27 16:35:40 | Nuoroda
Muuuuu rašė:
R.V.U. rašė:

Ne, ne aš. Bet tas, kuris jas rašo, negalvok, kad yra gerai besimokantis mokinys. Parošo kokiam 5 ar 4. Geriausiu atveju 6 gauna, bet taip labai retai.

 Aš neįsivaizduoju, ką tokiu atveju tie žmonės galvoja? Juk rašinyje reikia atskleisti savo išprusimą, kuris, norint gauti geresnius balus, turėtų būti tikrai nežemas. Jei dabar gauna vos 4-5, tai kas jam per egzaminą bus?

 Gal jis neatskleidė visų savo gabumų?

Žinutė parašyta: 2009-04-27 19:50:51 | Nuoroda
dainius.... rašė:

rasinys labai  tikiuosi geros temos nes nepamenu kada interpretacija rases, na o  gal jus turit pasiulymu kaip rasiniui  butu galima pasiruoti  net ir tada tureti argumentu  kai  iskris labai lieva tema...:D

 Kartokis programinę literatūrą. Vistiek reikia kultūrinės patirties, o geriausia yra remtis visiems žinomais kūriniais

Žinutė parašyta: 2009-04-27 19:56:30 | Nuoroda

Susiradau vienos panelės emailą ir parašiau  sakė dėstytojai jauni, būna įžymių žmonių, kurie įdomiai pasakoja, per informatiką dabar duomenų bazes mokosi, specialybė tinka norintiems prasimušti šou verslo, reklamos ir panašiose srityse, nes galimybių tikrai yra daug  

Žinutė parašyta: 2009-04-28 14:43:55 | Nuoroda

Kad tik programavimo nebūtų

Žinutė parašyta: 2009-04-28 14:54:11 | Nuoroda
dainius.... rašė:
Saulėgrąža rašė:
dainius.... rašė:

rasinys labai  tikiuosi geros temos nes nepamenu kada interpretacija rases, na o  gal jus turit pasiulymu kaip rasiniui  butu galima pasiruoti  net ir tada tureti argumentu  kai  iskris labai lieva tema...:D

 Kartokis programinę literatūrą. Vistiek reikia kultūrinės patirties, o geriausia yra remtis visiems žinomais kūriniais

 na dar truputi laiko  yra, tad gal  galetum patarti  kuriuos kurinius butu geriausia svieziai perskaityti...labai laukiu atsakymo..ir patarimo...

 Nu aš nežinau kurie būtent kūriniai būtų patys geriausi kartojimui. Tiesiog pastebėjau, kad mokykloj kartojam ne tik interpretuojamų autorių kūrinius, bet ir pvz Šekspyro Hamletą, Gėtės Faustą. Tokius kūrinius, kurie nagrinėja kažkokias svarbias temas, kad būtų galima jais remtis. Nemanau, kad reikia iš naujo visą kūrinį skaityti, tiesiog galima iš vadovėlio skaityti ištraukas ir analizes, prisiminti kokias temas nagrinėja  pagal vadovėlį reikėtų pasižiūrėti, kokių ten kūrinių yra.

Žinutė parašyta: 2009-04-28 19:43:36 | Nuoroda

Smagu, jei nėra

Žinutė parašyta: 2009-04-28 19:51:02 | Nuoroda
McLaimutis rašė:

sweiki kur būtų galima rasti šių metų egzamininius rašytojus?

 Ne šitų ieškai:

K. Donelaitis. „Metai“,
Maironis. „Pavasario balsai“, „Jaunosios Lietuvos“ fragmentai,
Šatrijos Ragana. „Sename dvare“,
Vaižgantas. „Pragiedruliai“ („Gondingos kraštas“),
J. Biliūnas. Apsakymai. „Liūdna pasaka“,
V. Krėvė. „Skirgaila“,
V. Mykolaitis-Putinas. „Altorių šešėly“, „Tarp dviejų aušrų“,
J. Savickis. Novelės,
S. Nėris. „Diemedžiu žydėsiu“, „Prie didelio kelio“,
H. Radauskas. „ Fontanas“, „Strėlė danguje“,
A. Vaičiulaitis. Novelės,
B. Sruoga. ,,Dievų miškas“,
A. Škėma. „Balta drobulė“,
J. Marcinkevičius. „Mažvydas“,
J. Aputis,
R. Granauskas,
V. Juknaitė,
S. Šaltenis,
B. Vilimaitė,
S. Geda,
M. Martinaitis,
N. Miliauskaitė,
J. Vaičiūnaitė,
T. Venclova.

 

Žinutė parašyta: 2009-04-28 19:53:03 | Nuoroda

Tagi kaip tik geriau, kad greičiau praeitų. Kam čia vilkinti  Baigiam ir vasarojam

Žinutė parašyta: 2009-04-28 19:56:24 | Nuoroda
Muuuuu rašė:

Aš skaitinėjuosi ir mokausi tik tuos, kurių reikia. Tų, kurių nėra programoje, tačiau jais patogu remtis, manau irgi vertėtų žinoti bent pačius pagrindinius bruožus, jei kartais reikėtų palyginti ar pan.

 Tu ruošiesi interpretacijai turbūt. Tai apie palyginimą interpretacijoje kalbi?

Žinutė parašyta: 2009-04-29 14:45:18 | Nuoroda

Tai yra kažkas naujo, nepatirto, todėl ir įdomu. Įdomu kokie bus egzaminai. Man irgi iš dalies tai yra įdomu. Bet vistiek aš noriu, kad greitai praeitų, noriu jau vasaros, poilsio nuo mokyklos, kvailų mokytojų ir visų kitų nesąmonių, kurios užgriuvo šiuo metu. Man baimę sukelia aplinkiniai žmonės. Šiaip atrodo, kad nebijau, bet kai visi kiti aplinkui bijo, perša savo mintis, ir ypač mokytojai kai kurie, tai taip pikdo.

Žinutė parašyta: 2009-04-30 15:37:50 | Nuoroda

O aš nemėgstu visokių loginių uždavinių, kuriuos reikia išmąstyti. Man patinka spręsti visokias lygtis, taikyti formules... Nepatinka man kengūriniai uždaviniai

Žinutė parašyta: 2009-04-30 15:51:47 | Nuoroda

Ne iš vieno girdėjau, kad krontos vadovėlius verta perskaityti prieš egzaminą. Jei spėsiu - perskaitysiu ir aš. Iš viso per gyvenimą būsiu perskaičiusi juos tris kartus  nes nuo 7 kl iš jų mokėmės, paskui 11-12 kl skaičiau juos.

Man tai sunku yra kažką iškalti. Aš atsimenu viską tik daug skaitydama, rašydama ir girdėdama  be to gerai, kad dabar tų datų nereikia tiek mokytis, pagrinde reikia amžių gaudytis, dešimtmečius, bet čia irgi savotiškai. Man geriau tada datą atsiminti ir parašyti amžių  

Be to daug būna tokių klausimų, į kuriuos atsakymo reikia ieškoti šaltiniuose. Darbas vyksta su šaltiniais  

Žinutė parašyta: 2009-04-30 15:55:11 | Nuoroda

Pas mus tai visiems pasako  "Jums gerų pažymių nebereikia. Vistiek už mokslą mokėsit", "Per egzaminą jūs vistiek nespėsit visų užduočių padaryti" ir panašiai. "Jūs nei vienas namie papildomai nesprendžiat"  Ne, nesprendžiu blemba! Arba dar pasako kartais "Sakiau, kad nesirinkit, nes labai sunkus egzaminas". Guodžiančios mintys.