Vartotojo Jaunoji pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-04-21 01:13:28 | Nuoroda

O aš kažkodėl visai rami. Na, gal dėl to, kad kalbu net ne ryt. Žiūrėsim, kaip bus, kai ateis TAS momentas :D O šiaip, sėkmės visiems (:

Žinutė parašyta: 2009-04-21 01:14:21 | Nuoroda

Interpretacija. Rašinio, man rodos, net ir nesame rašę :D

Žinutė parašyta: 2009-04-21 01:15:20 | Nuoroda

Mum irgi sakė, kad greičiausiai Juknaitė bus. Dėl tos premijos ir pan. O Gedos neturėtų būt dėl jo mirties. Taip sakė jaučia, kad drama bus ,,Barbora Radvilaitė''

Žinutė parašyta: 2009-04-21 01:17:03 | Nuoroda

Mėtausi: teisė ir psichologija. Matyt, rašydama ir nuspręsiu, kurį pirmiau. Visgi nuo rezultatų viskas priklauso.

Žinutė parašyta: 2009-04-21 18:18:18 | Nuoroda
Saulėgrąža rašė:
Jaunoji rašė:

Interpretacija. Rašinio, man rodos, net ir nesame rašę :D

 Rašinius iki 11 klasės tikrai teko rašyti! Gal neteko tik tokio, koks reikalaujamas egzamine?

Nors kažin kuo jau ten labai skiriasi, gal tuo, kad argumentavimas griežtai turi būti labai tinkamas ir kultūrinės patirties ten turi būti daug.

Bet rašinio schema tai jau esu įsikalus tikrai iš seniai, o tą interpretaciją tai dar tik pernai pradėjom mokytis.

 Žinok rimtai. Iš pradžių sakė, kad leis rinktis - rašinys ar interpretacijos keletas temų. Tai taip padarė gal vieną vienintelį kartą 11oj klasėj. Šiemet to nebuvo nei karto. Tiesa, išdėstė ir planą davė, kaip rašyt, bet ruošia tik interpretacijai :)

Žinutė parašyta: 2009-04-21 18:21:01 | Nuoroda

Tie keliolika autorių, kur duota, yra tik galimybė. Šiaip sudarytojai gali rinktis iš 100++++ tų autorių. Mes irgi buvome nustebę, kai įvairdijo, bet juk tai tik nuojauta :> Tik išgąsdino, kas pasakė, ka djos nuomonės tvirtinasi :D O ,,Barbora Radvilaitė'' yra programoje, vadovėlyje duotos ištraukos. Tik kad daug kas ją praleidžia.

Žinutė parašyta: 2009-04-21 21:14:53 | Nuoroda

Būtent. Mum irgi iš pradžių buvo keista, o dabar net primiršę buvom, kad dar ir rašinys bus. Į intepretacijas taip įnikom, kad abejoju, ar atsiras mūsų klasėj rašančių rašiny.
Šiaip man be gao gaila, kad nebėr gramatikos testo. Mums gerai ją įkalė, pati auklėtoja sakė, kad iš seno tipo egzaminų susirinktume puikius įvertinimus. O va rašyt valstybinio lygio rašinį ar interpretaciją ne visiems sekasi.

Žinutė parašyta: 2009-05-07 19:09:54 | Nuoroda

To numesto link'o man neatidaro. Galbūt kas nors galėtų viską tiksliai paiškinti, nes aš visai su ta sistema nesigaudau.

Žinutė parašyta: 2009-05-07 22:17:24 | Nuoroda

O iki kada prašymus pateikti reikia?

Žinutė parašyta: 2009-06-14 03:46:50 | Nuoroda

Na, čia tikrai susirinko arba labai protingi, arba labai savimi pasitinkintys. Tikiuosi ir linkiu, kad tai neasisuktų prieš jus. Pati mokausi labai gerai, bet tokia užtikrinta nesu. Egzaminus, iš kurių tikėjausi 100, dabar viliuosi bent išlaikyti

Žinutė parašyta: 2009-06-14 03:49:59 | Nuoroda
MartynasDee rašė:

Jo... ten su visokiom jav konstitucijom abejoju ar buvo daug tikrai zinanciu gera atsakyma... Kaip ir tendencija tokia buvo, kad egzai siumetiniai nebuvo sunkus, bent jau matiekos ar anglu, o cia taip pyst, saltas dusas ant galo sesijos.. Na kaip nors tikekimes :)
P.S kaip jum ten sekes su valstybem kur 1 2 3 buvo suzymetos? 2/3 as parasiau



Tau rimtai anglų lengvas buvo? Na, man anglų 100 buvo žadamas, bet pati vos išlaikyti viliuosi.

 

Žinutė parašyta: 2009-06-14 04:07:48 | Nuoroda

Na, aš asmeniškai netikiu, kad panaikino ta pirmą klausimą. Tai būtų paskelbta viešai, o čia tik vienam saite kažkas pasakė. Nelogiška. Be to, ne vienas klausimas vertas anuliavimo buvo, tai negi dabar tik jiems nepatikusį panaikins arba su kiekvienu vėl iš naujo skelbs? Juk ne.
Daug jūsų būtų prieš perlaikymą? Tarkim su normaliom, žinias, o ne teksto suvokimą ar gebėjimą interpretuoti, trikrinančiom užduotim?

Žinutė parašyta: 2009-06-14 14:54:26 | Nuoroda
mellisa rašė:

O bent jau man svarbiausia yra istoti i norima vieta... Jau netgi nebe taip svarbu ar i vf ar i m, bet tik i savo norima specialybe ir universiteta... Bet jauciu, kad visi su krepseliais sueis i ta mano norima specialybe ir mokamu vietu ten jau net nebeliks... 


Va va, man visiškai tas pats ;/

 

Žinutė parašyta: 2009-06-25 22:25:06 | Nuoroda

www.nec.lt/naujienos/126/
Jau 19 dieną buvo paskelbtos datos :)

Žinutė parašyta: 2009-06-28 22:27:54 | Nuoroda

Tai palaukit, kada rezultatai istos? Nes tie, kur sakot, kad ryt, gal turit konkrečių ir paitkimų šaltinių, iš kur taip ištraukėt? :) Nes nec parašytą, kad ista 3ienį :>

Žinutė parašyta: 2009-06-28 22:33:20 | Nuoroda

Rezai tai panašiai, kaip ir  5ienį bus, pamatysit ;]] ezotao, mr lazy, gal žinot, kiek matkės taškų surinkot? Nes girdėjau, kad vienodus taškus gavusieji, gavo skirtingus procentus. Jie jau skelbėt kažkur, atsiprašau, tiesiog mažai čia skaitau, kad nervuotis netektų daug :>>

Žinutė parašyta: 2009-06-28 22:46:04 | Nuoroda
EzoTao rašė:
Jaunoji rašė:

Rezai tai panašiai, kaip ir  5ienį bus, pamatysit ;]] ezotao, mr lazy, gal žinot, kiek matkės taškų surinkot? Nes girdėjau, kad vienodus taškus gavusieji, gavo skirtingus procentus. Jie jau skelbėt kažkur, atsiprašau, tiesiog mažai čia skaitau, kad nervuotis netektų daug :>>

 O kaip tuos taškus įmanoma sužinot, jei skelbia tik procentus? :)

Mokykloj pasako. Bent jau, iš didžiumos girdėjau, kad žino savo taškus ;]]  Aš panašiai kaip jūs gavau. tai buvo įdomu. Bet nenorėjau eit mokyklon klausti :/

 

Žinutė parašyta: 2009-06-28 22:51:40 | Nuoroda
Mr.Lazy rašė:

As tai nematau tikslo i ta mokykla eit jei sms yra.

 Gerai sakai :) Aš irgi nesuprantu to entuziazmo sužinoti kuo anksčiau. Nereikėjo tada sms siųsti, buvo pasakyta, kad pirmiausia pasieks mokyklas rezultatai.
 

Žinutė parašyta: 2009-06-28 22:57:33 | Nuoroda
EzoTao rašė:
Jaunoji rašė:
EzoTao rašė:
Jaunoji rašė:

Rezai tai panašiai, kaip ir  5ienį bus, pamatysit ;]] ezotao, mr lazy, gal žinot, kiek matkės taškų surinkot? Nes girdėjau, kad vienodus taškus gavusieji, gavo skirtingus procentus. Jie jau skelbėt kažkur, atsiprašau, tiesiog mažai čia skaitau, kad nervuotis netektų daug :>>

 O kaip tuos taškus įmanoma sužinot, jei skelbia tik procentus? :)

Mokykloj pasako. Bent jau, iš didžiumos girdėjau, kad žino savo taškus ;]]  Aš panašiai kaip jūs gavau. tai buvo įdomu. Bet nenorėjau eit mokyklon klausti :/

 

 Kažkodėl nenoriu tikėti, kad mokykloj galima sužinot. Gal nebent apytiksles ėmė reikšmes, pakalbėję su iš vertinimų grįžusiais mokytojais ir pervertę jų vertinimo instrukcijas.

 Galbūt :)

Žinutė parašyta: 2009-06-28 23:06:18 | Nuoroda
Meilutis ;) rašė:
Jaunoji rašė:
EzoTao rašė:
Jaunoji rašė:
EzoTao rašė:
Jaunoji rašė:

Rezai tai panašiai, kaip ir  5ienį bus, pamatysit ;]] ezotao, mr lazy, gal žinot, kiek matkės taškų surinkot? Nes girdėjau, kad vienodus taškus gavusieji, gavo skirtingus procentus. Jie jau skelbėt kažkur, atsiprašau, tiesiog mažai čia skaitau, kad nervuotis netektų daug :>>

 O kaip tuos taškus įmanoma sužinot, jei skelbia tik procentus? :)

Mokykloj pasako. Bent jau, iš didžiumos girdėjau, kad žino savo taškus ;]]  Aš panašiai kaip jūs gavau. tai buvo įdomu. Bet nenorėjau eit mokyklon klausti :/

 

 Kažkodėl nenoriu tikėti, kad mokykloj galima sužinot. Gal nebent apytiksles ėmė reikšmes, pakalbėję su iš vertinimų grįžusiais mokytojais ir pervertę jų vertinimo instrukcijas.

 Galbūt :)

 Žinute mažiau jaudulio, bent man taip atrodo, o kai ta pavaduotuoja pasakys dar nualpsi ir dar gal gėda bus

 Čystai :D Bet galiausiai, po gėdos ateis apmaudas, jei įdėjai daug pastangų.